eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Ara Transfer Gündemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 349>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 03:16
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 04:19
Korfezden alintidir...

VoLKaN ŞaHaN
Fanatik Üye

Turkey
İleti 763

İletim - 18/12/2008 :  22:09:47  Bilgileri%20Göster  VoLKaN%20ŞaHaNin%20Anasayfasına%20Bak Send%20VoLKaN%20ŞaHaN%20a%20Private%20Message  Alıntı%20yaparak%20Yanıtla
Arkadaşlar Serhat Akın-Musa Büyük-Julio Cesar bu futbolcular başkana takımdan ayrılmak istediklerini söylemişler TV 41 haberinde gördüm başkan konuştu...

Ne dersiniz herhangi biri isimize yararmi acaba..?
Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 05:17
ya anlamıyorum süper ligde kaşarlaşmış,yaşlı,o klüpten o klube giden futbolcu alacağımıza lig a oynayayan genç yetenekli,gelecek vadeden,bu ligde kendini kanıtlamak için canını dişine takacak,fazla maliyetli olmayan,ileride klube gelir getirecek futbolcular tercih edilmeli benim aklımda bu niteliklere sahip futbolcular var
kartalspor-iskender
diyarbakırspor-emrah bozkurt
manisaspor-sezer öztürk,rafael
karşıyaka-ferhat kiraz,timuçin aşçıgil
ç.rizespor-riberio,serdar samatyalı
orduspor-bruno
gaziantep BŞB-mülayim,mustafa şahintürk
arkadaşlar bu futbolculardan 2-3tanesi alınmalı bence çok yakında bu gençlerin çoğunun ismini türk futbolunda sıkça duyacağız

seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 05:29
bu arada iliç,tjikuzu transferleri bize yarar getireceğini sanmıyorum,çünkü istikrarlı futbolcular değil onların yerine genç,koşan,istikrarlı,mücadele gücü yüksek,teknk futbolcular alınsa kulübümüze daha fazla katkı sağlar,birde lütfen transfer yapılırken,geleceğe dönük olsun sdece bu sezonu atlatalım mantığında olmasın,alınanfutbolcular ilerde klübe gelir,kazanç olarak dönsün ben hatırlamıyorum kaç yıldır elimizdeki bir futbolcuyu para ile sattığımızı bunları düşünerek transfer yapılsın,bizlerde burada futbolcu tavsiye derken olmayacak,maliyeti yüksek,yaşlı futbolcular üzeride durmayalım
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 08:35

Bizim takımımız oldukça geniş ve fazlalıklar gidecek . Geri zaten 20 futbolcu kalıyor burada önemli olan kaliteli oyuncu almak . Genç olmuş teknik yok bişey yoksa ne yapacaz biz onu.m.akifte genç,ömerde genç ,birolda genç ve geçen yıl lig anın şampiyon takımının oyuncuları . doğada genç ve ahmet sağlam,abdullah da genç yani takımmız oldukça genç zaten. Onun için bizim takıma muhakkak tecrübeli oyuncu da şart . Çünki tecrübede takımda önemli . Gençler onların yanında futbolcu olur. Gs de haci olmasaydı emre de olmazdı bu küçük bir örnektir.

Bu kısa açıklamadan sonra bende alınabilecek bir kaç oyuncu üzerinde duruyorum. Yada gönlümden geçiyor.
i.akın : i belediye
orhan sam : hacettepe
ferhat öztorun: manisa
özer hurmacı:Ankaraspor
hasan kabze:rubin
zafer yelen: hrostoc
ilhan parlak:fb
mehmet çakır: Ankaraspor
ufuk ceylan: manisa
ivic gibi birde tecrübeli bir oyuncu
bu oyuncuları dönem arası ve önümüzdeki sezon başı yayarak transfer edebilirsek kesin önümüzdeki yıl ilk üçe oynarız.
Eskişehirsporun da bu futbolcuları alacak fazlasıyla gücü var. Yeterki istesinler.
İskender alın gibi bir iki futbolcuda lig  A dan alınabilir ama murata dönmemeleri lazım,
Lig A futbolcusuyla kurulacak takım bu ligte tutunamaz. Hacettepeyi görüyoruz.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 09:27
Ikinci ligten futbolcu alip oynatalim ne yazikki bizim takimda tutmadi. Murat, Ahmet, DOga, Omer ya oynamadi ya da istedigimiz verimi alamadik. Sezon basinda burun kivirdigimiz Tayfun, Anderson, Emre Toraman, Bulent Ertugrul takimin degismezleri oldular. Bu yuzden biz alt liglerden oyuncu almayi birakalim. Takimda direk oynayacak 3 transfer yapalim kafamiz rahat etsin. Ben ikinci yari maclarinda sanilanin aksine daha iyi sonuclar alacagimizi dusunuyorum. Deplasmanda uzerimize gelecek Hacettepe, Ankaragucu, Denizli, Konya gibi takimlardan iyi sonuclar alabiliriz.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 09:53
Başkanın " 10 numara futbolcu" alacığım dediği futbolcu bence %99 yabancı futbolcu olacak.
önce eses sonra eses
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 10:12
Alıntı yapılan dewareliefde

Korfezden alintidir...

VoLKaN ŞaHaN
Fanatik Üye

Turkey
İleti 763

İletim - 18/12/2008 :  22:09:47  Bilgileri%20Göster  VoLKaN%20ŞaHaNin%20Anasayfasına%20Bak Send%20VoLKaN%20ŞaHaN%20a%20Private%20Message  Alıntı%20yaparak%20Yanıtla
Arkadaşlar Serhat Akın-Musa Büyük-Julio Cesar bu futbolcular başkana takımdan ayrılmak istediklerini söylemişler TV 41 haberinde gördüm başkan konuştu...

Ne dersiniz herhangi biri isimize yararmi acaba..?

Arkadaşım başka sitelerden alıntı yapmak yasaktır. Lütfen kurallara uyalım...
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 11:45

serhat serbest kaldigi icin iyi olmus ama yararli olabilirmi eskisi gibi orda soru isareti var. Iskender,zafer, serdar oztorun, orhan sam, serdar sametyali , ilhan parlak ve mahir saglik olarak turk oyunculardan bir kacini alalim. Ve lovreki gonderip iyi bir yabanci oyuncu, oyunu iyi okuyan, iyi ara pasi veren, savunmayi cok iyi yaniltacak kadar kurnaz, ve beklenmedik anlarda iyi sutlar olmasi gereken vede her macta ust duzeyde, agressif olmayan bir oyuncu lazim

ANTI BIZANS
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 12:36
valahi gönderilen topçu nereye giderse gitsin ,bizi bağlamaz arkadaşlar. önemli olan bize kim gelecek,alacağımız adamlarla ligin sonunu getireceğiz unutulmasın.inş.devre arası milletin elden çıkkarttığı topçularla uğraşmayız.alacaklarsaq 5 tane değil 2 tane doğru düzgün adamlar alsınlar. bakın lovrek elimizde patladı.genç yeteneklerden yanayım. yanlızca forvete bütçeyi düşünerek taner gülleri diyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 349>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır