eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 01:13
Koç ve New Holland'ın desteğini çektiğini duydum,Başkanın şirketlerinden!
Zaten şirketlerin sahibi olarak Zeki Ünal görülüyor, derler...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 01:24
Alıntı yapılan METIN

bjk maçına çacuğumuzla gelip ( 8 yaşında ) tek biletle girebilecek miyiz ? onada 50 tl. bilet alayaım mı ?
Liütfen acil.

Eğer almazlarsa bileti okutan arkadaşa biraz sert yapcaksınız.Paşa paşa alacaklar.Sıra çoksa çıkmaycaksın sıradan seve seve alacak.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
  Alıntı eskisehirsporum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 03:34
Gidecek gitmesinede daha icine edilecek degerlerimizin kalip kalmadigina bakiyor.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 09:45
Eskişehirspor yönetimine bir soruda benden;

Futbolcu alacakları varmıdır,varsa ne kadardır?
 Klübün borçları ne kadardır?
 Halil Ünal ve ekibinin klüpten alacağı varmıdır?

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
esk165 Liste gör
Yazar

......
  Alıntı esk165 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 09:54
Bir soruda ben soracağım.Sezon başında yanlış hatırlamıyorsam 30 trilyon kadar paramız vardı veya öyle söyleniyordu.Bu para nereye gitti...
Ne Olursa Olsun Tek Sevdiğim Kalacaksın...
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 10:02
               Eleştiri ve hakaret arasındaki sınırı pekçok arkadaş çözememiş görünüyor.Ben de Halil Ünalın pekçok açıklamasını içime sindiremiyorum.Ama yönetime hırsız vb.suçlamalarda bulunursak bir daha yönetime gelecekler herhalde uzun uzun düşünür.Varsa bilinen bişey söylenir.Ayrıca bu tartışmaların zamanı mı ondan da emin değilim.Ligde tüm takımlar ekonomik sıkıntı içinde,demek ki herkes hırsız.Bu takımın geliri ne gideri ne bilmeden suçlama yapmamak lazım.Şeffaf olun derseniz katılırım,ama kimse için bilip bilmeden böyle açıklamalar yapmayı doğru bulmuyorum.Bir sezon gişeden elde edilen hasılat,bu ligde 2-3 düzgün adam transferine ancak yeter.Personel maaşı,giderler;diğer gelirler nedir,ne değildir bilinmi,yor.Herkes birtakım rakamlar sallıyor,ne kadarı gerçek belli değil.Eskişehir ikiye üçe bölünmüş,birtakım taraftar şu gelsin diye yönetime sallıyor.Aynı filmi geçen sene Halil Ünal gelsin diye çevirenler de vardı.Bu anlamda başkan ektiğini biçiyor ama kaybeden hep bizleriz.Eskişehirspor Başkanı ünvanı taşıyan kişiye o ünvanı hakettiğini hep beraber içimizden sorgulasak da lig devam ederken ve henüz rahatlayamamışken bu şekilde saldırmak hiç doğru değil.Bu davranışlar kulübe eleştirdiğimiz kişiden daha fazla zarar verir.Eleştiri ve hesaplaşma yeri kongredir.Bilet fiatları vb protesto edilebilir mesela ama kişiliklere saldırmamak lazım..
Yukarı
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı eskisehirsporum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 10:07
Acliktan,susuzluktan ölündügünü duymussunuzdur,
yalandan?
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 10:23
Alıntı yapılan esk165

Bir soruda ben soracağım.Sezon başında yanlış hatırlamıyorsam 30 trilyon kadar paramız vardı veya öyle söyleniyordu.Bu para nereye gitti...

Buna benzer ben soracaktim bundan önceki yönetim 30-40 milyarlik gelirle birakiyoruz dedi.
Bu yönetimlde o kadar borc birakiyoruz demesin..
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 10:27
Alıntı yapılan oaae

Benim yönetime tek bir sorum olacak. Ne zaman gideceksiniz?
Yukarı
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı eskisehirsporum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2009 saat 10:35
Ridvan abicim iyi güzel yazmissinda; biz insanlar bu dünya hayatinin bir rüyadan
ibaret oldugunu ve ancak öldükten sonra gercekleri görecegimize inaniriz, hal böyle iken
kimin bize rüyamizda kabus hayati yasatma hakki vardir? Eger bunun bilincinde isek
vede bu kabusu ortadan kaldiracak gereklilikleri yerine getirmezsek vay halimize...
Yani son pismanlik fayda etmez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır