eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkçemize Sahip Çıkalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Online Durum: Offline
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:25

Eyvallah Volkan kardeşim sağol. Hayatımda her zaman düzgün Türkçe kullandım ama bir nick yüzünden forumda adım Türkçe hainine çıkçak ona sinirlendim.

Ayrıca;

Ali abi ben nicki savunmuyom zaten sadece açıklamasını yaptım. Üstte dediğim gibi hayatımda her zaman düzgün Türkçe kullandım ama bi nick yüzünden forumda adım Türkçe hainine çıkçak ona sinirlendim.

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:28
Olmadı Cihatım sinirlenmek olabilir ama belli etmek olmaz hele de büyüklere karşı. Seni seviyoruz çünkü sen ESES i seviyorsun.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:29
Hayır ben sana hain demedim hocam,forumda beni o arkadaşın Alman veya Hırvat hayranı ilan etti.

Her yazdığıma bir şeyler karaladı mesaj kasmak için,senin de nickin aklıma geldi onu yazdım.

Bak bana o şahıs neler dedi forumda,etkisi oldu mu hayır..O yüzden abartmana gerek yok.Hiç yoktan gereksiz bir insanın teki çıkıp seni vatan haini ilan etmedi,bana forumda söylediği gibi.Az biraz Hırvatça biliyorum diye demediğini bırakmadı.

Ona da buradan selam olsun,yakında kim Hırvat ya da Alman hayranı ortaya çıkarSmile
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:30
Ali abi empati yap lütfen benim yerimde olsan sinirlenmez miydin? Her zaman düzgün Türkçe kullandım ama bi nick yüzünden Türkçe haini olduk Confused Nick = lakap istediğimi yazarım.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:30
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Eyvallah Volkan kardeşim sağol. Hayatımda her zaman düzgün Türkçe kullandım ama bir nick yüzünden forumda adım Türkçe hainine çıkçakConfused ona sinirlendim.

Ayrıca;

açıklamasıConfused bi Confused çıkçak Confused

ConfusedConfused.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:32
Pardon Hüsnü abi anlamadım Confused
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:34
Vallahi Cihatım öğrenmenin yaşı yok ben öz dilimi Hüsnü abilerimden öğreniyorum.
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:38
Umut o benim arkadaşım tamam ama şuan onla bi alakamız yok o yüzden ondan bahsetmen saçma bence onun düşüncesi farklı benimki farklı sen farklısın ben farklıyım. Neyse ya uzatmayalım konu kapansın. İstersen önceki attığım mesajlara bak Türkçeye dikkat ettiğimi anlarsın. Neyse hadi kolay gelsin iyi akşamlar
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:41
Cihata da Umuta da bu forumda kullandıkları Türkçelerine kefilim hele ESES liliklerine laf ettirmem ama tartışmayıda uzatmayın bence.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 23:41
Cihatcim ,pardon araya giriyorum burada bazen birbirini tenkit  edenlerin hic birinin kötü niyetli olduguna inanmiyorum siz gencler tabiiki gördügünüz veya duydugunuz yabanci kelimelerden keyiflenebilir veya kendinize rumuz olarak secebilirsiniz  her sey ahlak cercevesinde oldugu sürece sorunun esas temelinde yatan kullanilmasi hos karsilanmaya bir kac harf ve kelimelerden ibaret burada benim gibi yabanci ülkelerde yasayanlar bu ise biraz daha dikkat etmeye calisiyor mesela ben günde belki binlerce kez "w ,x ve buna benzer yabanci harfi yazip söylemde kullanmama ragmen Türkce yazarken cok dikkat etmeye calisiyorum ve ben neredeyse bu isi 40 senedir böyle yapiyorum .
Yukaridaki misalde unutulmus (bi,ackla,cikcak) gibi kelimelerini örnek verdim.
Öyle  seyler icin sakin birbirinizi kirmayin  herkes biraz dikkat ederse galiba bu isi hepimiz kiviririz....LOL 
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,390 saniyede hazırlanmıştır