eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkçemize Sahip Çıkalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:43

Kusura bakma hocam nickini örnek verdiğim içinSmileAmacım seni rencide etmek değildi.Benim nickime istediğini diyebilirsin,sonuçta Alman hayranıymışım ya sorun olmaz.

İzmit'e de beklerim,Alman biraları bulurum ben,Oktoberfest şarkıları da çalarım mızıkaylaWinkHatta istersen Bavyera kızı da buluruz servis yapar,senin BÜYÜK TÜRK arkadaşına!Tüm dünyadaki sözde Alman hayranlarına selamlar...Smile

İyi geceler Cihat
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:45
Umut biz ESES seyredip EFES içiyoruz. Tongue
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:46

Ali Abi,ben Alman hayranıymışım Sevgili Diken'e göre,Efes içemem..Smile

Neyse konuyu uzatmaya gerek yok.Sadece bir nicki örnek verdim o kadar...
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:49

Sağol Hünsü abi düşüncelerini yazdığın için. Düzgünce tartışıyoz abi merak etme birbirimizi kırmayız sonunda herşey tatlıya bağlanır. Türkçeye gelince kelimeleri her zaman düzgün Türkçeyle yazdığıma eminim ama arada Aveanın 5bin sms özelliğine alıştığım için kısaltma kullanıyorum bunlar bilerek değil hata.

Bu arada Türk Telekom reklamlarını hatırlarsın heralde jetvel vb saçma kelimeler kullanıp duruyolar Türkçe bunlar gibiler yüzünden bozuluyo bence. Halkımız hemen özeniyo

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:49
Alıntı yapılan mecek

Vallahi Cihatım öğrenmenin yaşı yok ben öz dilimi Hüsnü abilerimden öğreniyorum.

Alicim ,Adasim iyide vallahi ben isi sidik zorunla idare ediyorum caktirma.......LOLLOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

özeniyo
2 Puanını kırdım.
Özeniyo Cry
Özeniyor Clap LOL
Seviyorum kardeşim seni Smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:54
Tabii Cihatcim,bu tip seylerde tetikleyice faktörler devreye girer ,yeterki sizler isin ucunu birakmayin cünki bu dilde ,bu Ülkede sizlerin  sizler yasatip yöneteceksiniz........
Benden  bu hususta hassas davranan ve dikkat eden siz genclere kocaman ClapClapClap.......
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:56

Sağbol Hüsnü abi Smile Tatarım ama pek fazla bilmiyom işte Confused Neyse Hüsnü abi her hatamızda biz gençleri uyardığın için sanada teşekkürler.

Volkan valla sende TDK dan daha dikkatlisin Smile 

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 00:35
Son 2 ya da 3 sayfayı dikkatle okudum. Cihat ve Umut kardeşlerimizin takma isim konusunda ki tartışmalarından çok, Saygıdeğer Hüsnü Abim ve Saygıdeğer Ali Abimin yazılarında "Eskişehirsporlu Abi nasıl olunur*" sorusunun tam karşılığını buldum. Ellerinizden saygıyla öpüyorum.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 00:40
Rica ederim Hasan bizlerde senin ve bu ugurda dikkat eden tüm genclerimizin  gözlerinden öpüyoruz....Smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır