eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalıgalatasaraydan 3 futbolcu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2008 saat 13:07
program kolpa ve haber yalandır ama yaser bu takıma süper olur.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:51
yaser iyi olurda gs de yaseri zaman zaman oynatıyor. inş. gelir ama bana biraz balon haber gibi geldi.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 11:46
Çalımbay, Eskişehirspor tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, defans, orta saha ve gol yollarında futbolcu arayışında olduklarını belirterek, belirlenen futbolcular bulunduğunu, ancak herhangi bir anlaşmanın olmadığını kaydetti.

Yönetime sunacağı raporda her şeyin yer aldığını belirten Çalımbay, şöyle konuştu:
''Bugün başkanımız Halil Ünal ile bir araya gelerek hem durum değerlendirmesi yapacağız, hem de transfer gündemini konuşacağız. Takımdan 7-8 futbolcu gidecek. Şu anda takıma

acil olarak 5 futbolcu takviyesi şart. Bunların bilgisini vereceğim. Transfer konusunda kulübün menfaatini düşünmek zorundayız. Eğer bütçemiz yoksa ve bu şekilde devam denirse ikinci yarıyı da böyle sürdüreceğiz. Bizim için önemli olan bu sezon ligi iyi yerde bitirmek ama bir sonraki sezon şampiyonluğa oynayan ekip olacağız. Ara transferde takviye yapmak istiyoruz ama dediğim gibi bütçe yoksa transfer de olmayacak.''

Galatasaray'dan 3 futbolcunun kiralık olarak alınacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirten Çalımbay, şunları kaydetti:
''Biz kimseyle konuşmadık ve anlaşmadık. Konuşmak için önce maddi açıdan iyi olmamız lazım. Bu doğru değil. Hepsi yanlış. Biz kimseyle anlaşmadık. Ne Galatasaray, ne başka bir takımın oyuncusuyla konuşmadık. Konuşmak için önce maddi açıdan iyi olmamız lazım. Biz maddi açıdan da iyi değiliz. Kulüp olarak
gerçekten sıkıntı yaşıyoruz. Şu anda bizim oyuncu almamız zor. Başkan Halil Ünal, şu anda oyuncu alamayacağız derse, transfer yapamayacağız. Takıma takviye şart. Takviyelerimizi de yapabilirsek çok daha iyi bir takım olacağız.''

Ajansspor

Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 11:59
Kiralık Futbolcuya Hayır..................
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 12:01
Kiralık futbolcular Eskişehirsporun geleceği olamazlar. Galatasarayın Arda için Manisaya yaptıkları ortada. 
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 12:11
valla yaser  kumaşı kaliteli bir çocuk  tabikii lovrekten 2 kat faydalı olur ama öyle youlanın yanında oynuyacak hava toplarına hakim vucudunu kullanıp topu bekletecek  daha organize şekilde pozisyona girmemizi sağlıyacak tipte bir futbolcuda değil  bence takıma katılırsa iyi olur neden iyi olur en azından youla olmadığında veya eskişehirde mutlak almamız gereken örneğin ilk yarıdaki ankaragücü ve konya gibi maçlarda  iş yapar  ama birdefa daha söylüyorum şu anda eskişehirspora  ileri uçta youlanın yanına gol vuruşları çok çok iyi olan ayrıca hava hakimiyeti olan top ona geldiğinde  kaybetmeden saklıyabilen vucudunu kullanan akıllı bir santrafor lazım
Yukarı
EsEsmAniA26 Liste gör
Yazar

yigit
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 12:40
ben hayatımda o tribün ateşi kadar uydurma , yalan bi program görmedim.. rating uğruna göz göre göre atıp sıkıyorlar. ha bunu diğer kanallar da yapıyo ama bu programda alenen belli :)
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES.
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:19
Alıntı yapılan EsEsmAniA26

ben hayatımda o tribün ateşi kadar uydurma , yalan bi program görmedim.. rating uğruna göz göre göre atıp sıkıyorlar. ha bunu diğer kanallar da yapıyo ama bu programda alenen belli :)

Naber adaşım benim LOLWink
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:24
Aldığım duyumu diğer başlıklarda da belirtmiştim..

Oyuncularların; Yaser, Serkan Çalık ve Alparslan Erdem olduğu duyumunu aldım ama
'' doğru mudur ? '' derseniz kesinliğini bilmiyorum.
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 16:24
dün rıza çalımbay kesinlikle yalanladı kesinlikle yalandır dedi
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50