eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Ara Transfer Gündemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 349>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 09:47
Taner Gülleri haberini duyunca bile heveslendim,gelse ne kadar güzel olur,YouLa ile uyumlu olurlar

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 10:04
"son bomba, sayın bakan gençlerbirliğinden Engin'i bize getirebilirmiş."  LOL
valla ben demiyorum, şu an yanımda, buradaki çoğu haberi veren arkadaşlar gibi gizli kaynağı olan bir arkadaş söylüyor.  bu haber birde doğru çıkarsa bizim kaynak kıymete binecek. hehehhehe Tongue
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 10:29
ne diyelim agzımıza bir parmak bal çaldılar ortalık yanğın yerine döndü acaba elimize bir küp bal verselerdi ne olacaktı düşünemiyorum ya arkadaşlar biraz kendimize gelelim fazla uzağa gitmeye gerek yok sezon başını hatırlayalım bence ersin göndeliyor yararı yoksa gönderilsin kimse bir şey demez amane koşulla hakan balta kalite ve ayarında solbek transferi koşuluyla bence yönetim daha iyiisni almaz alırsa şaşarım yönetim transferden önce kafa yapısını ve transfer politikasını değiştirsin önce acaba kendi paralarını harcarken bu kadar hovardaca ve gereksiz harcamalar yapıyorlarmı sormak lağzım bu takım tanesi 2000000 2500000 ytlden az olmamak kaydıyla 4 futbolcu maliyetini çok rahat kaldırır çünkü bu parayı 2_3 yılda ödüyorsun ama iş yapmayacak kalıntı futbolcu almamaları gerekir sezon başında aldıkları cumhur gibiApprovesezon başınada alınan oyuncular eksik kaldı . Belli kalitede birkaç eksik oyuncu alınsaydı şimdi ilk altıda olmamız içten bile değildi.Bu yönetim ne paraya kıyar nede kaliteli iyi oyuncu alır mehmet çakır sezon başı değeri 2500000 ytl yusuf şimşek  1500000 ytl fahri tatan 1300000 ytl sezon başı şimdi gücü yetiyorsa alsınlar kulüplerinden ne ankara ne bursa nede konya verir futbolcularını verirlersede çok büyük paralara verirler buda gereksiz bir harekettir bunların ayarında kalitesinde futbolcu azından bulunup alınmalıCool
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 12:39
Alıntı yapılan esessinan

Taner Gülleri haberini duyunca bile heveslendim,gelse ne kadar güzel olur,YouLa ile uyumlu olurlar

Bu Taner değilmiydi bize haberler gönderip daha sonra daha fazla para veren Körfeze giden ?
Ne çabuk unuttunuz?

MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
26başar26 Liste gör
Yazar

yücel
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 14:07
adam dün yerel kanala çıkıp, ben futbolu kocaelinde bırakacağım diyor,ne iş?
gurbette bile eses
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 14:13

Aramızda herhalde gs liler var. Adam oğuzun gittiğine üzülüyorum diyor. Bir an önce gitmeli hem oynamayacaksın hemde beleşe paramız gidecek . Gs ye niye adam doyuralım bu yanlış transferi boykot ediyorum ve kesinlikle oynamasın. O oynayacağına ömer  oynasın. Takımımız iyi bu takıma 4 çok kaliteli takviye önümüzdeki yıl kurulacak takım için iyi olur. Yoksa zaten bizim takımımz küme düşmez. Başkanın son açıklamaları yerinde . en az 10 futbolcunun gitmesi gerekiyor. Bu işte duygusallığa yer yok . Ama alınacaklar gayet kaliteli olmalı yoksa elimizde aynı ayar iki akım zaten var. Birde artık pilot takımımız olmalı yönetim bu konuda da çalışma yaparsa ileride beklediğimiz o büyük eses i görürüz. kadromuzda 10 tane fazla futbolcu var  bunlara ödenen paranın yıllık 1,5 trilyon olacağını varsayarsak bunları beleşe versek bile karımız 1, 5 trilyondur. yani bu paraya iyi bir oyuncu alınır . esesinde 4 tane kaliteli adam alacak parasının olduğunu muhasebeden azıcık anlayan herkez bilir bu nedenle başkanın dediklerini uygulaması önemli  ve aldığı oyuncuların da kalite olması önemli ve gerekli mevkiye alınmalı. Solbek ihtiyacı ve orta saha  ihtiyacı çok açık birde sol kanat ve  2 forvet aldıkmı bu takım gayet iyi olur bu sene için demiyorum. Çünki bu sene bizim fazla bir hedefimiz yok düşmeyizde çıkmayızda maksat önümüzdeki sezon hedefli bir takım oluşturulmalı buda  nokta transferlerle olur. Genelde sezon başı alınan  oyuncular iyi . Sadece eksiklere üst kalite oyuncu almak lazım.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
bilaltopal Liste gör
Yazar

BİLAL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 14:38
Sakaryaspordan Taner DEMİRBAŞ yada Burak AKDİŞ alınabileceğini düşünüyorum.
SEVDAMIZ ESKISEHIR
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 15:00
walla ne yalan söyleyim gelecek isim ronaldinho messi olsa bile, beni cumhurun gidecek olması kadar sevindiremez :)
umarım doğru haberdir, gider :)
ayrıca taner demirbaş 32sini doldurmuş 33 yaşında bi futbolcu. alıp bu yaştan sonra ne yapacağız bilinmez. ama kocaelinin en iyi oyuncusunu alıp kocaeline darbe vurmaksa amaç bilemem.
iliç ve recoba haberlerine gelince, serhat akına kaşar diyenler vardı hatırlatırım.
millet tabata gibi çatır çatır oynayan futbolcu buluyor biz?
rıza hoca 12 senede alt yapısına kadar herşeyi eses kaybetmiş, bir tek taraftarı kalmış diyor. ama seneye şampiyonluğa oynayan bi ekip kuracağız diyor.
ey yönetim alt yapısı olmayan klübe milyar dolar harcasan boşa.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 17:11
Bahsedildiği gibi Taner Gülleri , Ilıc ve Tjikuzu transferleri gerçekleşirse süper olur.Takımdaki bütün sorunlar ortadan kalkar bu transferle.Bir de stoper alırsak , ligde kafaya oynayacak bir takım oluşturulmuş olur.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 18:58
ajanssporda ankaragücünün eskişehirspordan 4 futbolcu ile ön protokol yaptığı yazıyor doğruluk derecesi nedir acaba doğru ise bu futbolcular kimlerdir
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20081218/elyasa_kartal_gibi.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 349>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır