eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Eşya Piyangosu...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor Eşya Piyangosu...
    Tarih: 14/Ara/2008 saat 22:28
Sevgili Eskişehirspor taraftarına;

Aşağı yukarı her topicte yazılmakta olan devre arasında takıma takviye yapılması konusunda herkesin ortak görüşünü görebiliriz...
Fakat bu takviye nasıl yapılır veya nasıl yapılacak diye hiç kimse sanırım çözüm üretmiyor...Fakat bu çözüm bugün maçta devre arasında yapılan anonsla bulundu sayılır...

Eğer takımımız devre arasında güçlensin diyorsak...İkinci devre kabuslar görmeyelim diyorsak bizde üzerimize düşen görevi yapmakla mükellefiz demektir...

Eskişehirspor Eşya Piyangosuna vereceğimiz destek,bizlere daha kaliteli ve daha güven veren transferler olarak geri dönecektir....

Lütfen "Eskişehirspor'da göremek istediğimiz futbolcular" topiğinde telaffuz edilen isimlere bir göz gezdirelim...Bunlar acaba bedava mı?
Şöyle kaba taslak bir hesap yaparsak Eskişehir'in il nüfusunu ilçeler dahil 1 milyon nüfus ve herkese 1 bilet dersek 5 trilyon paranın toplanması içten bile değil...(Elbette herkesin bir bilet almasını düşünemeyiz,fakat bir kişinin 100 bilet, hatta 1000 adet bileti tek başına alabileceğini de biliyoruz...) Ben kendi adıma zannedersem 20 adet bilet alabileceğimi düşünüyorum...

O zaman yapmamız gereken tek şey var...Haydi büyük taraftar korku dolu günler yaşamak istemiyorsak şimdi görev başına...

TAKIMINA SAHİP ÇIK,SENDE BİR BİLET AL,KORKU DOLU GÜNLER YAŞAMA...  

Saygılarımla.... 
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 22:42
Anansu yapılınca sevindim güzel bir uygulama olacağını düşünüyorum. Tabiki çıkar çıkmaz alacağım biletimi. Bunun diğer şans oyunlarından bir artısı var. Hiçbirşey çıkmasa bile kulubümüze para gidiyor. Ve farkı; hiçbir şey çıkmasa bile sevinir insan ;)
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 23:04

güzel bir uygulama.. inşallah istenilen rakamlara ulaşılır.. herkese şimdiden bol şanslar..

Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 23:35
  Gurbetten bir şekilde almaya çalışacağız.Kulübün gelir getirecek her türlü organizasyonuna elimizden geldiği kadar destek olmalıyız.Yaşasın Eskişehirspor !
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 00:38
kusura bakmayın arkadaşlar ama ben bu kasaba zihniyetine karşıyım.artık bu kasaba panayırı zihniyetiyle bir yere varamayız.yok piyangoymuş yok ramazan tombalasıymış artık bunlar bir süper lig takımına yakışmaz.bize büyük ve en önemlisi KALICI gelir lazım.yönetim bu iş için 200 bin bilet bastıracakmış.700 bin nüfuslu bir şehirde 200 bin bilet satılması mümkün değil değil bazı arkadaşların dediği 1 milyon rakamını herhalde milli piyango idaresi bile normal çekilişlerde yakalayamıyordur.yani rekor kırarak basılacak biletlerin hepsi satılsa bile 1 trilyon elde edilecek ki bunun masrafıydı,basımıydı,milli piyango payıydı derken ne kazanç kalır bilinmez.kaldıki 10 bin kombineyi satmayı beceremeyenler için 200 bin rakamı çok çok uçuk bir rakam.

şimdi kaba bir hesapla gönül rızasıyla yolda belde bilet alacak kişi sayısı 20 bini bulursa süper.geri kalanları satmak için yönetim ne yapacak tabiiki doğru milli eğitim md vb kurumlar,bankalar petrol istasyonları vb vb yerlerin kapısı çalınıp biletler satılmaya çalışacak.sonra müessesemizden 50 liralık yakıt alana yada bankamıza kredi kartı başvurusu yapana eses piyango bileti ilanları vb vb olaylar sonrasında yönetimden ağlama sesleri yükselecek vay şehir biletlere ilgi göstermedi vay zarar ettik teraneleri söylenecek.bunlar bize hiç yabancı değil ve hemen her sene yaşadığımız olaylar değilmi arkadaşlar.

bunları yapacağınıza bilet satmak için kapı kapı dolaşacağınıza keşke şehri eskişehirspora üye yapmak için vali babamızıda yanınıza alarak elinizde post makinalarıyla dolaşsanız 200 bin piyango bileti satacağınıza 10 bin kişiyi kredi kartına 12 taksitle ayda 20 yılda 240 lira karşılığına üye yapmayı hedefleseniz esesim ayda 200 milyar yılda 2.5 trilyon KALICI,KESİN gelir elde etse daha iyi olmazmı.

yine aynı şekilde bu yıl yapamadığınızı önümüzdeki sezon için yapsanız ve makul bir ücret karşılığı örneğin 300 liraya yine kredi kartına 12 taksitle 10 bin kombine satışı yapıp esesimin cebine 3 trilyon koysanız garanti para olarak daha iyi olmazmı.

keşke ama keşke ilimizden bir bakan hemde spora eskişehirspora hangi nedenle olursa olsun sıcak bakan bir bakan bulmuşken,böylesine eses aşkıyla yanıp tutuşan bir vali bulmuşken,şu seçim atmosferindende yararlanarak stadımızı dağ başına taşımaktan vazgeçip stadımızı çevresiyle birlikte 50 yıllığına üst kullanım hakkıyla birlikte esesimize kiralatabilseniz bir İMZA sadece BİR İMZA karşılığı esesimizin 50 yılını kurtarsanız bizde sizlerin heykelini bu şehre diksek daha iyi olmazmı.

hiç olmazsa hiç olmazsa şu belediyenin her yana dikmeye başladığı dev reklam ekranlarından birini stada skorboardın yerine dikip normal günlerde ekranı caddeye doğru çevirip reklam alsanız maç günlerindede stadın içine çevirip dev ekran skorboard olarak kullanıp esesime kalıcı gelir getirecek bir yatırım yapsanız daha iyi olmazmı.

artık süper ligdeyiz vizyonumuzuda büyütmek ve artık bu kulübü dev kulüpler arasına sokmak durumundayız.ancak bu işler böyle günü kurtaracak piyango tombala vb kasaba panayırında bul karayı al parayı zihniyetiyle olmaz diyorum başka birşey demiyorum.
Yukarı
026alp Liste gör
Yazar

alp
  Alıntı 026alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 01:33
vallahi bravo şimşek65 aynen katılıyorum Clap
BİZİMLE KİMSE BAŞA CIKAMAZ..
Yukarı
hmurat_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ankara
  Alıntı hmurat_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 01:33
Alıntı yapılan şimşek65

kusura bakmayın arkadaşlar ama ben bu kasaba zihniyetine karşıyım.artık bu kasaba panayırı zihniyetiyle bir yere varamayız.yok piyangoymuş yok ramazan tombalasıymış artık bunlar bir süper lig takımına yakışmaz.
yıldıray abi tamam da bu işi fenerbahçe gibi 50.000 kişilik stada sahip,Türkiye'nin en zengin kulüplerinden biri yapıyor.niye bizde yapmalıyım ki?
elbette bu çare olmaz profesyonel işler yapmamız gerekir ve diğer saydıklarınız projelere katılmamak elde değil ancak bu piyango yaraya biraz merhem olur diye düşünüyorum.sonuçta 1 ytl katkı bile sağlasa kar kardır ve ödüllerde gerçekten az buz değil,baya iyi şeyler verecekler.kim bilir belki çok ihtiyacı olan birisine çıkar ve rahat bir nefes alır.
ne kavgamız bitti, ne de sevdamız!
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 01:35
Bilet Fiyatları konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz ?
Çevremizdekileri de bu konuda bilgilendirmek lazım..
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 01:35
10 bin bile satmaz o biletler!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 01:41
Alıntı yapılan LeeSuger

Bilet Fiyatları konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz ?
Çevremizdekileri de bu konuda bilgilendirmek lazım..
Biletler sanırım 5 lira ..
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır