eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bunun adı HAYVANLIK

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
Yer: Malezya
Online Durum: Offline
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 17:19
Yıllardır bu tip insanlar yüzünden deplasmana gitmiyorum. Genelde rakip takım taraftarlarıyla başlayan didişme kavgaya dönüşüyor. En aciz ve alçakça olan karşılıklı taşlama giriyor devreye. Hiç birşey olmamışsa dönüş yolunda ilk molada bizim taraftar giriyor birbirine. 14-18 yaş diliminde özenti gençlik sigarayla başlıyor " deplasman özgürlüğü" çerçevesinde. Çoğu zaman 18 i bulmadan içiver sende bir bira teklifini geri çevirmiyor. Sonra bira kesmiyor kilometreler boyunca içilen envai çeşit alkollü içecek. Hatta yollarda esrar partileri. Sonra sonrası malum dönüşü olmayan bir yol. Gözü dönen canavarlar ordusu. Türk futbolunun geldiği nokta. Baş sorumlusu amigo yazarlar ve bir gün bunlar bana lazım olur diye göz yuman sözde yöneticiler. Yürekli idareciler istesinler ama yürekten istesinler tüm Türkiye'de en geç bir sezonda temiz toplum ve temiz futbolu tesis ederler. Maalesef balık baştan kokuyor.
Kibarca azgınlık yapan genç kardeşimi uyarmak istiyorum hem kendine hem camiamıza zarar veriyorsun diye  leş gibi içki kokan ağzıyla üç beş çapulcuyla " ne diyon dayı bi durum mu var " diye üstüne saldırıyorlar. Tribünlerde " futbol şiddettir futbol adam bıçaklamaktır" diye tempo tutuyor bu gençler maalesef tüm stad duymazlıktan geliyor. " Anneler gününde annneni, sevgililer gününde sevgilini......... diye devam eden en aşağılık hayvan bağıtısı ara sıra duyuluyor ıslıklamaktan bile imtina ediyoruz.
Bin defa yazıklar olsun Türk futbolunu bu seviyeye düşürenlere.
Bu arada sitemizde her zaman denge unsuru olup yanlışlıklara ve bize yakışmayan yazılara yönlendirmeleriyle temiz futbolu aşılamaya çalışan mod.larımızı bile küstürüyoruz. Dönün artık bu sitenin ve camianın size gerçekten ihtiyacı var. Pireye kızıp yorgan yakılmaz. Dönün de elimizden dilimizden geldiği kadar düzeltmeye çalışalım ortamı.
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 17:45
Allah belalarını versin.İnsanız diye dolaşmasınlar ortalıkta.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
Yer: Turkey
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 17:59
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan forza_26

Antalyasporun sitesinde de ben söle bir haber okudum aynen aktarıyorum buraya anlatılanların tam tersi bir haber var...

YAZIKLAR OLSUN, SUÇLU JANDARMAYA TESLİM EDİLDİ !..

Bursaspor-Antalyaspor maçı öncesi Bursa'ya giden otobüsler şehir girişine 20 km. kala benzinlikte durarak mola verdikleri sırada kendini bilmez (!) bir kişinin, Antalyaspor taraftarlarına laf atarak yoldan geçen arabalara taş attığı ve atılan taş sonucu bir otomobilin arka camının kırıldığı öğrenildi. Cam parçalarının, arka koltukta oturan 9 yaşındaki otistik kız çocuğu Ebru Kermen'in sol gözüne geldiği bildirildi.

Bu çirkin olaya en büyük tepkiyi ise Antalyaspor taraftarları verdi. Taraftarlarımız, taş atan kişiye büyük tepki verdikten sonra olay yerinde sorumluyu Jandarmaya teslim etti.

Küçük kızın ailesinden defalarca özür dilenirken, Antalyasporlu taraftarların morallerinin, maç öncesi bozulduğu belirtildi. Tribün liderlerinin bu üzücü olay üzerine maça girmeme fikrini de düşündükleri, ancak kızın sağlık durumundan iyi haber gelmesinin ardından maça gidildiği kaydedildi.

Kör olma ihtimali olan Ebru'nun annesi Fatma Kerme, 'Kızım zaten hastaydı. Bir de kör olmasına dayanamam. Bu olayın sorumlularının hemen yakalanmasını istiyorum' diyerek tepki gösterdi.

Şerefsizler romanmı yazıyosunuz ulan..
Yedikleri haltı nasıl temizleyeceklerini şaşırdılar...Angry

şimdi diyorsunuzki tüm antalyalıları kapsanyan msj lar yazmayalım onların hepsı suclu degıl. hayır suclular abıcım hem de tasatamam suclular.

Bu adamlar deplasman giderken baslarında organızsyonu yapan dernek baskanları onlara destek veren yönetimden birileri yok mu? hadı yok. hasbel kader bır araya gelmıs 300 kısı yolda.. bu adamların ıcınden tesadufen gırmıs 3 kendını bılmez tas atıyor.. yaw bu tası atmak kadar yanında tas atanı görünce ses cıkamyanda sucludur.

yanı bu kotu davranıs yapılırken seyırcı kalıp bu olyın olmasına neden olanlar vardır. onlarda tası atanlar kadar sorumludur sucludur. ...

hadı kımse gormedı bu adamlar gızlı gızlı attı o tası... o zman bu antalya gazetelerınde cıkan usttekı alıntı dakı haber ne.. ? yaw bu yalana ne gerek var. tum turkıye bılıyo dgrusunu...

yapan kadar bılıp de susan da sucludur....

bu olaydan tum antalyaspor taraftarı mesuldur.
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 18:58
DEPLASMANA GİDENLER KENDİLERİNDEN DEĞİL,HERKES BİRBİRİNDEN SORUMLUDUR.ONUN İÇİN DEPLASMANA GİTTİĞİNİZ KİŞİLERE SAHİP OLMAK ZORUNDASINIZ.ANTALYA DEPLASMANINA GİDENLERİN HEPSİ BU OLAYA ORTAKTIR.DEPLASMAN ORGANİZASYONU YAPANLAR OLAY ÇIKARACAK TİPLERİ ÇOK İYİ BİLDİKLERİ HALDE HER NEDENSE SES ÇIKARMIYORLAR.TARAFTARLAR DEPLASMANI MACERA VE İÇKİ İÇMEK SANAN BU TİPLERİ İÇLERİNDEN TEMİZLEMEDİĞİ SÜRECE BU TİP OLAYLAR ÖNLENEMEZ.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 19:08
Bunla ilgili olarak pankart yapabiliriz?Yardımcı olabilcek olan var mı?
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 19:12
Alıntı yapılan Habis

Alıntı yapılan kraleses

[QUOTE=forza_26]Antalyasporun sitesinde de ben söle bir haber okudum aynen aktarıyorum buraya anlatılanların tam tersi bir haber var...

<font style="font-size: 12pt;" color="#ff0000">YAZIKLAR OLSUN, SUÇLU JANDARMAYA TESLİM EDİLDİ !..

<font size="2" color="#000000">Bursaspor-Antalyaspor maçı öncesi Bursa'ya giden otobüsler şehir girişine 20 km. kala benzinlikte durarak mola verdikleri sırada kendini bilmez (!) bir kişinin, Antalyaspor taraftarlarına laf atarak yoldan geçen arabalara taş attığı ve atılan taş sonucu bir otomobilin arka camının kırıldığı öğrenildi. Cam parçalarının, arka koltukta oturan 9 yaşındaki otistik kız çocuğu Ebru Kermen'in sol gözüne geldiği bildirildi.

<font size="2" color="#ffffff">Bu çirkin olaya en büyük tepkiyi ise Antalyaspor taraftarları verdi. Taraftarlarımız, taş atan kişiye büyük tepki verdikten sonra olay yerinde sorumluyu Jandarmaya teslim etti.

<font size="2" color="#ffffff">Küçük kızın ailesinden defalarca özür dilenirken, Antalyasporlu taraftarların morallerinin, maç öncesi bozulduğu belirtildi. Tribün liderlerinin bu üzücü olay üzerine maça girmeme fikrini de düşündükleri, ancak kızın sağlık durumundan iyi haber gelmesinin ardından maça gidildiği kaydedildi.

<font size="2" color="#ffffff">Kör olma ihtimali olan Ebru'nun annesi Fatma Kerme, 'Kızım zaten hastaydı. Bir de kör olmasına dayanamam. Bu olayın sorumlularının hemen yakalanmasını istiyorum' diyerek tepki gösterdi.

[/QUOTE>Şerefsizler romanmı yazıyosunuz ulan..Yedikleri haltı nasıl temizleyeceklerini şaşırdılar...Angry
şimdi diyorsunuzki tüm antalyalıları kapsanyan msj lar yazmayalım onların hepsı suclu degıl. hayır suclular abıcım hem de tasatamam suclular.Bu adamlar deplasman giderken baslarında organızsyonu yapan dernek baskanları onlara destek veren yönetimden birileri yok mu? hadı yok. hasbel kader bır araya gelmıs 300 kısı yolda.. bu adamların ıcınden tesadufen gırmıs 3 kendını bılmez tas atıyor.. yaw bu tası atmak kadar yanında tas atanı görünce ses cıkamyanda sucludur.yanı bu kotu davranıs yapılırken seyırcı kalıp bu olyın olmasına neden olanlar vardır. onlarda tası atanlar kadar sorumludur sucludur. ...hadı kımse gormedı bu adamlar gızlı gızlı attı o tası... o zman bu antalya gazetelerınde cıkan usttekı alıntı dakı haber ne.. ? yaw bu yalana ne gerek var. tum turkıye bılıyo dgrusunu...yapan kadar bılıp de susan da sucludur....bu olaydan tum antalyaspor taraftarı mesuldur.

tamam antalyalıların hepsi suçlu ama 29 senedir içimizde içip içip kızımın yanında otobüse işeyen esesliler yağma yağma diye bagıran alkolikler ve bira çalıp gelip bizi 30 km geri götüren jandarmaya teslim edenler senin zihniyetin değilmii?? senin gibi düşünenler değilmi??? titre ve kendine dön önce kıçını temizle.   ben yine yollardayım binlerce arkadaşımla sen kimsin önce onu öt.. bizdede böyleleri vardı ne yaptın ??? onu söyle ne yaptın sana soracagım eğer kıcın yerse gelirsen antalyaya... hangi deplasmana geldin tavırlar nasıldı antalyamı senmi karar vereceksin ben 29 senedir hiç bir deplasmanı kaçırmadım sende kaçırmadınsa çık karşıma yada sus. (herkes gibi afyon ankara ve istanbul deplasmanına zorla giden taraftar bozuntusuysan sus )
kii baktım mesajlarına seninde o taş atan taraftardan farkın yok sus git uyu!!!
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 22:35
Alıntı yapılan toprak26

Yıllardır bu tip insanlar yüzünden deplasmana gitmiyorum. Genelde rakip takım taraftarlarıyla başlayan didişme kavgaya dönüşüyor. En aciz ve alçakça olan karşılıklı taşlama giriyor devreye. Hiç birşey olmamışsa dönüş yolunda ilk molada bizim taraftar giriyor birbirine. 14-18 yaş diliminde özenti gençlik sigarayla başlıyor " deplasman özgürlüğü" çerçevesinde. Çoğu zaman 18 i bulmadan içiver sende bir bira teklifini geri çevirmiyor. Sonra bira kesmiyor kilometreler boyunca içilen envai çeşit alkollü içecek. Hatta yollarda esrar partileri. Sonra sonrası malum dönüşü olmayan bir yol. Gözü dönen canavarlar ordusu. Türk futbolunun geldiği nokta. Baş sorumlusu amigo yazarlar ve bir gün bunlar bana lazım olur diye göz yuman sözde yöneticiler. Yürekli idareciler istesinler ama yürekten istesinler tüm Türkiye'de en geç bir sezonda temiz toplum ve temiz futbolu tesis ederler. Maalesef balık baştan kokuyor.
Kibarca azgınlık yapan genç kardeşimi uyarmak istiyorum hem kendine hem camiamıza zarar veriyorsun diye  leş gibi içki kokan ağzıyla üç beş çapulcuyla " ne diyon dayı bi durum mu var " diye üstüne saldırıyorlar. Tribünlerde " futbol şiddettir futbol adam bıçaklamaktır" diye tempo tutuyor bu gençler maalesef tüm stad duymazlıktan geliyor. " Anneler gününde annneni, sevgililer gününde sevgilini......... diye devam eden en aşağılık hayvan bağıtısı ara sıra duyuluyor ıslıklamaktan bile imtina ediyoruz.
Bin defa yazıklar olsun Türk futbolunu bu seviyeye düşürenlere.
Bu arada sitemizde her zaman denge unsuru olup yanlışlıklara ve bize yakışmayan yazılara yönlendirmeleriyle temiz futbolu aşılamaya çalışan mod.larımızı bile küstürüyoruz. Dönün artık bu sitenin ve camianın size gerçekten ihtiyacı var. Pireye kızıp yorgan yakılmaz. Dönün de elimizden dilimizden geldiği kadar düzeltmeye çalışalım ortamı.
düşüncelerinizi ve düşüncelerimi çok güzel bir şekilde dile getirmişsiniz. taraftarlık adı altında ne yaptığını bilmez duruma gelen ve tabiri caizse zıvanadan çıkmış, hedefsiz gençler topluluğunu istanbuldaki beşiktaş maçında bizzat gördüm. daha belki de 18 yaşına bile basmamış ama ayakta bile durmaktan aciz hale gelmiş sahip çıkılması gereken ve gençliği heba olan birçok tarftarımız var. cebinde beş kuruş parası olmamasına rağmen nasılsa atlamış otobüse gelmiş ve stad kapısında bir dilenci edasıyla 'maça gireceğim beş lira var mı be abi?' diye yalvaran ve gelirken Allah bilir neler içmiş olduğunu bilmediğimiz bu gençlere bu insanlara çok yazık oluyor.
ve en önemlisi bu tipler 3-5 sene sonra ne hale gelecekler varın siz düşünün.
Allah herkese selamet , akıl , fikir, versin diyelim. ne yapalım?
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2008 saat 23:10
kız nasıl olsu haberiniz varmı?
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır