eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Milli Bayrak'lar

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 21:53
bence her futbolcunun adının yazdığı sopalı pankartlar daha manalı olur
hatta karikatürize edilebilse mükemmel olur
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 21:58
Tesislerdeki meşale şovda böyle birşey yapılmıştı esmesutes nickli abimizin katkısıyla...Ülke bayrakları üzerinde bizim için kazan yazıyordu...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:11
karikatür işini biz düşünüyoruz açık tribünde sahanın tam ortasına denk gelen alandaki arkadaşlarla.youla ve andersonu ediie murphy ve will smith nin rol aldığı bad boys filmindeki karakterlerden esinlenerek yapmayı tasarlayıyoruz,ivesa yı serdarı sezgini poljakı falan hepsini düşünüyoruz umarım gaziantep maçına yetiştirebilirz 
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:13
bide dev sopalı bayraklar düşünüyoruz hermaç 90 dakika sallanmak üzere.çeşitli şekillerde dev bayraklarda düşünülüyo umarım dediğim gibi yetişir gaziantep maçına...
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:38
Sırp,Kıbrıs rum kesimi,Ermenistan,İsrail ,Abd,bayraklarını şahsen ben hayatta elime alıp sallamam.Bir arkadaşın dediği gibi bu ülkelerin vatandaşı olupta süperligde,Eskişehirsporda oynayabileceklerinide düşünürsek çok tuhaf gibi geliyor.Ama Bosna,Hırvat,Brezilya,Gine bayrakları olabilirde.Fakat fakat dünyanın en güzel ve asil bayrağı olan Ay-Yıldızlı bayrağımın yerini hiç bir bayrağın tutacağını asla sanmıyorum inanmıyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
kursatland Liste gör
Deneyimli Yazar

KÜRŞAT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı kursatland Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 00:33

Bence bayrak yerine oyuncularımızı kendi dilinde öven cümleler yazılması daha manalı olur.Ör:siyah incimizsin sen bizim Youla-gine dili   diğer oyuncuların da öne çıkan özellikleriyle alakalı cümleler yazılabilir.  

..::KÜRŞAT::..
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:22
ülke bayraklarını yan yana koyarak ypılacak bir pankartın dışında birde futbolcuları tribüne cagırdıgımızda kendi ülkelerinin yanında türk bayragı olacak sekılde pankart acarsak güzel olabilir
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:34
Alıntı yapılan kerlon

Evet arkadaşlar  takımızdaki yabancı oyuncular gerçekten bizi ve takımını seven karekterli oyuncularımızdır. onları maça cıktıklarıda onları motive edecek sevdiğimizi saydığımızı düşünmeleri için (bosna.hırvatistan. brezilya.gine) bayrakları stadyuma asmamız(herhangi bir yer) gerektiğini düşünüyorum ...   sizler ne dersiniz bilmiyorum.

Sevgili Ismail,bu baslik ve bu düsünce tabiri caizse Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benziyor.Takimlarda oynayan yabanci futbolculari motive etme acisindan (niyedir bilmiyorum)kendi dilinde pankart veya sözlü tezeruhat yapilmasi gayet normal karsilanabilir ama kalkip bayrak acilmasi pek saglikli düsünce degil.Oynayan futbolcular bir milli duygu icinde cikmadiklari icin fark etmiyor .Yurt disinda oynayan bir cok Türk futbolcusu bulunmakta zannediyormusunuzki onlar her oynadiklarinda bizim bayragimiz stadlarinda dalgalaniyor?Ama siz illada bayrak sallamak istiyorsaniz favori olarak kirmizinin  üzerine beyaz ay yildizli bayragimizi sallandirmanizi  öneririm.............
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:49
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan kerlon

Evet arkadaşlar  takımızdaki yabancı oyuncular gerçekten bizi ve takımını seven karekterli oyuncularımızdır. onları maça cıktıklarıda onları motive edecek sevdiğimizi saydığımızı düşünmeleri için (bosna.hırvatistan. brezilya.gine) bayrakları stadyuma asmamız(herhangi bir yer) gerektiğini düşünüyorum ...   sizler ne dersiniz bilmiyorum.

Sevgili Ismail,bu baslik ve bu düsünce tabiri caizse Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benziyor.Takimlarda oynayan yabanci futbolculari motive etme acisindan (niyedir bilmiyorum)kendi dilinde pankart veya sözlü tezeruhat yapilmasi gayet normal karsilanabilir ama kalkip bayrak acilmasi pek saglikli düsünce degil.Oynayan futbolcular bir milli duygu icinde cikmadiklari icin fark etmiyor .Yurt disinda oynayan bir cok Türk futbolcusu bulunmakta zannediyormusunuzki onlar her oynadiklarinda bizim bayragimiz stadlarinda dalgalaniyor?Ama siz illada bayrak sallamak istiyorsaniz favori olarak kirmizinin  üzerine beyaz ay yildizli bayragimizi sallandirmanizi  öneririm.............

bu kadar ırkçı olmayalım lüfen oyuncularımız karekterli insanlardır bizi seviyorlar en önemlisi adam gibi adamlardır. biz bunları yaparsak eger  ülkelerindeki herkese bizim sehirmizi bizi anlatacaklar övecekler tesvik edecekler  belkide onların ayrıcılığı ile oyuncu alacağız araya girerler lütfen bu bayrak olayını baska yerlere cekmeyelim..deportivo  taraftarları her macta bayrağımız vardı buyuk bayraklar acıtılar  ya büssürü örnekler var ama bazı arkadaslar din millet ayrımı yapıyorlar
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 01:55

Sevgili Ismail ,belki üzüleceksin fakat ADRES yanlis.Sen BÜSSÜRÜ örneklere devat et kardesim ne diyeyim.........

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır