eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amblem Namustur

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2016 saat 14:51
Eski kullanılan arma bizimle daha uyumlu evet ama arka zeminin sarı olması da benimsendi daha doğrusu gözler alıştı artık.

Ama bir şey var, Dün galiba adil kullanım kotasını geçince internet malum aşırı yavaşladı logo lazım oldu google görsellere girince biraz bekledim logoların açılmasını, ilk açılan şeyi gördüğümde bende aynı şeyi düşündüm ekran görüntüsünü de almıştım, sarı zemin öyle ön planda ki ne kırmızımızdan eser var ne karamızdan.

ANTİ-BİZANS
Yukarı
onr26 Liste gör
Yeni Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 17:26
Böyle bir şey gördüm bende. 1967-1968

kaynak: http://eses-arsiv.tumblr.com/post/144950673452/eski%C5%9Fehirspor-1967-68-ilhan-%C3%A7olak-yusuf-%C5%9Fim%C5%9Fek
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 02:08
Değişmeyen tek şey değişimdir. Bu amblem romantizmini kafalardan atmak lazım. Amblem bi tabii değiştirilebilir. Bence sarının etkinliğini azlatılıp, kırmızı ve siyahı ön plana çıkaran yeni bir amblem oluşturulabilir.

Futbolu icat eden ve büyük bir tutkuyla yaşayan ekol ülkelerden ingiltere ve çok köklü tarihe ve taraftara sahip takımları sürekli amblemlerini güncellemiştir.

Liverpool'un yıllara göre amblemleri

Manchester United'ın yıllara göre amblemleri

Chelsea'nin yıllara göre amblemleri

Manchester City (Bu sene değişti)

daha bu liste uzar gider. ingiltere'de sanırım amblemini değiştirmeyen kulüp yok. Araba modeli değiştirir gibi her takım belirli aralıklarla irili ufaklı değişimlerde bulunmuş. Anlatmak istediğim amblem değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez bir unsur değil.
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 00:13
Alıntı yapılan emre26es

Değişmeyen tek şey değişimdir. Bu amblem romantizmini kafalardan atmak lazım. Amblem bi tabii değiştirilebilir. Bence sarının etkinliğini azlatılıp, kırmızı ve siyahı ön plana çıkaran yeni bir amblem oluşturulabilir.

Futbolu icat eden ve büyük bir tutkuyla yaşayan ekol ülkelerden ingiltere ve çok köklü tarihe ve taraftara sahip takımları sürekli amblemlerini güncellemiştir.

Liverpool'un yıllara göre amblemleri

Manchester United'ın yıllara göre amblemleri

Chelsea'nin yıllara göre amblemleri

Manchester City (Bu sene değişti)

daha bu liste uzar gider. ingiltere'de sanırım amblemini değiştirmeyen kulüp yok. Araba modeli değiştirir gibi her takım belirli aralıklarla irili ufaklı değişimlerde bulunmuş. Anlatmak istediğim amblem değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez bir unsur değil.

Ek olarak Juventus da amblemini değiştirdi.

https://twitter.com/tribundergi/status/821102074909822976

Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 07:44
bana kalırsa logoda sarı yadırganacak birşey değil.
ancak tribünde sarı ve son senelerdeki mavi azalmalı.
yani bu formalar yapılır, satılır ancak tribünde sadece siyah-kırmızı görmek istiyorum ben.
zaten şu yolları sarı yaptılar. sponsorumuz eti de sarı arka plan kullanıyor.
:/

-

3es3ki2eski1es
Yukarı
iso1965 Liste gör
Yazar

İSMAİL
  Alıntı iso1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 09:17
konuyla alakalı değil ancak, son günlerde o kadar dikkatimi çekiyor ki her yerde 26 fb plakalı araç görüyorum. hadi il dışından gelenlerdir diye düşüneyim dedim.. durumun öyle olmadığı aşikar Eskişehirli hemşehrilerimizin de fb plakalar ile dolaştıklarını görmek içimi çok acıttı.
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 10:33
Alıntı yapılan iso1965

konuyla alakalı değil ancak, son günlerde o kadar dikkatimi çekiyor ki her yerde 26 fb plakalı araç görüyorum. hadi il dışından gelenlerdir diye düşüneyim dedim.. durumun öyle olmadığı aşikar Eskişehirli hemşehrilerimizin de fb plakalar ile dolaştıklarını görmek içimi çok acıttı.

fb serisi yeni geldi bitti şehir için yeni araba alan arkadaşıma da fb serisi gelmiş hemen değiştirmiş keşke şehirde o seri atlansaydı ama böyle birşey zor benide gıcık ediyor o seri. Yakında gs de gelir araç sayısı arttıkça
ES-ES
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 11:03
Alıntı yapılan nkÜnieses

Alıntı yapılan iso1965

fb serisi yeni geldi bitti şehir için yeni araba alan arkadaşıma da fb serisi gelmiş hemen değiştirmiş keşke şehirde o seri atlansaydı ama böyle birşey zor benide gıcık ediyor o seri. Yakında gs de gelir araç sayısı arttıkça
AG plakaları dağıtırlarken de ayar olmuştum ben, bildiğim kadarıyla terör örgütlerinin plakalarının dağıtılmaması konusunda dikkat ediliyor sanırım sadece.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 13:53
Bu tasarımla güzel taraftar ürünleri olur fakat arma da bu kadar keskin değişimi taraftar benimseyebilecek mi orası şüpheli..

ANTİ-BİZANS
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2017 saat 16:01
Alıntı yapılan nkÜnieses

Alıntı yapılan iso1965

Türkiye'de bazı iller FB-GS gibi serileri atlıyorlar.

Ancak Eskişehir'de ne yazık ki verildi.

Temmuz 2017'de 26 GS XXX şeklinde plakalar göreceksiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9899100101>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır