eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2007 saat 20:07

Eskişehirspor'un her sene kemikleşmiş 1500-2000 civarı kombine satışı var.Bu rakamı her sene kombine alanların çoğu da Eskişehirspor'u çok yakından takip eden kısım.

Klübün amacının ise şehirde yaşayan her kesime kombine satmak olduğuna göre bu insanları çekebilmek için bazı avantajların sağlanması gerekiyor.

Çoğu kişi ilerleyen haftalarda bilet fiyatlarının düşebilecek olmasından,önümüzdeki seneki kombine için indirim sağlanmadığından,Kombinenin yanında orjinal ürün verilmediğinden veya kombine sahiplerine orjinal ürünlerde indirim sağlanmadığından dolayı kombine almayı isteseler bile bu sebeplerden dolayı kombine almaya soğuk bakıyorlar.

Umraım yönetim gelecek sene için bu konularda bir gelişme sağlayabilir.Geçen sene olmayan taksit imkanı bu sene nasıl olduysa diğerleri de pekala olabilir.

Çalışmalarınızda başarılar. 
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 12:47

ben forum yonetiminden istekte bulunuyorum.... ne olur ne olmaz, boyle bir basligi kaybetmemek icin, forum normal seviyesine ulasana kadar kitli ama sabit bir baslik olsun...

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 13:52
Nebi HATİPOĞLU ve Rıdvan ÇAKIRGÖZ arasındaki buzların Eskişehirspor'un menfaati için bir an önce çözülmesini istiyoruz.
önce eses sonra eses
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 21:18

kimse 200 ytl yi taksit imkanı olmasaydı gözden kolayca çıkarmazdı

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 15:26
Bilet paraları  neden bu kadar yuksek???
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 11:29
Bu haftasonu kombinemi aldığımda ve insanların elindeki maç biletlerini görünce çok önemli bir noktaya takıldım.
Biletlerde ve kombine kartlarında iki farklı logo kullanılmış. Bence çok amatörce bir hata. Kombinelerde artık yapacak birşey yok, ama biletlerde bu hatadan dönülebilir. Lütfen biraz dikkat!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 12:10
Alıntı yapılan scorpio

Bu haftasonu kombinemi aldığımda ve insanların elindeki maç biletlerini görünce çok önemli bir noktaya takıldım.
Biletlerde ve kombine kartlarında iki farklı logo kullanılmış. Bence çok amatörce bir hata. Kombinelerde artık yapacak birşey yok, ama biletlerde bu hatadan dönülebilir. Lütfen biraz dikkat!

Ayrıca biletlerin tasarımı da iyi değil. Geçen sene ki biletler görsel açıdan daha güzeldi...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 12:58
Biletlere zımbalanan fişler nedeniyle biletler okutulamıyor ve çok ucuz ve kötü bir kagıttan yapılmış biletler elinizde  bekleyince sıcaktan dolayı barkod çizgileri siliniyor.Acilen geçen seneki biletlere dönülmelidir.Aktif A.Ş nin Acemiliği olsa gerek Pro Yardım Gerekmekte.

Ayrıca Çekirdeğin yerine Ekmek arası filan dağıtsalar daha iyi olurdu o kadar para verdik Big%20smile
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
  Alıntı burjuvaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 13:03
Alıntı yapılan serkan_esk

Biletlere zımbalanan fişler nedeniyle biletler okutulamıyor ve çok ucuz ve kötü bir kagıttan yapılmış biletler elinizde  bekleyince sıcaktan dolayı barkod çizgileri siliniyor.Acilen geçen seneki biletlere dönülmelidir.Aktif A.Ş nin Acemiliği olsa gerek Pro Yardım Gerekmekte.

Ayrıca Çekirdeğin yerine Ekmek arası filan dağıtsalar daha iyi olurdu o kadar para verdik Big%20smile
Okutulamayan biletler gidip değiştiriliyor yenisi veriliyordu.Tribünden dışarıya çok sayıda bilet atılarak kullanılmış biletler gidip değiştirilerek tekrar girildi sanırım.Tribünde herkez bilet arıyordu.Bunada bi çözüm yolu bulunması gerekir.
Seninle...
Yukarı
bağlareses26 Liste gör
Yeni Yazar

cengiz
  Alıntı bağlareses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 14:22

acilen kombine kapısı acılmalı

böyle sevda düşman başına
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır