eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Gaziantep.B.B.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 15:58
Bu Hafta sonu babam G.Antep' e bir gün önceden maça gitti  ve maça 1 saat kala erkenden stada gitmiş .stadta kendisini G.Antep B.B. teknik direktörü İSMET SAVCILIOĞLU babama yabancı olduğunu anlamış kendisi sarışın kızıl saçlıdırda hemen protokol tribününe lmış babam ben eskişehirliyim demiş olsun siz bizim misafirimizsiniz demiş ve babamı protokole oturtmuş.
kendisine sayğı ve sevgilerimi bildiriyorum tüm camianın da haberdar olması için yazıyorum bize 1 adım gelene 4 adım gidelim
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 17:08
Alıntı yapılan okyees

Bu Hafta sonu babam G.Antep' e bir gün önceden maça gitti  ve maça 1 saat kala erkenden stada gitmiş .stadta kendisini G.Antep B.B. teknik direktörü İSMET SAVCILIOĞLU babama yabancı olduğunu anlamış kendisi sarışın kızıl saçlıdırda hemen protokol tribününe lmış babam ben eskişehirliyim demiş olsun siz bizim misafirimizsiniz demiş ve babamı protokole oturtmuş.
kendisine sayğı ve sevgilerimi bildiriyorum tüm camianın da haberdar olması için yazıyorum bize 1 adım gelene 4 adım gidelim

İsmet Hocayı bu misafirperverliğinden dolayı kutluyorum.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 22:51
eski futbolcumuz ulaş meyan takımının ilk golünü atmış bugün
KKŞ
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 22:55
demek Ulaş şimdi G.B.B.' de hee vay canına nerden nereye futbol nankör bee kardeşim Unhappy
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 14:15
"Müftüoğlu hakemliği bıraksın, ben de..."
TFF 1. Lig'de mücadele eden ve sahasında Orduspor'a 2-1 yenilen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da, teknik direktör İsmet Savcılıoğlu, ''Kuddusi Müftüoğlu hakemliği bıraksın, ben de teknik direktörlüğü bırakayım'' dedi.
12 Kasım 2007,   12:24
Savcılıoğlu, karşılaşmanın hakemi Kuddusi Müftüoğlu'nun maçta taraflı kararlar verdiğini öne sürerek, ''Yazık oldu. Kuddusi Müftüoğlu futbolcularımın emeğiyle ekmeğiyle oynadı'' diye konuştu.

Orduspor karşısında maça iyi başladıklarını ifade eden Savcılıoğlu, maçın 13. dakikasında doğruluğu tartışılabilecek bir kararla futbolcularından Muhammet Kaya'nın kırmızı kart gördüğünü, sahada 10 kişi kaldıklarını belirtti.

İki basit hata yaptıklarını ve rakiplerinin bu hataları iyi değerlendirerek 2-0 öne geçtiğini ifade eden Savcılıoğlu, ikinci yarıda oynadıkları iyi futbolun, hakem Kuddusi Müftüoğlu'nun yanlı yönetimi nedeniyle sahadan puanla ayrılmalarına yetmediğini vurguladı.

Savcılıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Kuddusi Müftüoğlu maçın kasetini bir izlesin ve ne yaptığını görsün. Biz yenilgiyi hak etmedik. İlk defa yenilen bir takım değiliz. Biz geçen hafta da Kocaelispor'a 5-2 yenildik ama ben gidip karşılaşmayı yöneten hakemin elini sıkmayı bildim. Ama bu kadar adaletsizlikle ilk kez karşı karşıya kaldık. Futbolcularımın alın terine, emeğine yazık.
Orduspor bu maçı Kuddusi Müftüoğlu sayesinde kazandı. Kuddusi Müftüoğlu hakemliği bıraksın ben de teknik direktörlüğü bırakayım. 30 yılımı futbola adadım, 30 yıldır futbolun içindeyim. Evet hata yaptık, 2 gol yedik ama bir takıma bu kadar adaletsizlik yapılmaz.''
Ajansspor

Kuddusi bizi yaktıktan sonra 7 haftadır maç yönetmiyordu.(Herhalde cezalıydı).Bu haftada Gaziantep Belediye'nin canını yakmış,hemde Ordu'ya kıyak geçerek.Akıllanmadı yada kasten devam ediyor.Böyle TFF'ye,böyle hakemler....
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 14:22
Ben zaten Kuddisi bu maça verilince kıllandım, direk Orduspor yener dedim, tahminimde yanılmamışım. Tetikçi hakem kategorisine ismini perçinleyecek Kuddusi Müftüoğlu. Bu da gösteriyor ki Orduspor ayak oyunlarına başlamış yine.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 16:32
bu kuddusi müftüoğlu denen adama bizim maçtan sonra hala maç veriliyormu ya.bu adama maç vereceklerine emel müftüoğluna versinler valla çok daha iyi yönetir.
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2007 saat 14:19
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü İsmet Savcılıoğlu görevinden istifa etti.
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 12:40

G.Antep B.B Suat Kaya ile anlaştı!

TFF 1. Lig'de sıkıntılı bir sezon yaşayan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, teknik direktör Suat Kaya ile anlaştı. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Ünsal Göksen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İsmet Savcılıoğlu'nun görevinden ayrılmasından sonra titiz bir çalışma yaptıklarını, teknik direktör arayışlarının olumlu sonuçlandığını ve bir süre önce Orduspor'daki görevinden istifa eden Suat Kaya ile anlaştıklarını söyledi.

Özellikle iddialı, hırslı, konusunda deneyimli ve TFF 1. Ligi iyi tanıyan bir teknik direktörden yana tercih kullanacaklarını daha önce ifade ettiklerini, belirten Göksen, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Suat Kaya'nın futbol bilgisinden ve tecrübesinden yararlanmak istedik ve teklif götürdük. Hocamız da bizi kırmayarak Gaziantep Büyükşehir'de tekrar görev yapmaktan mutluluk duyacağını söyledi. Hocamız bugün Gaziantep'e gelerek Boluspor maçını izleyecek ve çalışmalarına hemen başlayacak. Kendisine olan güvenimiz sonsuzdur. Suat Kaya'nın hem Galatasaray'da futbol oynadığı dönemde ve geçen sezon bizde çalışırken başarıları olduğunu biliyoruz. Özellikle deneyimi, hırsı, iddialı oluşu ve ligi yakından tanıyan bir teknik direktör olması bizi umutlandırıyor. Suat hocamız ile birlikte çok kısa zaman içinde takım tırmanışa geçecektir. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a yararlı olacağından hiç şüphemiz yok.''

24.11.2007  

Kaynak : İHA
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2007 saat 23:32

G.Antep bld.yi bu hafta galip getiren golü Ulaş meyan atmış... Hey gidi Ulaş hey... geçen sene bizi az kurtarmadın attığın gollerle...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır