eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-Ankaraspor Deplasman Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
Online Durum: Offline
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2008 saat 01:25
Allah kazasız belasız yolcuk nasip etsin.Eliniz boş gidiyorsunuz 3 puanı almadan gelmeyin :D :D :D
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2008 saat 08:54
Alıntı yapılan emrebayindir

2. otobüsün de dolduguna cok sevindim. yarın toplanma yeri ve saatini tekrar yazarmısınız. yarın görüşmek üzere..

Bugün 9:15 toplanma 9:30 kalkış.
Görüşmek üzere...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 10:51
Organizasyon'da emeği geçen Tüm ÜniESES yöneticilerine teşekkür ederim.

Tertemiz bir deplasman'dı.Yolculuk sırasında, daha fazla etkinlik yapılabilirdi.Ama inşallah bir sonraki deplasmanlara.Smile
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 11:07

Organizasyonda emeği geçenlere bende teşekkür ederim...

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 11:23
sevgili serkan, etkinlikten ne kastettiğini açarsan sevinirim. biliyorsun ki maça bile zor yetiştik. bunda stadyumun uzaklığı, yerini bilmememiz etkili olurken, biraz geç çıkmamız ve şoförlerimizinde kurallara uyma isteği etkendi. ben 15. dakika da maça girebildim. ama emin ol, bir dahaki etkinliklerde bu durumlar göz önüne alınacaktır.

bayan taraftar sayımızın ikiye çıkması da bizler adına ayrı bir sevinç kaynağıdır. umalım ki bu sayı 10 lara, 20 lere ulaşsın.

buradan dile getirmek istediğim ayrı bir konu var. eskişehirsporlu olmayı hiç ama hiç haketmeyen, kendini bilmez, sözde grupçu BAZI insanların (herkesi bu ifadeye sokmak haksızlık olur) yaptıkları. ne güzel sıra ilerlerken, isminin zafer olduğunu öğrendiğim bir kişi ve yanındaki insanların bu sıraya sağdan ve soldan girmeleri ve zafer isimli şahsın itmeyin, bayan var, sıra yapın gibi yalanlarla insanların önünü kesip, aradan kendi arkadaşlarını sokması yüzünden bir çok insan maça geç girmek zorunda kaldı. ki bu şahıs ve arkadaşlarının leş gibi alkol koktuklarını zaten söylemeye gerek görmüyorum. hep bu tarz insanları aramızdan ayıklamaktan, temizlikten bahsediliyor ama benim her geçen gün bu konuda umudum azalıyor. süper ligte şimdiye kadar gittiğim 4 deplasman ve oralarda görüp, yaşadıklarım böyle düşünmeme sebep oldu. 
suç sadece zafer isimli, eskişehirsporlu olmayı hak etmeyen bu arkadaşın değildi. orada bekleyen askeri yetkililere şuraya 3-5 jandarma koysalar hiç bir şeyin olmayacağını söylediğimde. uzman jandarmanın verdiği cevap "bana ne sizin sıranızdan" oldu. sıra yüzünden olayalar çıkınca senin sorunun olacak dediğimde "çıksın o zaman düşünürüz" demesi de, Türk ordusunun da bizim taraftarlarımız gibi çok kozmopolit kültür ve eğitim seviyesi taşıdığını bana gösterdi. bu arada 3 bin kişiyi 1,5 metrelik kapıdan içeri almaya çalışan zihniyeti de unutmamak lazım.

her şeye rağmen, Ünieses olarak 2 otobüs ile gayet kaliteli, kazasız, belasız bir yolculuk gerçekleştirmiş olmamız güzeldi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 12:09
Semih Hocam,

Yaşanan sıkıntıları biliyorum.Benim kastettiğim şey, daha organize şekilde gitmemiz yönünde fikirler.Mesela gidilecek deplasman'dan önce güzergah, mola verilecek yerler, tahmini varış saatleri vs... kesin olarak belirlenmesi.Gerçekten çok kaliteli ve temiz bir deplasman oldu.

ÜniESES gibi düşünenlerin sayısı arttıkça, belirtiğiniz kişiler de (kendilerini taraftar olarak sananlar) temizlenecektir.

Ben tekrar sizin nezdiniz'de, Tüm ÜniESES yöneticilerine ve üyelerine teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 12:33
      Semih hocam inan bu sıkıntılar geçen yıllarda yaşananların yanında devede kulak kalır.Bu düzgün organizasyonlar sayesinde bazı taşlar yerine oturmaya başladı.Sizin ve Murat hocanın çabalarına bir kez daha teşekkür ederken şunu da belirtmek isterim
     Otobüs otobüs sekiztaşa ototbüs...Big%20smile

renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 13:37
esincim onu bunu anlamam, bu sefer kaçış yok. BJK maçına eğer gidilecekse, şartlar uygun olursa bu etkinlik sende. şimdiden programını yap LOL

serkan, planlama konusunda haklısın ama 2. otobüsü nasıl yola çıkarttığımızı biliyorsun. molaları planlayamayız çünkü sigara içenlerin talebine göre durmaya, onları da üzmemeye çalışıyoruz. Ankara yolunda bana kalsa mola bile vermem ama herkesin gönlünü yapmaya çalışıyoruz, fakat planlamalar üstüne biraz daha kafa yoracağımıza emin ol.

mali bilgi: sevgili arkadaşlar tüm ödemeler yapılıp, masraflar çıktıktan sonra elimizde 120 ytl para kaldı. bu parayı üniesesin yaptıracağı pankartlarda veya diğer organizasyonlarda kullanılmak üzere murat hocaya teslim ettim, bilginiz olsun.

Kara Liste
ademm26 (adem Cihan ve İlyas Selli)

eses_emrullah (Emrullah Çetinkaya ve Hüseyin Gocuk)
Serdar Uluocaklı
Can Konratın arkadaşı Nafi

bu arkadaşlar listelerimize isim yazdırıp, mazaret sunmadan gelmemişlerdir. o yüzden kendileri kara listeye alınmış olup, bir dahaki organizasyonlara katılmamaları rica olunur Thumbs%20Down
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 13:43
uygulamalarını izmirden ilgi ile takip ediyorum, tebrik ederim, gün olur da memleketimde olursam ve deplasman maçı nasip olursa kapınızı çalacağım...  
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 14:18
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Semih Hocam,

Yaşanan sıkıntıları biliyorum.Benim kastettiğim şey, daha organize şekilde gitmemiz yönünde fikirler.Mesela gidilecek deplasman'dan önce güzergah, mola verilecek yerler, tahmini varış saatleri vs... kesin olarak belirlenmesi.Gerçekten çok kaliteli ve temiz bir deplasman oldu.

ÜniESES gibi düşünenlerin sayısı arttıkça, belirtiğiniz kişiler de (kendilerini taraftar olarak sananlar) temizlenecektir.

Ben tekrar sizin nezdiniz'de, Tüm ÜniESES yöneticilerine ve üyelerine teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Etkinlik konusunda haklı olabilirsin Serkan...Molalar vs. konusunda da kimseyi kırmamaya çalışıyoruz.

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır