eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esstore ( esstoreonline.com )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 449>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2009 saat 00:17
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan güven

nike parcalı forma ne kadar arkadaşlar
89 YTL.
arkadaşlar ben modacıyım yemin ederim formanın maliyeti 8 tl ve + işçilik 15 = en fazla 23 tl ama eskişehirspora destek için 66 tl fazla veriliyorsa verin ama eğer maddi amacı olan bir şirkete verildiyse haram olsun.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:31
ya ben mi yanlış biliyorum yoksa siz hiç mi bahsetmediniz?? esstore da niye gs, fb ve bjk nin ürünleri satılıyo?? anlamadım gitti...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:33
Alıntı yapılan uayuay

ya ben mi yanlış biliyorum yoksa siz hiç mi bahsetmediniz?? esstore da niye gs, fb ve bjk nin ürünleri satılıyo?? anlamadım gitti...

Bir tane esestore var o da stadın oradaki diğer ürün satan mağazalar başkalarının sadece kulüpten ürünleri satma izni almışlar...Stadın oradaki kulübün mağazasındada başka takımların ürünleri satılmıyor...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:36

sezon sonu orjinal formalarda indirime gidilmiyormu çubuklu orjinal forma almayı düşünüyorum ama çok para 90 lira galiba.

senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:46
Alıntı yapılan darling eses

<FONT style=": #000000">sezon sonu orjinal formalarda indirime gidilmiyormu çubuklu orjinal forma almayı düşünüyorum ama çok para 90 lira galiba.

çubuklu forma 80 olmalı parçalı forma 90'dı çünkü..ayrıca store da orjinal formamız var mı? ben gidemiyorum malesef..
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:53
Alıntı yapılan uayuay

Bazı dükkanlarda burada eskisehirspor lisanslı ürünleri satılmaktadır yazıyor orlarda olabilir...Ama stadın önündeki ESSTORE de sadece türkiye ve eses ürünleri satılmaktadır...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
aRı26 Liste gör
Yazar

Furkan Arı
Yer: Raykent
  Alıntı aRı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 00:03

Esstorede Bulunan Saat,Flama,Küçük Formanın ve Parfümün Fiyatını Bilen Var Mı...?

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 00:23
90 mı bu ne la, ayıp valla bir formaya o kadar para, yap şunu adam gibi fiyat kimse gidip çakma forma almasın yada milan formaları ile gelmesin maçlara, 25-30 olsa belkide alan takımın 2-3 değişik formasını yada t-shirt alacak.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 00:38

bu sene kappa ile anlaşsınlar onlar ucuz yapıyor formaları belki yönetim fazla çekmez yukarı fiyatları bursanın yanılmıyorsam 40liraydı

Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 00:39
Alıntı yapılan semih.kocaman

Alıntı yapılan AnadoluYıldızı

Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan güven

nike parcalı forma ne kadar arkadaşlar

89 YTL.

Cuma günü bedenime uygun olan parçalı XL formayı alacaktım ama, kalmamış...! 
 ya bu fiyat biraz fazla değil mi
biraz mıBig%20smile bence çok fazla ligin en pahalı forması
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 449>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,843 saniyede hazırlanmıştır