eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Karşıyakalı taraftar vurularak öldürüldü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:34
Bu olayda hayatını kaybeden arkadaşın bir Eskişehirsporlu değil de Kafkaflı olması tamamen tesadüftür.. Talihsiz olayı bizde yaşanmış kabul etmeli ve ona göre aklımızı başımıza devşirmeliyiz artık.. Yarın herhangi bir deplasmanda aynısının bizim otobüslerimizden birinde olmayacağının garantisini verebilecek kimse yoktur tahminimce?

Acı ama gerçek budur... Karşıyakalıların başı sağolsun Unhappy
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Legolas26 Liste gör
Yazar

Yusuf ULUYOL
Yer: Turkey
  Alıntı Legolas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:35
Alıntı yapılan Fanatik26

bir cana kıymak bu kadar kolaymı?

Dinlenme tesisinin halini görmedin galiba, okadar kolay olmamıştır, adamın dükkanını yağmalamışlar  karşı çıkınca 2 kişiyi yaralamışlar sonra da adam silahını almış. Sen şimdiye kadar bi benzin istasyonuna gidipte alışverişini yapıp parasını verdiğin zaman sana silah çeken oldumu hiç, ben sayısını bilmediğim kere gittim kimse bana bişey yapmadı. bi de olaya bu taraftan bakmak lazım ....
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:40
Alıntı yapılan Legolas26

Alıntı yapılan Fanatik26

bir cana kıymak bu kadar kolaymı?

Dinlenme tesisinin halini görmedin galiba, okadar kolay olmamıştır, adamın dükkanını yağmalamışlar  karşı çıkınca 2 kişiyi yaralamışlar sonra da adam silahını almış. Sen şimdiye kadar bi benzin istasyonuna gidipte alışverişini yapıp parasını verdiğin zaman sana silah çeken oldumu hiç, ben sayısını bilmediğim kere gittim kimse bana bişey yapmadı. bi de olaya bu taraftan bakmak lazım ....
Abi dediklerine tamamen katılıyorum benzinci orda ekmek derdine düşmüş ama karşıyakalı arkadaşlarla konuştum yağma olayı falan hiç bişi yok dediler kendi aramızdaki tartışma yüzünden çıktı olay dediler

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:49
Alıntı yapılan Legolas26

tesis çocuk vurulduktan sonra o hale gelmiş.yoksa yağmacı adamın dışardaki reklam panosuyla falan ne işi olsun
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:56
Alıntı yapılan Legolas26

yani karşıyakalı elemanlar gelmiş, alışveriş yapmışlar tam anlamıyla yani yiyecekleri almışlar paralarını vermişler  sonra da otobüse binip giderken tesis sahibi gidip bitanesine nişan alıp pompalıyla indirmiş öylemi...

hayır karşıyakalılar otobüs içinde tartışmaya başlamış sonra benzilikte durulmuş tartışma oradada devam etmiş.benzici müdahale etmek istemiş.bak işine denilincede adamda çekmiş vurmuş.sonrada benzinliği yıkmışlar

sen basının yalancısı ben karşıyakalıların orada olanı oradaki biliyor ama ortada bir can var
Contro il Calcio Moderno
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:59
şimdi forumdan £f£ ile konuştum yanında özgen ve bir kaç arkadaşı daha varmış

moralleri bombok.aradığımda karakola gidiyorlardı gözaltına alınan arkadaşlarına bakmak için.

olaylar burda anlatıldığı gibidir.karşıyakalılar kendi aralarında tartışıyorlar benzinci sie çekiyo bunlara gidin başka yere diyo.tartışma başlıyor adam counter oynar gibi çekiyo pompalıyı vuruyor özgürü.

gerçekten şaka gibi.bu kadar kolaymı can almak silahı ateşlemek.ileride bir gün kendi çocuğunun başına gelse hiç mi içi yanmıcak.o tetiği çektiğinde bir ailenin yıkılcağını hiç mi düşünmedi aklım ermiyor gerçekten.

allah annesine babasına sevenlerine gani gani sabır versin..allah rahmet eylesin

lütfen yorumlarımızı kendi tribunumuzden ailemizden birinin başına gelmiş gibi yapalım
Contro il Calcio Moderno
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:59
edit yukarda yazılmış zaten.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
26mert Liste gör
Yazar

Mert Akman
  Alıntı 26mert Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 20:01
büyük bir taraftar kitlesine sahip olan Karşıyakasporlu taraftarların acısını paylaşıyoruz...
KÜÇÜKÇEKMECELİ MERT AKMAN!!
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
40 YILLIK CAMİANIN 20 YILLIK ASKERİYİZ... KIZILCIKLI - TATAR MUSTAFA
Yukarı
Legolas26 Liste gör
Yazar

Yusuf ULUYOL
  Alıntı Legolas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 20:03
Alıntı yapılan must-ang

Alıntı yapılan Legolas26

yani karşıyakalı elemanlar gelmiş, alışveriş yapmışlar tam anlamıyla yani yiyecekleri almışlar paralarını vermişler  sonra da otobüse binip giderken tesis sahibi gidip bitanesine nişan alıp pompalıyla indirmiş öylemi...

hayır karşıyakalılar otobüs içinde tartışmaya başlamış sonra benzilikte durulmuş tartışma oradada devam etmiş.benzici müdahale etmek istemiş.bak işine denilincede adamda çekmiş vurmuş.sonrada benzinliği yıkmışlar

sen basının yalancısı ben karşıyakalıların orada olanı oradaki biliyor ama ortada bir can var

Neyse yarın öbürgün çıkar kokusu, deplasman otobüslerinin dinlenme maceralarını sende benim kadar iyi biliyorsundur, o yüzden basında yazanları da çok yadırgamamak lazım...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 20:12
Vefat eden taraftara allahtan rahmet diler,acili ailesine  sabirlar dilerim.Ayrica  son zamanlarda Eskisehirspor.com da savas cigliklari atip,dostluk falan istemiyoruz diye  hicte büyük Eskisehirspor taraftarina yakismayan hareketler icinde olan arkadaslarin bu kötü örnegi göz önünde bulundurmalarini  dostluktan zarar gelmiyecegini ve yasanan bu olayin son olmasi en büyük dilegimdir........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır