eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Beşiktaş deplasmanı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 10:36
Alıntı yapılan ZEFEX

Yıllardır bu deplasmanlar için beklemedik mi.12 Yıl sonra Beşiktaş deplasmanına gidiyoruz ama bir tane otobüsü dolduracak sayıya ulaşamıyoruz.

Evet 25 ytl bilet yaklaşık 25ytl yol yemesi içmesi 70-80 Ytl ye mal olacak ucuz bir deplasman değil ancak koskoca Eskişehirde bu parayı verecek bir otobüs insan toparlayamıyoruz bu garip.

Pazartesi mesai var gece geç geleceğiz diye gelmeyenler ömrünüzde kaç tane böyle deplasman yaşadınız.Bir günlük yorgunluğa katlanamıyorsunuz.

Yıllardır meydan okunan 3 İstanbul dükkasına karşı takımı orda yalnız bırakmak yakışmıyor bize.
Yol Parası+Maç bilet Parasının fazlalığı+Pazartesi mesai olması+Öğrencilerin çoğunlukta olması+Maçı TV.nin vermesi+Havanın yağmurlu olması herşey alehimize işallah bir otobüs tamamlanırda gideriz.Ama çok zor görünüyor.Cry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 15:07
Otobüsten Minibüse dönülecek sanırım.Şu an kayıt yaptıran 12 Arkadaşımız var.Bu sayı 17 ye ulaşırsa minibüsle gidecegiz.Minibüs üçreti 26,5 YTL.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 15:46
evet arkadaşlar, beklenen deplasmanalrdan birisi, ünieses olarak otobüs yapılması çok zor ama daha rahat olan minibüs tipi araçlar kolayca gidilip, gelincek. adınızı sitemize yazdırabilirsiniz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 15:48
taraftar olarak gerilediğimizin başka bir göstergesi.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 15:50
Alıntı yapılan d0rli0n

taraftar olarak gerilediğimizin başka bir göstergesi.
Taraftar olarak değilde, maddiyat olarak gerilediğimiz kesin.Wink
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 18:44
 Hem maddiyat hemde 2 maçtır üstüste kaybetmenin burukluğu var herkezde.
S.nalbant
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2008 saat 08:09
İönüyü dolduracağız diyoruz.Bağırmayacak gelmesin diyoruz.Zaten kimsenin gitmeye niyeti yok gibi,Maça iki gün kalmış daha deplasman için faliyet yok herkes takım kurmakta,Rıza Hocanın kurduğu takımı eleştirmekle meşkul.Maçı Tv.de veriyor ya otur cafe'nin birine yudumla çayını,kahveni.''ESES'im bak işte taraftarın herzamanki cafe'de''
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2008 saat 08:36

şahin abi merak etme es es i yalnız bırakmayız
   estanbuldan cok gelen olacak elimizden gelene yaparız
   her zaman heryerde en büyük es es
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2008 saat 15:53
Arkadaşlar hiç bir gelişme yok.Listedeki sayı artacağına azalıyor.Henüz vakit varken herkes başının çaresine baksın son dakikaya kadar bekleyipte,gidememek çok acı olur.İsteyen trenle,isteyen  birkaç arkadaş birleşip özel oto ile bir şekilde gideceğiz artık.
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2008 saat 21:48
12 yıl sonra ilk İstanbul deplasmanına 17 kişi bulupta gidemiyorsak, bundan sonra forumda yazılan hiç bir konuda beni ilgilendirmiyor.herkes klavye başında cengaver, iş icraata geldi mi hiçkimseden ses yok.
Bu sene düzenlenen 4 deplasman organizasyonuna da katılan birisi olarak, en önemli deplasmana gidemeyecek olmanın üzüntüsü içinde, bundan sonraki organizasyonlarda da olmayacağımı bildirir, bu sitede ve deplasmanlarda tanıştığım başta Şahin abi olmak üzere diğer arkadaşlara saygılarımı sunarım.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır