eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizim Neden Maç Kliplerimiz Yok ?

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Online Durum: Offline
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Bizim Neden Maç Kliplerimiz Yok ?
    Tarih: 02/Ara/2008 saat 16:47

Merhaba arkadaşlar ben bu forumda uzun süredir yazıyorum fakat hiç konu açmadım daha önce yanlışım varsada mazur görün.Benim söylemek istediğim konu şudur bakarsanız şöyle genel olarak Kocaeli Bursa ve adını saymadığım çoğu takımın profesyonelce çekilmiş taraftar videoları var ve bu videolarla her maç sonunda klip yapıyorlar taraftar görüntüleri ile.Bu olay bizde yok ve bence bir eksiklik çünkü bu stada gelip o muhteşem görüntüleri göremeyenler var buna bende dahil çok nadir gelebilme imkanım oluyor.Bizdede bir kişi görevlendirilse veya kaç kişi isterse o farketmez dijital kamera ile çekip ondan sonra bilgisayardan biraz uğraş ile çok güzel şeyler çıkabilir ortaya bakıyorumda videoların çoğu telefondan ve hiçbirşeye benzemiyo.Sesler düşük geliyo falan dışarıyada yanlış yansıyo izliyorlar diyolarki aaa EsEs taraftarı bumudur ya falan benim hiç hoşuma gitmiyo bunlarda ki çoğu kişinin hoşuna gitmiyordur eminim.Herkese saygılar ilginizi bekliyorum bu konuya şimdiden teşekkürler...

Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 21:57
Emre,

Bence de büyük bir eksiklik.Benim bununla ilgili birkaç düşüncem var.Yakında uygulama'ya geçirmeyi planlıyorum.
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 21:59
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Emre,

Bence de büyük bir eksiklik.Benim bununla ilgili birkaç düşüncem var.Yakında uygulama'ya geçirmeyi planlıyorum.

Senin  fotolarının kalitesinde olacağına eminimWink
Karadeniz ESES
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 22:56

bencede ya birilerinin yapması lazım valla kameram olsa ben çekiyim dicemde kameramda yokki Big%20smile

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 23:59
Altes grubu için Maviş Erkan abimiz bir kamera almıştı bununla ilgili olarak...Ancak başa çıkılamadığı için kullanılmıyor...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 00:56
Bu konuda adnan abi (Fermandal) iyi şeyler yapıyor.Benim kişisel görüşüm bu sitede bu işlerde bilgisi yeteği olan arkadaşlar grup kursa, sadece bu işle ilgilense.Bu iş için sitemizde bir topic açık tutulsa.Güzel çalışmalar çıkacağına inanıyorum.

YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 18:36
Bencede aynen dediğiniz gibi hele Serkan bu işe girerse çokta güzel yapacağına inanıyorum ve fotoğraftaki becerikliliğini bu iştede göstereceğine inanıyorum.Ayrıca bir arkadaşımız demişki başa çıkılamıyor diye videoların taraftarın içinden değilde aşağıdan çekilmesi lazım zaten hem bütün taraftarlar gözükür bir noktaya odaklanılmaz hemde taraftarın içinden çekerseniz videoyu birde çok amatörce bi hata yapıp video çekerken kendinizde bağırırsanız okadar insanın sesini kendi sesinizle bastırırsınız ve sanki çok az kişi bağırıyormuş havası verir.Benim kişisel fikirlerim bunlar.Bu işte profesyonel değilim fakat izlediğim yüzlerce videolardan çıkardığım şeyler bunlar.

Ayrıca Mod. arkadaşlardan ricam bu konuyu ben buraya açtım fakat fazla ilgi görmedi genel e taşıma imkanımız varmıdır acaba?
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 18:52
Polisler aslında her maç videomuzu bol bol çekiyor onlardan rica etsek nası olurLOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır