eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Google Reklamlari

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Google Reklamlari
    Tarih: 02/Ağu/2007 saat 01:40
Merhaba,

Sitede Google Reklamlarini gordum cok guzel olmus, ama bir iki sey soylemek istiyorum.

1- Bazi arkadaslar arasinda tiklayin hergun gibi laflar gordum. Lutfen gunde en fazla 1 kez tiklayin. Cunku fazla oldugu oldugu zaman eskisehirspor.com un sistemden atilma riski vardir.

2- Lutfen ortalikta tiklayin edin gibi laflar yazmayin, cunku Google Adsense kurallarina gore yasaktir. yine sistemden atilma riski var. Nasil ogrencek? Malum bu siteye sadece bizler degil rakip takim taraflarida giriyor. Uyangin biri girer bu isi biliyor sikayet eder yada bos attip dolu tutmaya kalkarsa sans belli olmaz, okadar kazanc bosa gider. Bu yuzden dikkatli olalim.

3- Bu gorsel acidan bozuyor reklamlar, Arka fon rengini siyah yazilari kirmizi yaparsak, hem goz zevki hemde forumun gorunusu bozulmaz. Admin anlasmitir nedemek istedigimi.

Bu sistem hakkinda merak ettikleriniz varsa yazin memnuniyetle cevaplarim.

Erkin
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Yer: Turkey
  Alıntı Newyork152 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 01:44

Benim bildiğim çok yakında webwiz'e ücret ödenerek reklamlar kaldırılacak.

Ayrıca bu başlıkta uçar gibime geliyor.Smile

Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 01:46
Alıntı yapılan Newyork152

Benim bildiğim çok yakında webwiz'e ücret ödenerek reklamlar kaldırılacak.

Ayrıca bu başlıkta uçar gibime geliyor.Smile

biz uyarimizi yapalimda, bilip soylememek olmaz, yakisamaz yani. hemde fazla bilgi goz cikarmaz :D
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 01:48
Alıntı yapılan erkin

Merhaba,

Sitede Google Reklamlarini gordum cok guzel olmus, ama bir iki sey soylemek istiyorum.

1- Bazi arkadaslar arasinda tiklayin hergun gibi laflar gordum. Lutfen gunde en fazla 1 kez tiklayin. Cunku fazla oldugu oldugu zaman eskisehirspor.com un sistemden atilma riski vardir.

2- Lutfen ortalikta tiklayin edin gibi laflar yazmayin, cunku Google Adsense kurallarina gore yasaktir. yine sistemden atilma riski var. Nasil ogrencek? Malum bu siteye sadece bizler degil rakip takim taraflarida giriyor. Uyangin biri girer bu isi biliyor sikayet eder yada bos attip dolu tutmaya kalkarsa sans belli olmaz, okadar kazanc bosa gider. Bu yuzden dikkatli olalim.

3- Bu gorsel acidan bozuyor reklamlar, Arka fon rengini siyah yazilari kirmizi yaparsak, hem goz zevki hemde forumun gorunusu bozulmaz. Admin anlasmitir nedemek istedigimi.

Bu sistem hakkinda merak ettikleriniz varsa yazin memnuniyetle cevaplarim.

Erkin

Yoq kardeş Ne kadar TıkLarsa tıkLasın Zarari oLmaz ßende Google rekLamı Var Google reklam verdim tık ßaşina ßir miktar para kazanıyorum google kaßul ettti Gunluk Tekil hitten

Zarari oLmaz cunku google Takip ediyor siteyi hile oLup oLmadıgını Kontrol eder

Hile NasıL oLur sitelere izinsiz reklam verip ip adreslerle deiğişk tıklama yaparsa google yakalarsa direk iptal ediyor ßunn için Tıklamaya zarari yoq ;) için rahat olsn
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:01
Camur yaptigin direk kural hatasidir. Tartismaya girmiycem ben sadece bilgi veriyorum, 6.5 yildir prof. olarak webmasterim.  2 yildir Google Adsense ve Adwords Hesaplari alim-satim yapiyorum.

Google Resmi Sitesindeki Yazi Diyorki;

Geçersiz Tıklamalar ve Gösterimler

Google reklamlarına yapılan tıklamalar gerçek kullanıcı ilgisinden kaynaklanmalıdır. Google reklamlarınızla ilgili olarak yapay bir şekilde tıklama veya gösterim üreten tüm yöntemler kesin olarak yasaklanmıştır. Yasaklanan bu yöntemler, bunlarla sınırlı olmamak üzere, elle yapılan ve tekrarlanan tıklamalar veya gösterimleri, robotların kullanılmasını, otomatik tıklama ve gösterim üreten araçları, ödemeli tıklama, ödemeli sörf, otomatik sörf ve tıklama değiş tokuş programları gibi otomatikleştirilmiş tıklama veya gösterim üretme araçlarını veya her türlü aldatıcı yazılımı içerir. Kendi reklamlarınızı her ne sebeple olursa olsun tıklamanızın yasak olduğunu unutmayın. Bu politikaya aykırı davranmak hesabınızın devre dışı bırakılmasına neden olabilir.

Kurallarin tamamini merak edenler TIKLASIN

Bu sebepden dolayi, lutfen gunde max bir kez tiklayin. Sana bisey olmamis olabilir camur sans yakalanmamisin ama boyle yuksek hit alan siteler kontrol altinda. Hemde Reklam verenlere hakkisizlik oluyor. Reklam veren sende olabilirsin. Biri boyle bos bos tiklasa paran gitse hosuan gidermi?
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:03
sevgili erkin , bilgi icin tesekkurler ama o reklamlar kendi reklamlarimiz degil.. yakinda o reklamlar kalkacak zaten
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:08
Peki oneri bizden, uygulamasi size ait, sadece yardim amacli yazdim. Kendide degisebilirsin kodlari sadece 2 tane renk kodu degiscek. Neyse sustum tamam :)
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:19

ßen Asp'den Pek anLamıyorım Php Coder'im Arkadasıma Sordum O Google rekLamı Arkadasımın Kurdugu Web Wiz Forums'da da varmıs Öğrenmş oLduk

Erkin ßen Doğruyu Soyledm Yoqsa ßenmi Yanlıs ßiliyorum Yanlıs ßiliyorsam Uyara ßilirsin

Seni Kırmak istemedm Kırmakta istemem Kardsm kaLßini ferah tut Seni Seviyorum Wink

Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:22
BlooDY Forum Mesaj yazarken Onceden karsılastıgımız Sorun yine var Sayfa goruntulenmiyor ve Mesaj Gosterilemiyor diyor? iLgilenirsen sevinirim ßunun Nedeni Host Firmanızdan Kaynaklana ßilir İncelersen sevinirim Kolayb qelsn
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:23
bende seni seviyorum camur (:

ama bu konuda caylik zamanlarimizda cok para kazanma hevesiyle actigimiz sitelerde basimiza geldi, ki gelenleri webmaster forumlarinda goruyoruz hergun. bu arada sitende kutuphane sorunu var bi goz at derim.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır