eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Avrupanin Kirmizi Simsekleri Foto Albümü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 18:02

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 18:20

Yukarı
schwabe26 Liste gör
Yazar

Ertan Özer
  Alıntı schwabe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 19:34
Resimler güzel olmus

Elinize saglik ClapClapClap
Ne kadar Gücülü olursan ol, Kadere Karsi gelinmez.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 20:25
Adnan abi fotoğraflar için teşekkürler.Fotoğraflara bakıp da gururlanmamak elde değil Clap
Yukarı
26euro Liste gör
Yazar

Timur
  Alıntı 26euro Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 21:47
Adnan abi helal olsun organizayson herzamanki gibi süper! Ama biraz erken haberim olsaydi bizde ailecek katilabilirdik! Almanyada yasiyan diger eskisehirli ailelerle nedense fazla illilenilmiyor!?? Özelden sana birkackez yazmistim ama nedense geri dönmedin!!! Yinede basarilarinizin devamini temenni ederim! Ileride belki corbada bizimde tuzumuz bulunur!!!?

Saygilarla Almanya Hannoverden Timur
taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 21:56
Adnan bey Avrupa ESES e alıştığımız yakışır görüntüler için teşekkürler yüreklerinize emeklerinize sağlık.Bu arada dün aldığım haberi aktarayım önceki yıl ümidi kesilmiş yavrucağın ameliyatı ile sağlığına kavuşnasında büyük katkılarınız olan sibelden iyi haber ve selamlarını iletiyim.Sağlığı son derece iyi ve herkese duacılar.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan 26euro

Adnan abi helal olsun organizayson herzamanki gibi süper! Ama biraz erken haberim olsaydi bizde ailecek katilabilirdik! Almanyada yasiyan diger eskisehirli ailelerle nedense fazla illilenilmiyor!?? Özelden sana birkackez yazmistim ama nedense geri dönmedin!!! Yinede basarilarinizin devamini temenni ederim! Ileride belki corbada bizimde tuzumuz bulunur!!!?

Saygilarla Almanya Hannoverden Timur

Merhaba Timur,
Bundan yaklasik olarak 6-7 hafta önce Avrupa ESES bölümünde bu bulusmanin bilgilerini yazmistim sizin ve Avrupadaki hemserilerimizin buna ilgi duymasi katilmasi bizi mennun eder.
Zaten dernek olarak amacimizda budur Avrupada yasayan Eskieshirlileri cesitli organizasyonlarda biraraya getirmek.
Yanlis hatirlamiyorsam sizde dahil bu foruma Avrupadan katilan hemserilerimize cesitli araliklarla özel mesaj atmistim genede atarim. Bizle temasa gecmek isteyen hemserilerimiz bize e-posta adreslerini bildirirlerse mennun oluruz. Ayrica www.es26.eu sayfasindada aktuel organizasyonlar hakkinda bilgi almak mümkün. saygilar...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 23:10
Alıntı yapılan ashanye

Adnan bey Avrupa ESES e alıştığımız yakışır görüntüler için teşekkürler yüreklerinize emeklerinize sağlık.Bu arada dün aldığım haberi aktarayım önceki yıl ümidi kesilmiş yavrucağın ameliyatı ile sağlığına kavuşnasında büyük katkılarınız olan sibelden iyi haber ve selamlarını iletiyim.Sağlığı son derece iyi ve herkese duacılar.

Bilginiz icin tesekkürler Ayhan bey yardimlarimizin yerine ulasmasi bize daha bir gayret veriyor.
Nasib olursa Yilmaz hocamizin da tavsiye ettigi bir hemserimize yakinda yardim edecegiz.

Avrupadan dernegimize üyelerimiz cogaldikca ve bizi destekledikleri sürece imkanlar dahilinde bunlari ihtiyac sahiblerine ulastiracagiz. saygilar.
M.Dogan
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 16:49
Polat ve Timur , güzel sözleriniz icin cok tesekkür ederim. Imkanlarimiz el verdigi kadar birseyler yapmaya calisiyoruz. Sizlerden pozitif yanitlar alinca dahada mutlu oluyoruz. Smile

Ayhan bey, bu habere cok sevindim. Aslinda biz fazla birsey yapmadik, asil bu kardesimizin hastaligini gündeme getiren, kendileriyle ilgilenen sizler büyük is becerdiniz. Bundan sonrada insallah hep beraber hayirli islere imza atariz.  
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 20:40
Gerçekten çok güzel fotoğraflar.Organize olmak kolay iş değil.Hem de yurtdışında bunu başarmak daha da zordur.Zaten alışmıştık Avrupa-ESESin bu güzel organizasyonlarına.Bir kez daha göğsümüz kabardı.Tebrik ederim, çalışmalarınızın devamını dilerim.

Dip NOT: Üşenmeyip oralara kadar gidip organizasyona katılan Yılmaz Hocaya helal olsun.Ne güzel, ne mütevazi adammış.Hocayı bir kez de yöneticilerin ve milletvekillerinin katılmadığı Eses belgeselinin galasına katıldığında takdir etmiştim.O zaman bazıları seçim yatırımı diyordu.Alın bu da mı seçim yatırımı?
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır