eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Ara Transfer Gündemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347348 349>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 10:57
Prenspamukses forumda hiç bir olumlu yazın yok ona buna sallamaktan başkada birşey yazmıyorsun Antalya maçından sonra Rıza Çalımbay istifa edecek yazmıştın ne oldu şimdi yolua gidecek diyorsun kaynak sormayın bende yazıyorum

prenspamukses beşiktaşlıdır biliyorum kaynak sormayın
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:22
Kesinlikle doğru bilgi prenspamukses bejekelidir. Kaynak sormayın LOL
Eskişehirspor
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:26
Msjlarım silindi ama neyse sorun yok,
Belki kabaca uyardım pamukprenses aldı kişiyi ama her seferinde böyle iddalar atıyor ortaya ne isim var, ne soyisim, ne yaş hiç bir şey belli değil,
Evet katılıyorum o bir 8taşlı.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:44
Pamuk; Bir önceki sayfada yazmış oldukların gerçekle alakalı şeyler. Tespitlerin doğru. Bunu bende böyle biliyorum. Youla konusu hariç. Arkadaşların sana bu forumda kızmalarının tek nedeni yazılarını imla kurallarına uymadan yazman ve hitap şeklin. Bunuda düzeltirsen bir problem kalmayacak. Ayrıca bu forumda Yönetimle ilgili bir şeyler bilenlerin kaynaklarıyla birlikte açıklamaları gerekir ki bizlerde bilsin. Mesela birisi 100 TL yi borç yazdıran yöneticiden bahsetmiş. demişki isim vermem. Biliyorsan vereceksin kardeşim. Verki gerçekler gün ışığına çıksın.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 12:04
Alıntı yapılan prenspamukses

Youlanin daha 4 ay once bursaspor'la prensipte anlastigini biliyorum,gider,gitmez orasini bilemem!!! Ama seneye burada olmayacagini biliyorum,icerde 500 bin dolari var,ne haddine bana sacmalama diyorsun???Lovregi'de sizin gibi coluk cocuk yuzunden getirdiler!!

Bu forumda 2007 den beri yaziyorum,yazdiklarim hep ileriyi isaret eden yazilar oldu,ama ummamistim bu kadar sig goruslu adamlarin internet (bilgi ortami) dunyasinda yazacagini...Once kaleci Hakan'a karsi cikmistim,dunya kadar kufur yedim ozelden!!! Simdi Hakan nerde??? Futbolu birakti!!! Kim forma verdi??? Cevap hic kimse!!!
Ardindan Unakitan'i destekleyenler oldu onlara karsi ciktim,yapmayin,etmeyin adimiz cikacak Eskisehirspor bu kAdar kucultulemez dedim,bana sen provakatorsun unakitan kulube yardim ediyor kirk yil kulu kolesi olurum diye cevaplar geldi!!!!! Simdi nerde sevgili Unakitan?? Tabiiki arazi oldu!!! O gun Unakitan'a bagaranlar nerde??? Hala trubunde!!! Nerde unakitan, oyuncularin 15 mac basi icerde maaslarinin 100/70 ini alamadilar,kurtarsin hadi cok sevdiginiz bakaniniz!!! Tabii simdi hepiniz inkar edersiniz,biz yapmadik dersiniz!!! Sezonun daha 4.haftasi yazdim 5 yabancinin 5'ininde 5 para etmedigini ama yine bana kufrettiniz ama sonuc ortada!! Butun otoriteler soyluyor Esesin yabancilarinin cok kotu oldugunu!!!
Siteyi dikkatli takip edenler bilir daha sezonun ilk yarisi bitmeden yapilan transferler le ilgili yonetim bolumune sorular sormustum,nerden buldunuz bu vasat hirvatlari,bunlardan turkiye liginde cok var demistim taraftarlar dernegi baskani bana cikismisti,kimsede arkamdan gelmedi,kimsede yaw bu transferler cok kotu,demedi,herkes otomatikman yonetime destek olmus oldu cunku taraftarlar dernegi baskani bana yonetimi oven bir cevap yazmisti..Simdi herkes transferlere salliyor!!!! Bende diyorumki"Gecti borun pazari"Benim icim rahat cunku elimden geleni yaptim,buradan en azindan defalarca sordum (kufur yememe ragmen) Ey Halil Unal nereye harcadin 30 trilyon butceyi dedim,bunu 5 ay once dedim..O yuzden simdi yiyin birbirinizi..Maalesef uzulerek goruyorumki 2009 senesinde,bilisim caginda bu kadar cahil kalmis,kandirilmaya musait,duygusal bir taraftar profili var (sozum bu oZelliklere uyanlar,elbetteki herkese degil) o yuzden ADMINLERDEN RICAM BENIM UYELIGIMI IPTAL ETMELERI,COK ISRARCIYIM LUTFEN...Korlerle sagarlar birbirlerini agarlasinlar,yarin size ronaldinho'yu getiren!! biri cikarsa yine bagaracak yada bagarttirilacaksiniz biliyorum,o yuzden bu forumdan ucuyorum... herkese mutluluklar....

Kusura bakmayın ama kendiniz senaryolar yazıyorsunuz, kendiniz oynuyorsunuz, kendiniz inanıyorsunuz. Başkalarının inanmasını mı bekliyorsunuz? Yazarsınız kaynak, gösterirsiniz belge inanırız. Forumda yazdığınız her mesajda birilerini kırma çabanız, ben bir şeyleri çok biliyorum edanız var. En azından ben böyle görüyorum. He eğer görüşlerim yanlış ise bu benim yanlışlığımdır. Ama benle aynı görüşte olan büyük bir kitle olduğunu düşünüyorum...

Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 12:12
Pamuk, sensiz(sizsiz) olmaz bu forum ya. Mehmet Ali abinin dediği gibi bir tek hitap şeklin(iz), o da bazen sorun oluyor. Yoksa senle(sizle) tartışmak, farklı düşünceler okumak bir zevk, bir renk (olmalı) bizler için.. Bir tartışma platformu düşünün, herkes aynı şeyi düşünsün, aynı tepkiyi versin.. Saçma olur elbet. Neyse sözü uzatmadan buradan moderatörlere sesleniyorum; "prenspamukses" arkadaşın(abinin) üyeliğinin kaldırılması isteğine kulak asmayınSmile

İddia konusuna gelince(genel için geçerli); birisi bi'şey yapmış olsa isim vermek şart oluyor. İsim verseniz, o kişiye iftira atmış gibi oluyorsunuz, neyse ki o kişiye cevap hakkı doğuyor. İsim vermeseniz atmış-sallamış oluyosunuz. İddiayı kanıtlamak mümkün değil, duyum sonuçta. Ben bu işin içinden çıkamadım, kimse de bu çıkmazdan rahatsız olmamalı diye bi düşünceye kaptırdım kendimiSmile

Bu başlık altında bunları tartışmak biraz aykırı kalmış. Youla konusuna dönelim biz. Bahsettiğim çıkmaz içinde yapılabilecek en makul şey sanırım sezonun bitmesini beklemek ve bu süre içinde de desteğe devam etmek. Şimdilik sağlıcakla kalınWink
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 19:16
Bu Pamukprenses adlı üyemiz benimle de kavga etmişti...

Nedeni ise Vucko'ya kötü dediği zaman oyununu gördün mü dedim diye...Cahil üyemize göre Vucko çok ağırmış ve çok kötü oynuyormuş...

Ee insana sormazlar mı,Barzagli çok mu hızlı da Wolfsburg'un şampiyon olmasındaki ana etkenlerden...
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 19:23
evet bu sezon iyi futbolcular bakmalıyız.Mutlaka ucuz olmalı.Afirka yı araştırmak lazım.
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 21:20
Alıntı yapılan champions26

evet bu sezon iyi futbolcular bakmalıyız.Mutlaka ucuz olmalı.Afirka yı araştırmak lazım.
afrıkaya bakmaya gerek yok bence  türkiyede ne topcular var
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
crazy__ESES Liste gör
Yazar

Umut
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 23:20
Şu Ankaragücündeki Mustafa Özkan'ı alabilsek iyi bir iş başarmış oluruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347348 349>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır