eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 15:47
Senelerdir kombine alırdım ama bu sene okulum şehir dısında oldugundan alamadım.
Ama sunu belırteyım bilet fiyatları cok yuksek.
Yani mecburen verıyoruz ne kadar yuksek olursa olsun ama
Birazda bizi düşünsün yınetım.
Hiç olmassa açık 10 Kapalı 20 yapsın bazı maçlarda.
Hatta türkıye kupası maçları açık 10 kapalı 20 olamaz mı ?

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
montanaa26 Liste gör
Yeni Yazar

furkan
Yer: Turkey
  Alıntı montanaa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 23:17
evet bencede biletler neden bu kadar pahalı...
Yukarı
asus23 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ALPER
Yer: Turkmenistan
  Alıntı asus23 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 23:23

yonetımın her maca degısık fıyat tarıfesı uygulaması gerektıgını dusunuyorum sezonun ılk macı olmasından dolayı ılk mac acık 15 ytl kapalı 30 vıp te 40 ytl ıdı ama her mac boyle olmasın 

KALSADA SON NEFES OLUMUNE ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 23:37
Alıntı yapılan asus23

yonetımın her maca degısık fıyat tarıfesı uygulaması gerektıgını dusunuyorum sezonun ılk macı olmasından dolayı ılk mac acık 15 ytl kapalı 30 vıp te 40 ytl ıdı ama her mac boyle olmasın 

Böyle bişi olursa seneye bu sene satılam kombinelerin yarısı bile satılmaz...Forumdaki taş çatlasın 10-15 kişinin düşündüğü para hesabı yapmıyoruz sözünü 1000lerce kişi o şekilde düşünmüyor...Daha ucuz olduğu için alıyor...Gerçekler bu olduğu için onlar bunu istemeyebilir...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 23:47
Alıntı yapılan bağlareses26

acilen kombine kapısı acılmalı

Açık türbünde Abdullah Matay kapısı sadece kombineli taraftara ayrılmalı biletli taraftarlar diğer kapılardan girmeli...Geçen maçta hem biletli hem kombineliler aynı kapıdan geçmeye kalkınca karışıklık oldu...Aynı kapıda Kombine turnikesi ayrıymış ne bilelim, zaten geçmenin de imkanı yok çünkü kombineliden çok biletli var yol kapalı....
Uğur
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 23:56
Valla ben kombine biletimle hiç beklemeden Abdullah MaTAy kapısından girdim...3 Turnike olan kapıda 2 turnikeden biletliler geçiyordu 1 turnike bomboştu oradan da kombine geçiyor dediler hiç beklemeden geçtik arkadaşımla...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 00:15
Şampiyon olup , Süper lige çıkmak istiyoruz.Orada önce kalıcı olup , sonra şampiyon olmak istiyoruz.Hedefleri büyük olan takımımıza ayda 30 Ytl vermeye kıyamıyoruz.Arkadaşlar bu sektör parasız dönmüyor.Bu sektörde parası olmayana bu ligler lüks gelir.
Parası olmayan Göztepe'nin düştüğü yeri biliyorsunuz geçen sene.
Bu bilet fiyatları normaldir.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:38
Sevgili Arkadaşlar ,
Uzunca dönem sorularınıza cevap veremediğim için affınıza sığınıyorum. Malum adli tatile girilince Eskişehir de pek durmuyoruz. Bugün de Antep maçı için Gaziantep e hareket etmek üzereyim. Antep ten inşallan üç puanla döndükten sonra güncelliğini yitirmemiş tüm sorularınızı yanıtlayacağım. Saygılarımla
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:41
Alıntı yapılan CemalOkan Yuksel

Sevgili Arkadaşlar ,
Uzunca dönem sorularınıza cevap veremediğim için affınıza sığınıyorum. Malum adli tatile girilince Eskişehir de pek durmuyoruz. Bugün de Antep maçı için Gaziantep e hareket etmek üzereyim. Antep ten inşallan üç puanla döndükten sonra güncelliğini yitirmemiş tüm sorularınızı yanıtlayacağım. Saygılarımla

Sayın Yöneticimiz Hoşgeldiniz

İnşallah Gaziantep Belediye Deplasmanından Galibiyet İle Döneceksiniz.

Siz Hep Başarılı Olun Biz Soru SormayızBig%20smile

Size Hayırlı Yolculuklar ve TAkımımız İçin BAşarıla Diliyorum

HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 22:58
lütfen yönetim şu biley fiyatları konusunda bi yorum yapsın gerçekten çok yüksek fiyatlar. belki ayda 30ytl çok mu diyorsunuz ama ben kızılcıklıya giriyorum ve kızılcıklının yarısının öğrenci olduğunu düşünürseniz hak verirsiniz bana sanırım. bence süper lige çıkana kadar 10ytl iyi fiyat. en azından susmayan takımını her dk destekleyen bizler için. vip de oturanlar 50ytl versede olur Big%20smile
NEFER !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır