eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 39404142>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:11
Futbolcuların alacakları ne kadardır?
Klübün ne kadar borcu vardır?
Yönetimin klüpten alacağı varmıdır?
Yeni sezonda gerek Bank asyada,gerekse süper ligde göz dolduran,ES-ES e yararlı olabilecek futbolcu arayışı varmıdır?
Mevcut kadrodan kimler gözden çıkarılıp kimlerle devam kararı düşünülmektedir?
Yeni sezon için Atatürk stadyumunun modernizasyonu,bakımı,meteorolojik şartlara karşı korunumu,taraftarın daha rahat maç izlemesi için çalışmalar düşünülmektemidir?
Daha güçlü bütçe gelir kaynakları için gerek işadamları,gerekse il yöneticileri ile diyalog ve temaslar sürdürülmektemidir?
Yeni sezon kombinelerinin taraftara daha cazip sunulması için herhangi bir çalışma düşünülüyormu?
Sarar ve Etinin daha çok desteklerini sağlamak için herhangi bir çalışma mevcutmudur?
Kadro zenginliği ve futbolcu takviyesi için altyapı haricinde Bozüyükspor ile pilot takım birlikteliği oluşturma fikri hep kağıt üzerindemi kalacaktır?

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:13
UEFA finali yerine Maldivlerde güneşleniyor olması daha normalmiki anlamıyorum. Başkan Türkiye kupasında Başkan UEFA finalinde Başkan Lig şampiyonunun kupa alma töreninde. Acaba bizim kulubümüz basketbol kulubümüdürkü Başkanın bu tür futbol aktivitelerine gitmesi acayip karşılanıyor. Yoksa sadece post kasmak yahut eleştirmiş olmak içinmi böyle boş eleştirilerde bulunuyorsunuz. Madem başkanından memnun değilsin stadda "en büyük başkan bizim başkan" diye bağırdıklarında sende başkan istifa diye bağır. Burada boş eleştiri yapmanızdan bin kat iyidir.
Arkadaşlar lütfen eleştirilerinizde biraz zeka pırıltısı olsun. Futbol kulubü başkanı elbet futbol aktivitesi olan her yerde bulunabilir. Aksini yapsa yanlış yapardı başkan.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:32
Bencede UEFA finalinde olması çok garip değil. Beni maçtan önce nerede olduğu ilgilendiriyor. Kimlerle olduğu ne konuştuğu ilgilendiriyor...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:50
Halil Ünal'ın Fortis Türkiye Kupası finali ve UEFA Kupası final'ini izleme masrafları kulübe mi fatura ediliyor? Wink
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 00:27
kısacası arkadaşlar şeffaf yönetim
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
yakamoz26 Liste gör
Yazar

yiğit
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı yakamoz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 00:29
ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz? ClapClap
Yukarı
usanmaz262626 Liste gör
Yazar

Kerem
  Alıntı usanmaz262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2018 saat 04:16
"YÖNETİM İSTANBUL'DA"

Haftalardır aynı haber! Halil başkan bi çıkıp insanların gözüne bakarak bi anlatsın ne oluyor İstanbul'da? Ne icraat yapıyorsun ?
İcra kurulundan başka güvenecek kimse kalmamış koca camiada. Herkes kampanyalara destek verirken yönetim ne yapıyor, borcu yapan sizsiniz. Ama ödemeye gelince hiç ses yok.

Eğer yönetim veya başkanın kafasında ben bu transfer tahtasını %1 de olsa açamayabilirim düşüncesi varsa o günü beklemeden bugünden gitsinler artık yeter. icra kurulu yönetimi devralır daha iyi olur.
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2018 saat 15:08
tek birsey sorucam allah aşkına siz ne is yaparsınız klupte
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Mahmut Han Liste gör
Yazar

Alpay
  Alıntı Mahmut Han Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2018 saat 19:44
Yönetim istanbul da :))))))

Bu istanbul da nevar anlamadım gitti.
Halil sıkıştığı zaman hemen "Yönetim istanbulda " haberi.

Yönetimin size an be an nerede olduğunu söyleyeyim.
Çoğu 222 de restoranlar da falan filan.

Artık surda yazılanları okudukça midem bulandı.
Ocak ayından başka bisey beklemiyorum diyeceğim ama dün öğrendim ki ocakta transfer acılamıyor yani %80 jalletik diyenler sadece yalan söylüyorlar. Ocakta göreceksiniz.

Halil gitsin değil defolup gitsin.
Birisi illa çıkar ve aday olur.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2018 saat 19:42
stadyumun merdivenler ile tribün arasındaki geniş cay köfte filan satilan mekanlar ne zaman kapali koltuklu masali oturulur hale gelecek
stadyumları park arasina genis bir ust geçit yspilmasi ne zaman hayal edilecek 2_3 taraftarimiz o yollarda ezilerek can verince mi?Bu mu beklenmektedir.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 39404142>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır