eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 11:10
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan oaae

Benim yönetime tek bir sorum olacak. Ne zaman gideceksiniz?

ClapClapClapClapClapClapClapClap
Clap
Yukarı
naki1965 Liste gör
Yazar

naki aytöre
Yer: eskişehir
  Alıntı naki1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:17
 Yönetime sormamız gereken birçok şeyi birazda yerel basına sormamız gerekemezmi.Biz ES-ES'i basından takip ediyoruz.Basın ise direk takip edip bu yolla gelir elde etmiyormu.Sezonun başlarında ben Eskişehirspor'un borçsuz ve sorunsuz birkaç kulüpten biris olduğunu yertele gazetelerden öğrendim.Bir de Halil ÜNAL'a sürekli efsana başkan diye hitap ediyorlardı yanılmıyorsam.Eğer kulüp bu forumlarda yazıldığı gibi borçluysa sıkıntılıysa bunu zamında yansıtmayan basın bu durumun neresindedir.
sadece ES-ES
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:26

Kulübün başında bir yönetim olsa soracak soru var da.

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 17:48
Birşey söylemiyeyim diyorum ama göz görüyor kulak duyuyor.
Sevgili Başkanım ve yöneticilerimiz...
Bu seneyi(2009-2010) geçtim ama artık seneye (2010-2011) siz yada yeni gelmek isteyenler lütfen şimdiden çalışmaya başlasın. İstanbulda ......mekanında aracılar ve menejerlerle oturup , .... tirilyon bütçemiz var 300.000 ila 1.200.000 TL'lik şukadar futbolcu lazım demeyiniz.
Ben şu şu şu adamları şu fiyata istiyorum diyin illa o adamlarla iş yapacaksınız.

Bana sorsanız vatan evlatlarından şaşmayın derimde ...

Allah rızası için paralarımızı çok dikkatli harcayın...

Başlığa uymak için soru sormam gerkirse ;

Ne işiniz var komisyoncularla ?...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
yigitmetin Liste gör
Yazar

Metin Yiğit
Yer: Turkey
  Alıntı yigitmetin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 18:10
Gerçek taraftarımızın madur olmaması için TS maç bileti fiyatlarını açık tribun 15 TL olarak revize edebilir misiniz?
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 18:56
Alıntı yapılan otomatikkapi

Birşey söylemiyeyim diyorum ama göz görüyor kulak duyuyor.
Sevgili Başkanım ve yöneticilerimiz...

Bu seneyi(2009-2010) geçtim ama artık seneye (2010-2011) siz yada yeni gelmek isteyenler lütfen şimdiden çalışmaya başlasın. İstanbulda ......mekanında aracılar ve menejerlerle oturup , .... tirilyon bütçemiz var 300.000 ila 1.200.000 TL'lik şukadar futbolcu lazım demeyiniz.

Ben şu şu şu adamları şu fiyata istiyorum diyin illa o adamlarla iş yapacaksınız.

Bana sorsanız vatan evlatlarından şaşmayın derimde ...

Allah rızası için paralarımızı çok dikkatli harcayın...

Başlığa uymak için soru sormam gerkirse ;

Ne işiniz var komisyoncularla ?...

Kendileri komisyon almıyorsa, ben razıyım komisyoncularla çalışmalarına.
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:08
Halil Ünal,

Lütfen, git başka bir kurum bul kendine kanını emecek. Ticaret Odası başkanı ol, Sanayi Odası başkanı ol, Esnaf Odası başkanı ol, Kahveciler Odası başkanı ol, Berberler Odası başkanı ol, Pancar Kooperatifin'de devam et, vardır hala yapabileceğin bişiyler.

Bak bu kurumlardan birine başkan olursan, yine gazetelerde falan fotğrafın çıkar merak etme. Ticaret Odası Başkanı falan olursan, ulusal televizyonlara bile konuşabilirsin.

Lütfen Eses'imizi bize bırak.

Rıza Zeydan,

Basına açıklama yaparken çevrene bir danış, belki saçmalamaktan kurtulursun. Yok Konya'da tarih yazacağız, yok maçtan sonra kolbastı oynayacağız gibi zırvalıklar duymayalım artık.
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:12
Benim ilk sorum,Basında çıkıp artık 3 büyük felan yok tek büyük var oda EsEs demiştiniz.Ama anadolu takımlarıyla oynarken 15-20 diğer takımlarla oynarken 50 tl bilet fiyatları onların büyüklüğünü kabul ettiğinizi göstermezmi. 
İkinci sorum,sezon öncesi yaptıgınız transferler ortada.Takımda kalbur üstü yaptıgınız transferler kiralık zaten.Öyle ise açık çıktığı idda edilen 18 t nereye gittiğini açıklarmısınız?
Son olarak sezon öncesi açığın üstünü kapatacağız ,oraya localar yapacağız,asansörle çıkılacak.Devre arasında dünyaca ünlü bi 10 numara alacağız demiştiniz.Ayrıca kundaktaki bebeğin bezinden yaşlı dedenin bastonuna kadar eses markası yapıp satacağız demiştiniz...vs
Artık siyasetci tavrı ile bu klübün yönetilmesini istemiyoruz.Bugün artık herkes ne zaman istifa edeceğinizi 4 gözle bekliyor.Kongre ne zaman sayın baskan??
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:33
Alıntı yapılan esesim_hasretim

18 t nereye gittiğini açıklarmısınız?

Soru budur.                                
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:34
Alıntı yapılan esesim_hasretim

Benim ilk sorum,Basında çıkıp artık 3 büyük felan yok tek büyük var oda EsEs demiştiniz.Ama anadolu takımlarıyla oynarken 15-20 diğer takımlarla oynarken 50 tl bilet fiyatları onların büyüklüğünü kabul ettiğinizi göstermezmi. 
İkinci sorum,sezon öncesi yaptıgınız transferler ortada.Takımda kalbur üstü yaptıgınız transferler kiralık zaten.Öyle ise açık çıktığı idda edilen 18 t nereye gittiğini açıklarmısınız?
Son olarak sezon öncesi açığın üstünü kapatacağız ,oraya localar yapacağız,asansörle çıkılacak.Devre arasında dünyaca ünlü bi 10 numara alacağız demiştiniz.Ayrıca kundaktaki bebeğin bezinden yaşlı dedenin bastonuna kadar eses markası yapıp satacağız demiştiniz...vs
Artık siyasetci tavrı ile bu klübün yönetilmesini istemiyoruz.Bugün artık herkes ne zaman istifa edeceğinizi 4 gözle bekliyor.Kongre ne zaman sayın baskan??

Katılıyorum.Rakamlarla açıklama yapılmalı.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır