eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KSKli ÖZGÜRün cenazesıne katılmak isteyenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 17:32
       Cenazeye katılıp bizi temsil eden arkadaşlara teşekkür eder,Karşıyaka camiasına ve  sevgili ÖZGÜR'ün ailesine başaslığı dileriz.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 18:14
Cenazeye katılan ve bizi temsil eden arkadaşlar abilerimize teşşekür ederim...
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 18:28

Yüreğinize sağlık...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 19:39
Şuan çoĞu taraftar sitesinin girişi Özgür için ayrılmış durumda... Bizde bu konuda bi şekilde duyarlılığımızı göstermek zorundayız... Pankart yaptırabiliriz örneğin... Renkler farklı olsada amaçlar aynıdır... Bu can karşıyaka camiasından değil Türk Futbolundan giden bi candır... NUR İÇİNDE YAT ÖZGÜRÜM MEKANIN CENNET OLSUN...
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 22:57

Selam tekrardan herkese

Bizde karşıyakadaydık başşağlığına gittik cenazesini sevkettık karsıyakalı ölen kardesımızın.Hepımız kardesız bitsin artık bu kavgalar göztepelısıyle karsıyakalısıyla bucalısıyla altaylısıyla kolkola yuruduk.

img232/6828/img7929cy0nc3ua4.jpg
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:06

Serhan;Duygularını paylaşırken ve yukardaki fotoğrafa bakarken inan gözlerim doldu.Bize ne oldu böyle demekten kendimi alamadım.Yukardaki fotoğrafı çektirmek için illaki Özgürün ölmesimi gerekliydi.Hepimiz bu vatanın evlatlarıyız.formalarımızın rengi ayrı olsada,tuttuğumuz takımlar ayrı olsada,Biz bir millet olarak aynı bedende can gibiyiz.Ben kendi adıma artık hiçbir takıma düşman değilim ve her takımın taraftarınıda seviyorum.Cry

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:08
Alıntı yapılan kırımlı

Selam tekrardan herkeze

Bizde karşıyakadaydık başşağlığına gittik cenazesini sevkettık karsıyakalı ölen kardesımızın.Hepımız kardesız bitsin artık bu kavgalar göztepekısıyle karsıyakalısıyla sakaryalısıyla altaylısıyla kolkola yuruduk.(EMRAH SARI)

img232/6828/img7929cy0nc3ua4.jpg

bir insanın ölümü en kötü durumdur ama şu tablo ksk'li kardeşlerimizin acısını paylaşmakta hepimizin bir olduğunu gösteriyor..Çok güzel birşey..Allah mekanını cennet etsin geride kalanlarına sabır versin.
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:20
Artık birşeylerin değişmesinin vakti geldi...

http://www.youtube.com/watch?v=vRC0MLAMYro
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:24
Alıntı yapılan sağlığın gülü

çok üzüldüm ya geçmiş olsun bakalımmm 

Rahmete kavuşandan şeytan elini ayağını çeker, hiç duymadın mı? Okulda hadi öğrenemedin, kahveye de mi gitmedin? Sen hangi toplumun bir ferdisin? Ölmüş, ölmüş, senle yaşıt biri ölmüş! Sen taraftarlık adına, ti-ye alıyosun oraya başsağlığı dilemek için gidenleri. Oraya başsağlığı için gidenler en az senin kadar Es Es'lidir ama bir farkınız var; kardeşlerim, "Her platformda bize düşeni layıkıyla yaparız" demek için gitti.

Değerli Moderatörler...
7 yıldır yazdığım ve başlık açarak size teşekkür ettiğim forum benim sinirlerimi germeye başladı. Sizden de ricam; ya beni atın bu forumdan ya da moderatör yapın lütfen.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2008 saat 23:26
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır