eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 11:27
Alıntı yapılan robinho26

Bu ayderin üstü ne zaman kapanıcak Allah aşkına
Bırak Açığı Küçücük yer koca yaz kapanamadı
Lig başladı mardin maçına yetişcek dediniz.
Hala bir kıpırdama yok ??
Sn.Robinho26 ,
Ayderin üstünün kapatılması için gerekli girişimlerde bulunulmuş , projeler çıkmış , statik onayları alınmış ve onay için Ankara ya gönderilmiştir. Büyük bir aksilik çıkmadığı takdirde sahamızda oynayacağımız ilk maçta Ayderin üstü kapanmış olacaktır.
Saygılarımla
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 11:44
Alıntı yapılan ES_Kadir

GBB'den aldığımız Serdar Özbayraktar,Ömer Yalçın ve Sezgin Coşkun'un transferleri hakkında ayrıntılı cevap istiyoruz GBB ile oynadığımız lig maçında bu 3 oyuncumuzunda yapılan protokol gereği oynamadıkları söyleniyor bazılarımızın içine korku düştü acaba daha başka tavizlerde verildimi diye lütfen bu konuda sizden bir açıklama bekliyoruz.

VIP tribününün biraz daha genişletilip şehrimizin önde gelen isimlerine klübe ciddi gelir getirecek bir şekilde pazarlanabilir mi diye düşünüyorum ayrıca öğrenci kardeşlerimize bilet fiyatlarının 10 lira olmasının daha makul olacağını düşünüyorum.

Olurda Süper Lige çıkarsak bu stadın kapasitesinin bize az geleceğini düşünüyorum stadının kapasitesini arttıracak mısınız ayrıca açığın üstünün kapatılmasıda çok iyi olacaktır.

Eskişehir Sanayi Odasıyla ve Sararla ilişkilerin geliştirilmesinin klübümüz açısından çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

Saygılarımla.
Sn. Es_Kadir ,
GBB den aldığmız futbolcularla ilgili oynatıp oynatmama ya da başka herhangibi konuda sıkıntımız yoktur.
VIP tirübünün genişletilmesinin kulübe ciddi bir gelir getirmeyeceği , yapılan masrafın beklenilen gelirden çok olacağı düşüncesindeyim.
Mevcut stadın genişletilmesi yerine şehrimize yakışır daha büyük ve modern bir stad için düşünmeli ve çabalamalıyız. Şu an elimizdeki fırsatları iyi değerlendirebilirsek yeni stadyumu önümüzdeki 4-5 sene içerisinde hayata geçirmemiz işten bile değildir.
Eskişehirli sanayici ve işadamlarını kulübe karşı tavrı malumunuzdur. Sezon başında Sanayi Odası yönetimimizi davet etmiş ve biz de icabet etmiş ve verimli bir toplantı yapmış idik. Fakat daha sonra sanayi odasından olumlu bir adım atılmamıştır.
Saygılarımla

Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 12:45
Alıntı yapılan serhattunga

Şampiyon olup , Süper lige çıkmak istiyoruz.Orada önce kalıcı olup , sonra şampiyon olmak istiyoruz.Hedefleri büyük olan takımımıza ayda 30 Ytl vermeye kıyamıyoruz.Arkadaşlar bu sektör parasız dönmüyor.Bu sektörde parası olmayana bu ligler lüks gelir.
Parası olmayan Göztepe'nin düştüğü yeri biliyorsunuz geçen sene.
Bu bilet fiyatları normaldir.
Sn.Serhattunga ,
Akılcı yaklaşımınız için teşekkür ederim. Taraftarımızın bu zihniyetle yaklaşımda bulunması ( diğer takım taraftarlarının içinde bulunduğu kültürel ve sosyal durumlar göz önüne alındığında ) bizler için bulunmaz fırsattır.
Saygılarımla
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 12:58
geçtiğimiz sezonlara göre bu sezon kulüpte para problemi olacakmı .oyunculara para ödeme sıkıntısı olacakmı acaba .çünkü geçtiğimiz sezonlarda bu problemler olmuştu.maç başı ve normal ödemeler için para sorun olmassa bu takım bizi süper lige çıkartır.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 13:06
Sayın Yüksel, öncelikle taraftarı ciddiye alıp sorularımıza samimiyetle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bilet fiyatları konusunda haklısınız fakat takım lider, iyi de oynuyoruz ama dolmasına kesin gözüyle baktığım açık tribün bile Mardin maçında dolmadı. Yani bir kişinin maça geliş-gidiş masrafı : 15 ytl bilet, 2,5 ytl yol parası bir de karnını doyursa 20-25 ytl arası. Ayda 50 ytl yapar. Tamam başka kalıcı gelirimiz yok ama bilet fiyatları daha makul fiyata çekilemez mi? Uygun fiyat olursa kasamıza giren para yine aynı olur, stad da dolar.. Saygılarımla...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 14:50
Cemal Bey'e bizi dinleyip,sorularımıza cevap verdiği için teşekkür ederiz.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 15:19
     Cemal bey yıllardır oluşan yönetim-taraftar kopukluğunu azaltığınız için sonsuz teşekkürler.Bedava girenlerden siz de rahatsızsanız benim çözüm önerim var.Emniyet ve vali babamız da destek verirse her kapıda bir arkadaşımız olup tribüne giren herkesi kamerayla kayıt edelim.Kim bedava giriyorsa cezasını verelim,polis yapıyorsa açığa alınsın,özel güvenlik alıyorsa görevine son verilsin.
     Gerçi siz bunları bizden daha iyi biliyor ve çözümünü biliyorsunuz fakat yıllardır aynı.isminize bu gruplar tarafından zarar verilmesinden(aleyhte tezahüratlarla) mi korkuyorsunuz başka sebepleri mi var sizi aşan?

renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 19:18
Alıntı yapılan sivri74

geçtiğimiz sezonlara göre bu sezon kulüpte para problemi olacakmı .oyunculara para ödeme sıkıntısı olacakmı acaba .çünkü geçtiğimiz sezonlarda bu problemler olmuştu.maç başı ve normal ödemeler için para sorun olmassa bu takım bizi süper lige çıkartır.
Sn. sivri74 ,
Para problemi her zaman olacak . Hangi ligde oynarsanız oynayın , hedefiniz büyükse her zaman bütçeyi aşan transfer yapmak durumunda kalıyorsunuz. Fakat süperlige çıktığımız durumda bu problem nispeten hafifleyecek. Süperligde federasyon ve iddia gelirleri arttığı gibi maç yayınlarından da gelirimiz olacak.Reklam değerinin artması da cabası...  Az bir gayretle kendimiz bir üst lige atarsak ben işimizin o kadar da zor olduğunu sanmıyorum.
Bu sezona gelince maç başları , primler , çalışanların maaşları toplamda ciddi bir yekün tutuyor. Transferde bütçemizi hayli aşmakla beraber tüm futbolcuların ve teknik heyetin peşinatlarını eksiksiz ödeyebildik. Pitasaya da sıkıntı yaratacak borcumuz kalmadı.
Şampiyonluk istiyorsak belirttiğiniz gibi maçbaşlarını ve primleri eksiksiz ve zamanında ödeyebilmeliyiz.
İşte tam bu noktada iş sizlere düşüyor. Yönetim olarak biz üstümüze düşenden fazlasını yaptık ve artık taraftarımızın kulübe destek vermesinin tam zamanı geldi.
Bilet fiyatları diğer TFF 1.lig kulüplerine göre fazla belirlenmiş olabilir ama kurduğumuz takım ve hedefimiz de onlardan büyük. Bir başarı olacaksa bunu futbolcu , teknik heyet , yönetim ve taraftar elele yapmak zorunda.
O yüzden sizlerden her maç stadı doldurmanızı  , biletsiz seyircilere göz yummamanızı , taşkınlıklara ( mardin maçında olduğu gibi) tepki göstemenizi , kulübün lisanslı ürünlerine rağbet etmenizi bekliyoruz.
Sygılarımla 
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 19:22
Alıntı yapılan KaRa

Sayın Yüksel, öncelikle taraftarı ciddiye alıp sorularımıza samimiyetle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bilet fiyatları konusunda haklısınız fakat takım lider, iyi de oynuyoruz ama dolmasına kesin gözüyle baktığım açık tribün bile Mardin maçında dolmadı. Yani bir kişinin maça geliş-gidiş masrafı : 15 ytl bilet, 2,5 ytl yol parası bir de karnını doyursa 20-25 ytl arası. Ayda 50 ytl yapar. Tamam başka kalıcı gelirimiz yok ama bilet fiyatları daha makul fiyata çekilemez mi? Uygun fiyat olursa kasamıza giren para yine aynı olur, stad da dolar.. Saygılarımla...
Sn. Kara ,
Bu konudaki yönetim fikirlerini yukarılardaki yazımda paylaşmıştım. Hedefe ulaşmak istiyorsak çözüm bilet fiyatlarının bu seviyede olup stadın da  her maç full çekmesidir. Kimse bize başarıya giden yolun kolay olduğunu söylemedi. İhtiyacımız olan para belli , gelmiş ve gelecek kaynaklarımız belli. Başarı istiyorsak herkes elini taşın altına koyacak. Şampiyonluk çorbasında hepimizin tuzu olacak. Bunun başka çaresi ve mümkünatı yok. Durumun ciddiyetini ve taraftarın desteğinin önemini bütün taraftarımızın anlamış olmasını umuyorum.
Saygılarımla
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 19:32
Alıntı yapılan esesesin

Cemal bey yıllardır oluşan yönetim-taraftar kopukluğunu azaltığınız için sonsuz teşekkürler.Bedava girenlerden siz de rahatsızsanız benim çözüm önerim var.Emniyet ve vali babamız da destek verirse her kapıda bir arkadaşımız olup tribüne giren herkesi kamerayla kayıt edelim.Kim bedava giriyorsa cezasını verelim,polis yapıyorsa açığa alınsın,özel güvenlik alıyorsa görevine son verilsin.
     Gerçi siz bunları bizden daha iyi biliyor ve çözümünü biliyorsunuz fakat yıllardır aynı.isminize bu gruplar tarafından zarar verilmesinden(aleyhte tezahüratlarla) mi korkuyorsunuz başka sebepleri mi var sizi aşan?

Sn. esesesin ,
Biz stada kimlerin , nesıl  biletsiz taraftar aldığını biliyoruz. Fakat durum biraz komplike. Bunun çözümü için bir takım fikirler ürettik ve uygulamaya koyduk. Sahamızdaki ilk maçtan itibaren sanırım bu tür olumsuzluklar asgari seviyeye inmiş olacak. Fakat bu konuda sizlere de büyük iş düşüyor.
Siz bu tür davranışları kendi içinizde engelleme imkanına sahipsiniz. Örneğin Mardin maçında sahaya atlayan kişiye tüm taraftarın göstemiş olduğu tepki bundan sonra bu tür haretketlerin kanaatimce önüne geçmiştir.
Saygılarımla 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır