eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Karşıyakalı taraftar vurularak öldürüldü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 22:40
Alıntı yapılan wolfalone38

hıncal 70 yaşındadır ve 20 lik kızlarla gezmektedir. hangi kız hangi takımı turuyorsa .. hıncal ....benmkini ve kızın tuttuğunu tutmaktadır. o yüzden hıncalın düşünceleri eşeğin düşünceleridir adam olsa yaşıtlaına bakar sübyancı olmaz. sübyancıdan sübyancı olur..spor yorumculuğu erkek işidir.....

Spor yorumcusu sıfatı altında bunlara yorum yaptırıp para kazandırıyorlarsa bu ülkenin hali vahim..

Ülkemizde o kadar aç, o kadar fakir insan varken Rıdvan Dilmen'in senede 5 trilyon alması bu ülke için içler acısı..Para için spor yorumculuğu yapmak komik bir durum..Hadi rıdvan hoca neyse de Hıncal abimiz geçmişinde futbol dahi oynamayarak sporun hangi düzeyini bize aktarıyor..
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2008 saat 22:44
Alıntı yapılan omerbihlar

Karşıyaka taraftarını anlayabilmek mümkün değil. Daha kaç gün oldu Özgür'ü kaybedeli. Manisa maçı öncesi otobüsleri kontrol noktasında çevrilmiş. Durum yine vahim.

3 sopa, 1 cop ve bir miktar esrar
Karşıyakalı taraftarların otobüslerinde güvenlik noktasında yapılan aramalarda ele geçirilen kesici maddelerin yanı sıra, 3 sopa ve 1 copa el konuldu. İncelemelerde bir miktar esrarın yanı sıra bira şişelerinin de bulunduğu bildirildi. Üzerinde esrar bulunan kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
Akıllanmaz bu karşıyakalı taraftarlar
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 02:01
Valla ne olursa olsun her deplasmanda bu tür malzemeler çıkıyor...

Bu arada Manisa-Karşıyaka maçından sonra Karşıyakalılar maçtan sonra futbolcuları tribüne çağırarak ''Özgür Ölmedi kalbimizde yaşıyor'' şeklinde bağırırlarken manisa tribünleri de HIRSIZ ÖZGÜR şeklinde bağırmış...!!!

ManisAkarya kardeşliği diye birşey var bildiğiniz gibi...Sakaryalılar bu olaydan sonra manisayı sildiklerini içeren mesajlar yazıyorlar...Bizim için ha Aykut Adıyaman ha Özgür Soylu diyorlar...

Bence de gerçekten rezalet...!!! Ölmüşün arkasından...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 10:09
Manisasporluların yaptığı gerçekten çok ayıp yazıklr olsun
td alıntıdır.
www.kafsinkaf.org

---

Ha Karabüklüler'in yaptığı olay, ha Manisalılar'ın yaptıkları..
Hangisinin elle tutulur, savunulacak yanı var?

Ölmüş tertemiz bir gencin arkasından "Hırsız Özgür şimdi cehennemde yanıyor" gibi bir panakrtı hazırlayanların, "Hırsız Özgür" diye bağıranların en büyük cezaya çarptırılmaları lazım.

Eğer ülkemizde tribünde şiddet unsuru ön plandaysa, bunlar gibi ahmakça, haysiyetsizce, onursuzca, şerefsizce hareketler sonucundadır.

Bunlara bir an önce son verilmelidir. Yoksa çok kısa sürede, çok büyük bir facia yaşanabilir. Artık kimsenin sabrı kalmadı.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 10:16
Pes artik taraftarlik denen hic bir sey kalmamis insanlik zaten coktan  ölmüs.Yaziklar olsun vefat eden br kisinin arkasindan böyle futursuzca ve ahlaksizca  slogan atan taraftara insanliktan hic ama hic pay almamis serefsizler.......
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2008 saat 10:35
Bakın gençler birkez daha yazıyorum ve kızsanızda,darılsanızda yazmaya devam edeceğim.Vurularak öldürülen Özğürün hırsızlıkla,talanla,yağmayla hiçbir ilğisi yok.Ama ne yazıkki içinde bulunduğu grup acaba öylemi.Ben tekrar söylüyorum.Deplasmanda herkes gittiği gruptan sorumludur.Sen istersen Dünyanın en dürüst,en iyi insanı ol yanındakinin yaptığı ahlaksızlıktan sorumlusundur.Antalyadan Bursaya deplasmana gidenleri hepsi belki bu çirkin olaya karışmadı ama bir kişide olsa o çapulcuyu içlerine aldıkları için hepsi sorumludur.Ben diyorumki ESES'te herkes bir birini tanır.Bizim içimizdeki çürük elmalarıda hepimiz biliyoruz. Ama bunları deplasmanlarda içimizden temizlemek.Her halde taraftarı organize eden liderlere düşer.Onların sorumluluğu daha büyük.İstenmeyen bu gibi çirkin olaylara bu Efsane taraftarın adının karışmasını hiç bir ESES'li istemez.O halde lütfen çok dikkatli olalım.İş işten geçince,oflamanın puflamanın hiçbir önemi kalmaz.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2008 saat 02:37
Evet Sakaryalılar ManiSakarYalı olarrak bilinen 3lüden manisayı çıkarmış bulunmaktadırlar...

Özgür bir yiğit çocuktu..
Genç yaşında toprağa düştü hepimizin yüreğini dağladı..
Bazıları; bir galibiyeti,bir kupayı,bir şampiyonluğu insanlık değerlerinin üzerinde tutunca,herkes gibi şok olduk..

Nicelikten ziyade niteliğe önem veren TATANGALAR;önce İNSAN OLMANIN gerektiğini düşündüğü için,spor kamuoyunda KARDEŞ TRİBÜN olarak bilinen Manisaspor Taraftarı ile olan ilişkisini, kriterlerine uymaması nedeniyle sonlandırmış bulunmaktadır..

Manisapor’a ve taraftarlarına; HERŞEYDEN ÖNEMLİ gördükleri galibiyetleri aralıksız olarak elde etmelerini ve açık farkla şampiyon olmalarını dileriz..

Manisa Taraftarı’na diyoruz ki:

YAKIŞMADI..

Biz artık; sadece SakarYALI’yız..

TATANGALAR
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2011 saat 16:40
Bugün; farklı renklerin,farklı sevdaların peşinde koşan Türkiye tribünlerinin ortak acısı Özgür Soylu'nun vefat ettiği gündür.

Sözlerimize hiçbir zaman unutulmayacağını ekliyor ve ölümünün üçüncü yıl dönümünde seni saygıyla anıyoruz.Bizler Eskişehirspor taraftarı olarak Özgür Soylu'nun ailesi,sevdikleri ve tüm Karşıyaka camiasına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz...

NEFER
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2011 saat 16:49
Renkler farklı acılar aynı.ÖZGÜR SOYLU
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2011 saat 23:27
ÖZGÜR SOYLU'ya Yakın Arkadaşından Mektup ...
Sen değilmiydin ilk okul 2 den lise sona kadar aynı sırayı benimle paylaşan?

Sen değilmiydin Karşıyakalı olduğun halde benimle Göztepe maçlarına gelen?

Sen değilmiydin her gün "bu akşam napalım" diye bana mesaj çeken?

Sen değilmiydin ben askere giderken anam,babam,abim,ablam gibi hıçkıra hıçkıra ağlayan?

Sen değilmiydin ben askerdeyken 2-3 günde bir bizim eve gidip oturup aileme moral veren?

Sen değilmiydin ben yine askerdeyken anneler günü öncesi gece 00:00 da bizim eve gidip anneme cicek veren?

Sen değilmiydin yan sınıftakilerle kavga ettiğimizde bütün sınıf arkadaşlarımız yanımızdan kaçarken benim yanımda kalıp dayağı yiyen?

Sen değilmiydin lise diplomamı almama 1 ay varken okuldan atıldığımda müdüre çıkıp benide atın diyen?

Sen değilmiydin "olum bizi kimse sevmiyo lan,baksana kimi arasak gelmiyor yanımıza,bi batak oynıcak 2 adam bile bulamıyoruz" diyip kıs kıs gülen?

Sen değilmiydin beni uyuşturucudan uzaklaştıran?

Sen değilmiydin 1 otobüs içindeki 80 tane Karşıyakalıya benim askerlik yaptığım yerden geçerken el sallatıran?

Sen değilmiydin teyzenin düğünü varken benimle grup yorum konserine gelen?

Sen değilmiydin "keske Karşıyakalı olsaydın volkan,neler yapardık seninle neleeer" diyen?

Sen değilmiydin her c.tesi halı saha maçlarımızda topu alıp etrafımda döne döne çalımlar atan?

Sen değilmiydin "olum Türkiyede Göztepe ve Karşıyaka gibi tribün görmedim,birleşsek İzmire dünya giremez" diyen?

Sen değilmiydin msn şifreni,telefon pin kodunu,kullanıcı şifreni sadece bana veren?

Sen değilmiydin lisede çıktığın bi kıza sadece bana tav olduğu için posta koyup ayrılan?

Sen değilmiydin okul sıramızı yarıya bölüp "kendi yarını geçme orası Göztepe burası Karşıyaka, akıllı ol alırım aklını" diyip makara yapan?

Sen değilmiydin hayatımın en büyük trafik kazasında yanımda olan?

Sen değilmiydin ben sinirlenince sadece beni sakinleştirebilen?

Sen değilmiydin bizde kaldığın zamanlarda beni yatağımdan atıp,orda yatan?

Sen değilmiydin odamın balkonunda yazan Göztepe nin z sini t yapıp,ben askerdeyken büyük büyük GÖ.TEPE yazan ?

Sen değilmiydin ben her deplasmana giderken cebime para koyup "lazım olur" diyen,ve yol boyunca arayıp "bişeyin yok dimi olay falan" diye soran?

Sen değilmiydin ben hastanede yatarken günlerce yanımda sabahlayan?

Sen değilmiydin "olum ben senin annene -anne dicem,sende benim anneme anne de-" diyen?

Sen değilmiydin bana KURU lakabını takan ?

ulan herşeyi paylaşıpta bi tabutumu paylamaşadın benle ha?arkandan sadece göz yaşı dökmemi mi istedin sen giderken?her yanımda seni görmeyi,kendim gibi ezberlemişken.....

görüşürüz kardeşim,eyvallah.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır