eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yılın Futbolcusu Ödülü (IFFHS)

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yılın Futbolcusu Ödülü (IFFHS)
    Tarih: 04/Ara/2008 saat 21:49
(IFFHS) "Yılın Futbolcusu" anketinde 3 Türk futbolcusu (arda,semih,hamit) bulunuyor. arda 32. semih 59. hamit 69. sırada. ben oyumu hamite verdim. ardayı da severim ama malum giydiği renkler dandik.. oy vermek için

NEFER !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 21:57
barises'e katılıyorum...Hakeme artis ve gsli ardaya oy vermem,semihin giydiği forma desen aynı şey,Hamit'e basıyorum oyumu...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 22:02
bende şuanda oyumu Hamit e verdim
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 22:56
ya bu oylamada bi sürü yabancı var nasıl bişey bilen varmı? ben Türkiye de sandım
:) :) :) :)
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 23:02
hayır arkadaşım bu oylama dünya futbol istatistik kurumunun yaptığı bi oylama içinde beckhamdan tut da ronaldoua kadar bisürü ünlü oyuncu var ve her sene bu ödüller veriliyo. sadece en iyi oyuncu değil en iyi takım tüm zamanların en iyi takımı gibi sıralamaları olan saygın bi değerlendirme. bizde kendi çapımızca destek oluyoruz en azından bi türk 80. olmazda 10. olur buda bi onurdur bizim için. onun için asılın oylara (fakat her ip adresinin 1 oy hakkı var)
NEFER !
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 23:34
Ben de oyumu Hamit'e verdim. Arda iyi oyuncu falan ama biraz fazla havalı. Semih ona göre daha efendi bir oyuncu. Ama bence en iyisi Hamit.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 23:54

Bana göre buradaki Türkler arasından bu unvanı en çok hakeden isimler Hamit ve Semih. Bu sebeple , ben de oyumu Hamit'ten yana kullandım ama sanırsam 2006-2007 oylamasında Lionel Messi 10. olurken , Mısırlı futbolcunun 1. olması da dikkatimi çekti!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2008 saat 23:57
Bende oyumu hamite verdim....
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 00:11
Alıntı yapılan sezginsecil

Bana göre buradaki Türkler arasından bu unvanı en çok hakeden isimler Hamit ve Semih. Bu sebeple , ben de oyumu Hamit'ten yana kullandım ama sanırsam 2006-2007 oylamasında Lionel Messi 10. olurken , Mısırlı futbolcunun 1. olması da dikkatimi çekti!

oylama tüm dünyaya açık olduğu için böyle saçmalıklar oluyo bizde mısırlılar gibi organize olup fazla oy atalım bi türk birinci olsun fena mı ;)
NEFER !
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 00:39
Ben de Hamit Altıntop'a attım oyumuThumbs%20Up
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır