eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ/ Trabzonspor - Eskişehirspor Maç İzleme Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BKŞ/ Trabzonspor - Eskişehirspor Maç İzleme Org.
    Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:55
  Herkesin içinden geçen takımı gittiği deplasmanda yalnız bırakmamaktır. Ancak sözkonusu deplasman Trabzon olunca malesef uzaktan desteklemek durumunda kaldık. Uçakla gidecek arkadaşlarımız var, onlara iyi yolculuklar diliyorum eminim en iyi şekilde destekleyeceklerdir takımı. Trabzona gidemeyenler için İstanbul'da beraber bişeyler yapalım istedik ama net bir sonuca varamadık. Mekan bulma konusunda sıkıntı çektik. Bu noktada özellikle mekan konusunda fikirlerinize ihtiyacımız var. Eğer mekan konusu netlik kazanamazsa biz bi kaç arkadaş, cumartesi günü saat 18.00'de Taksim Odakule önünde buluşup herhangi bir mekanda izlemeye gitmeyi planlıyoruz. Dileyenler bize eşlik edebilir... Smile
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
Yer: Turkey
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:00
cumartesi günü Taksim Odakule önündeyiz, gelebilen herkesin gelmesi önemle rica olunur...
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:03
bu seferlik aranızda olamayacağım ama mekan önerisi için selahattin abi ile görüşülüp kasımpaşaya gidilmesi bana mantıklı gibi geldi.
tabi yine karar sizin.
Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:14
ben selehattin abiyle görüştüm. ama onun düşündüğü mekan cumartesi geceleri fasıl yapıyomuş malesef Unhappy zaten bizim de aklımızda taksimde mekan bulamazsak kasımpaşa var, eminim kasımpaşada kardeşlerimiz bize maçımızı izleyecek ortamı sağlarlar....
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:45
bence kasımpaşaya gerek kalmaz taksimde girer bi mekana seyrederiz maçımızı sonuçta sayımız yüz falan olmayacak ya???

en azından ben kafadan 3 arkadaş ile gelirim , inşallah çok daha geniş bi katılım olurda yeni gönüldaşlarla tanışır, birbirimizi tanır, kaynaşırız...

mekan konusuda yarın akşama kadar netleşir sanırım...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:03

bencede taksimde her durumda mekan buluruz gibi gelio...kasımpaşa olayı da olabilir tabi...cumartesi grşmek üzere

Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 16:47
Alıntı yapılan jam26

bencede taksimde her durumda mekan buluruz gibi gelio...kasımpaşa olayı da olabilir tabi...cumartesi grşmek üzere

ooo Yıldız ın gururu cem bey sizleride aramızda görmek ne güzel ;)
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 20:24
Cumartesi-Pazar çalışıcağımdan dolayı o yorgunluğa birde karşıya git geli karıştırmak istemedim.

aranızda olamayacağım.Başka bir organizasyonda görüşmek üzere.

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 20:43
Büyük olasılıkla beraberiz, 18.00 gibi odakule'de olmaya çalışacağım..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 20:47
Alıntı yapılan taffyes

Cumartesi-Pazar çalışıcağımdan dolayı o yorgunluğa birde karşıya git geli karıştırmak istemedim.

aranızda olamayacağım.Başka bir organizasyonda görüşmek üzere.

Mesainin vur gözüne gözüneLOL
Doğru karar bu kriz ortamında fazla mesai çok iyi olur.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,221 saniyede hazırlanmıştır