eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 08:25
Alıntı yapılan montana26

unieses.org .Emrah abinin linki kopyalıyorum yapıştırıyorum tarayıcıya hata verip duruyor .Allah Allah derken farkettim.:)
unieses.org WinkSite güzel olmuş.Tek eksik var gibi duruyor.İletişim sayfası hata veriyor.Başka bir sorun yok.Clap

İletişim sayfasını bu gece atmayı planlıyorum. Tabi maçın sonundaki moral durumumda bunda etkili olabilir :D

Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 08:38
Alıntı yapılan Scorpion

Merhaba Emrah,

<P =baslik>KİMLER KATILABİLİR?

<P =yazi>Bir üniversitede okuyan Eskişehirsporlu öğrenci arkadaşlar, üniversiteden mezun olan arkadaşlar ve öğretim elemanları katılabilir.

Bu durumda, bir üniversite çatısı altında çalışan diğer ESES'liler katılamıyor mu? Merak ettiğim için sordum. Kolay gelsin.

Bu üniESES in yapısında ve tanımında olan bir şeydi sanırım. Bu tanımlamayı ben yapmadım ve yönetimde de olmadığım için cevap vermem ne kadar doğru olur bilemiyorum fakat düşüncem şu yöndedir: Bu zamana kadar yaptığımız bir çok organizasyonda üniESES oluşumunun içinde olmayan abi ve kardeşimizle beraber güzel işlere imza attık. Bu iş biraz ruh işi sanırım. Kendinizi nerede hissederseniz orada olursunuz. Tabi birde olayın şu yönü var bu oluşumun esas amaçlarından biride başka illerdeki üniversitelerde okuyan Eskişehirsporlu kardeşlerimizi buluşturup onların tek çatı altında hareket etmelerini sağlamak. Bu bağlamda üniversiteli olması şart gibi gözüküyor ama bunun dışındaki tüm organizasyonlarda kapımız bilinçli ve kendini bilen her taraftara açıktır diye düşünüyorum. Yetkililer daha detaylı bilgi verebilir sanırım :D
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 09:59
Sayın Selçuk(Scorpion) ağabey, üniESES gönüllüler hareketi bu yüzden tanımda üniversitede okumak veya mezun almak gibi bir tabir geçse de, Eskişehirsporlu olmak en önemli kriterdir. Şahsım adına ve üniESES danışma kurulu adına her zaman sizin gibi Eskişehirsporlulara ihtiyaç bulunmaktadır. Öğrenci arkadaşlar bu hareketin (birliğin) lokomotifi oldukları için onların ön planda olmalarını bizler istiyoruz. Öğrenci arkadaşlar fiilen üniESES'i yöneten konumundalar. Herhalde onlarda sizin gibi Eskişehirsporlu ve de üniversite ortamını bilen ağabeylerinin yanında olmalarından çok memnun olurlar.
Saygılar.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 11:20
Site lokum gibi olmuş ellerine sağlık emeği geçen herkesin
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 11:22
Tek bir şey var facebook ta paylaşma eklentisi yapılabilir mi siteye haberleri daha da güncel takip edebilmemizi sağlar diye düşünüyorum.
Birde forum olacak mı?
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2011 saat 12:10
Sitemiz geliştirilecektir, eksiklikleri vardır. Fakat sizleri daha fazla bekletmeden sitemizin yayınına devam etmesini uygun gördük. Tamamen el emeği bir site. Emrah arkadaşımızın tek bir maddi menfaat beklemeden özverili çalışmalarıyla yapılmış bir sitedir.
Şu ana kadar gördüğümüz eksiklikleri bu forumda paylaşabiliriz.
-İletişim sekmesinde bir sorun var
-Facebookta paylaşma eklentisi olabilir
-Ürünlerimiz bölümü tamamlanacak
-Danışma kurulu ve yönetim kurulu fotoları tamamlanacak
-Üniversite logoları ve temsilcileri listesi eklenecek
-üniESES hakkında bölümünde uygun olmayan karakterler var.
Ayrıca:
****Sitemizde temsilcilerimiz isim ve fotolarına da yer vermek istiyoruz. (çok eksiklikler var)
****sitemizi görsel açıdan zenginleştirmek için sizlerin etkinlik fotolarına ve bu etkinlikle ilgili açıklamalara ihtiyacımız var
****Maçlarda üniESES adına fotograf çekecek kişi/kişilere ihtiyacımız var.
****Köşe yazısı yazmak isteyen arkadaşlar olabilir. Benimle irtibata geçsin (futbol teknik analiz yorum,  tribün analiz ve yorum, genel üniversite yorumları,vs)
****Yeni sitemizde şimdilik forum düşünmüyoruz. 5 yıllık deneyim bize bunu gösterdi. eskisehirspor.com ailesi içerisinde yer almaya devam edeceğiz. Eğer yönetim kurulu ve temsilcilere özel olarak ulaşılmak isteniyorsa facebook aracılığıyla bunu yapacağız.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Tekrar teşekkürler Emrah.

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2011 saat 00:42
Alıntı yapılan MuratHoca

Sayın Selçuk(Scorpion) ağabey, üniESES gönüllüler hareketi bu yüzden tanımda üniversitede okumak veya mezun almak gibi bir tabir geçse de, Eskişehirsporlu olmak en önemli kriterdir. Şahsım adına ve üniESES danışma kurulu adına her zaman sizin gibi Eskişehirsporlulara ihtiyaç bulunmaktadır. Öğrenci arkadaşlar bu hareketin (birliğin) lokomotifi oldukları için onların ön planda olmalarını bizler istiyoruz. Öğrenci arkadaşlar fiilen üniESES'i yöneten konumundalar. Herhalde onlarda sizin gibi Eskişehirsporlu ve de üniversite ortamını bilen ağabeylerinin yanında olmalarından çok memnun olurlar.
Saygılar.
Cevabınızdan dolayı teşekkür ederim Emrah kardeşim ve Murat hocam. Ben de Anadolu Ünv.deyim. Her ne kadar akademisyen olsam da, etrafımda diğer ESES'li arkadaşlarım var. Hepsini bu çatı altında toplayabilir miyiz diye sormuştum. Sonuçta hepimizin kalbi ESES'le beraber. Birliğimizin daha da güçlenmesi dileğiyle.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2011 saat 00:37

Emeğinize sağlık...

Bence çok başarılı ve profesyonel olmuş.
Teşekkürler
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2011 saat 01:10
Tüm Temsilcileri Görmek İstediğinizde,İletişim Sayfasına Girmek İstediğinizde Sorun Veriyor.Ayrıca Esstore resmine bağlantı gömülebilir direk formanın üstüne tıkladığımızda esstore gitse iyi olur
Genede çok başarılı site Tebrikler ÜniEsEs
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
  Alıntı oxax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2011 saat 13:30
Alıntı yapılan uyanik88

Tüm Temsilcileri Görmek İstediğinizde,İletişim Sayfasına Girmek İstediğinizde Sorun Veriyor.Ayrıca Esstore resmine bağlantı gömülebilir direk formanın üstüne tıkladığımızda esstore gitse iyi olur Genede çok başarılı site Tebrikler ÜniEsEs

Temsilciler zahmet edip bilgilerini yollarlarsa güncelleme yapılacak...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır