eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Gaziantep.B.B.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8910
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 11:44

Antalya KoCAELİ elele Eskişehir süperlige.......

İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:05
Birakin senaryolari belyer.. elinizde kesin bir delil olmadan kimseye camur atmayin.

Önce biz kendi macimizi bir alailim hele, sonra bakariz kimin puan kaybettigine.. Isi ligin son iki haftasina birakirsak böyle olur. Bekleyip görecegiz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:07
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan ŞaHiN

GBB, Yönetimi, Futbolcusu, Teknik Direktörü ile son bir kaç gündür gereksiz yere iddialı açıklamalar yapıyor.. Bu açıklamalar açıkçası midemi bulandırdı.. Şimdiye kadar 32 hafta geçti, hiç bir maçtan önce açıklama yapmayan, esamesi bile okunmayan bu insanlar durduk yere neden bu açıklamaları yapar ki ? Umarım yanılırım, ancak bu açıklamalar hiç hayra alamet değil...

Üstelik GBB Yönetimi Antalyaspor taraftarlarına stadın yüzde 5 i kadar kontejan vermiş. Hadi bizim Karşıyaka ile aramız kötü ama GBB yönetimi neden Antalyaspor'a yüzde 5 lik yer vermiş anlamadım. Benim aklıma iki şey geliyor. Ya GBB bu maça asılarak kazanmak istiyor yada bir şekilde maçı verecekler. Maçtan sonra oluşabilecek maç sattı iddalarına da Antalyaspor ile aramız iyi değildi, taraftarlarına bile yer vermedik şeklinde açıklama da yapabilirler..

Tabiki bunlar bizim kurgumuz . Ama insna düşünmeden de edemiyor. Aslında bunu biz değilde gazeteciler falan dile getirse GBB li futbolcular inadına maçı kazanabilirler : )

Yıllardır hep böyle demeçlere takılırım...Ne zaman maçtan önce konuşulsa altından mutlaka çapan oğlu çıkar...Bir nev-i suçluluk psikolojisidir...Ya da Zeytinyağı gibi üste çıkma sevdasıdır...
Ama bizim yönetim azıcık uyanık olup "burnumuza bu maça dair pis kokular geliyor" demeçleri verseydi işin rengi ters dönerdi...
Bunu anlayacak ve önlemini alacak yönetim nerede...??
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:14
başkasının hatasından medet ummak için kendimiz hata yapmamalıyız. bizim öncelikli işimiz karşıyakayı yenmek olmalı. karşıyakayı yenip diğer maçlara bakabiliriz.

karşıyakayı yenemiyorsak başka maçların sonucu bizi ilgilendirmez.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:18
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan ŞaHiN

Yıllardır hep böyle demeçlere takılırım...Ne zaman maçtan önce konuşulsa altından mutlaka çapan oğlu çıkar...Bir nev-i suçluluk psikolojisidir...Ya da Zeytinyağı gibi üste çıkma sevdasıdır...
Ama bizim yönetim azıcık uyanık olup "burnumuza bu maça dair pis kokular geliyor" demeçleri verseydi işin rengi ters dönerdi...
Bunu anlayacak ve önlemini alacak yönetim nerede...??

Suat Abi dediğiniz yönetim burada :)))

"Endişe duymaktayız"

Kulüp Başkanımız Nebi Hatipoğlu son yaşanan gelişmelerle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“13 yıldır Süper Lige en çok yaklaştığımız bu günlerde Eskişehirspor camiası olarak ligin son iki haftasındaki gelişmelerden endişe duymaktayız.

Bu hafta çok kritik ve Eskişehirspor’u yakından ilgilendiren, ligin kaderini değiştirecek maçlar oynanacaktır. Bunlardan biride Gaziantep B.B.-Antalyaspor maçıdır.Bu iki takımında Belediye takımı olması ve bize gelen duyumlar bizi endişeye sevk etmektedir. Gaziantep B.B kulübü başında Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük hocalardan biri vardır ve çok iyi oyunculardan kuruludur.12 haftada evlerinde sadece 1 maç mağlup olmuşlardır. Temiz bir geçmişe sahip olan Gaziantep B.B kulübünün Teknik Kadro ve futbolcularının bu mücadelede hiçbir şaibeye imkan vermeyecek şekilde hareket edeceklerinden hiçbir şüphemiz yoktur.

Ayrıca hakemlerle ilgilide endişeler yaşamaktayız. Son Kocaelispor maçında skor 0-0 iken Kocaelili bir futbolcunun topu elle kesmesini hakem görmezlikten gelmiştir. Böylelikle 3 puanımız çalınmıştır. Eğer o penaltı verilseydi Eskişehirspor belki de Süper Ligi garantilemiş olacaktı.

Son iki haftada camia olarak tüm gelişmeleri yakından takip edeceğimizi ve haklı tepkilerimizi en sert şekilde ortaya koyacağımızı tüm futbol kamuoyuna bildiririz.” dedi.

Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:31
heleşükür yönetimden bir açıklama geldi.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:54
Bildiğim kadarıyla g.b.b. geçen haftaki maçta kart sınırında olan tam 6 oyuncusunuda oynatmadı  buda bu maçı ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor.ve bu maça tam kadro çıkacaklar ben bu maçtan bir beraberlik çıkacağına inanıyorum...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 12:59
G.B.B'nin belediye takımı olması gerçekten korkutucu. Sonuçta Antalyaspor'u Süper Lig'de görmeyi isteyen bir bakanları var.. Malum bu işler belediye başkanına bir telefona bakar. İddiası yok bir şeyi yok..
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8910

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır