eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esstore ( esstoreonline.com )

Cevapla Cevapla Sayfa  123 449>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Esstore ( esstoreonline.com )
    Tarih: 23/Eki/2008 saat 21:51
      Bilindiği üzere kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satıldığı mağaza yenilendi ve görsel açıdan şık hale getirildi.Ancak bugün resmi dergimizde de gördüğüm kadarıyla lisanslı ürünlerimizin satıldığı mağazanın ismi"Esstore"olarak adlandırılmış.Bu ismi Türkçeleştirmek adına değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.Hatta yanılmıyorsam Bjk de eskiden BJK Store olan mağazaların ismini  Türkçeleştirilerek Kartal Yuvası adını vermişti.Ve Türk Dil Kurumu ödül vermişti.Bizim de Türkçe bir kelime ile mağazamızı vurgulamak gerektiğine inanıyorum.
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 22:24
çok güzel bir konu. üzerinde iyi düşünülmesi gereken bir konu
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 22:33
sonuna kadar katılırıyorum destekliyorum.Şimdi bir kere  '' ES store ''  ismi teslimiyetçi ruhu çağrıştırıyor,sömürücü ingilizin oyunlarına,amerikanın tezgahına gelmiş bulunuyoruz.Bizim gibi öncü olmuş,hegomonyalara karşı gelmiş,anadolu da futbol ihtilalinin temsilcisi bir kulübe, taraftarına ,camiasına hiç yakışmıyor ne var yani şöyle yazı ile yazılsa eses mağaza,yada taraftar şimşekler
şimdi çok şirin gözüken bir olay zincirleme reaksiyon süreci sonunda kaleyi içten fethetmeye gidiyor bu oyunlar biz çinlilerle başladık bugünlere geldik.Duruşumuzu gösterelim türkçemiz arı olsun ,türkçemize sahip çıkalım
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
Baybars Liste gör
Yazar

Nevzat
  Alıntı Baybars Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 22:37
huso_26 önemli bir konuya değinmiş.

bejeka denen takımın taraftarlarının aklının ucundan bile geçmemişken,

bu "türkçe ad"  konusu forumlarımızda yıllardır konuşulur.

ama herhangi bir yetkili de bu konudaki önerileri değerlendirelim diye henüz bir girişimde bulunmuş değil

Bu arada bejeka kulübü yöneticileri bu konuyu fark ederek adlarını türkçeleştirdiler.

Onları taklit etmediğimizi forumlarımızı takip edenler bilir.

duyarlı taraftarlarımız bu konuyu yıllardır dile getiriyorlar.

daha da gecikmeden  bu konudaki  tüm ad olasılıklarını buraya yazarak değerlendirmeliyiz.

Unutmayalım ;
Ne demiş Fazıl Hüsnü Dağlarca;

"Türkçem benim SES bayrağım"

Ayrıca taraftarlarımızın çoğunluğunun İngilizce değil de Türkçe konuştuğunu da yönetimin dikkate almasını bekliyoruz.

Eğer Herkes yeni ad önerilerini buraya yazar taraftarlarımızda içinden uygun olanları seçerse,
  belki bu durum  yönetimin dikkatini çeker ve bu ad konusu da kısa zamanda son halini alır belki o zaman.

Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 22:42
Halil Ünal Mağazaları(!) nasıl olur............................
Burda heryerimizi yırtıyoruz ama kulak veren kim???
Miğde kalmamış ki adamlarda değiştirin deriz yukarıdaki ismi koyarlar ya da:Efsane Başkan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mağazalar zinciri.Angry
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 22:45
Anadolu Efsanesi yakışır.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 23:31
çok çok yanlış bir politika... bizim misyonumuzu bilmiyor mu bu mağazaya bu ismi verenler!!! acilen parmak basılmalı, mağazamıza bu ismi layık görenlerin acilen kulağı çekilmeli... hiç abartmıyorum kulakları çekilmeli... bir millete yapılmış bir saygısızlıktır bu, hele ki eskişehirspora hiç yakışmaz...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 23:35
Ben şu ana kadar mağazamıza hiç Es Store diye bir tabir kullanıldığını görmedim...Eskişehirspor Taraftar Mağazası olarak geçiyor diye biliyorum...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 23:47
Hüseyin, güzel bir konu başlığı açmıssın.Bu konuda ki duyarlılığından dolayı, tebrik ederim.

Eminim ki burada güzel isimler ve değişik fikirler ortaya çıkacaktır.Ve bu isim işi, resmileştirilmeden çözülür.

Benim aklıma gelenler;

1-Anadolu Efsanesi
2-Kırmızı Şimşekler
3-Şehr-i Eski
4-Kırmızı-Siyah
5-1965
6-12.Adam
7-Esgol
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 23:57
Sade,klasik ve de güzel...

ESES Mağazası...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 449>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır