eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 126>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2012 saat 12:04
Arkadaşlar bugünkü maça Sakaryadan gitmek isteyen irtibata geçebilirsiniz benimle.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
birinci kaptan Liste gör
Yazar

Ömür Yıldız
Yer: Sakarya
  Alıntı birinci kaptan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2012 saat 12:31
Merhaba Ersin. Nereden ve kaçta hareket edilecek?
Vatan 26, mekân 54. (Şimdilik)
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2012 saat 13:25
Ömür abi, Taraklıdan gelecek olan bir renktaşımızın aracı ile gideceğiz. Saat 5 civarı çarşıdan biryerde buluşacağız. Sakarya Üniversitesinden otobüs kaldırılıyor ayrıca ama onlar çok erken gidecekmiş, bize uymadı saatleri.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2012 saat 18:45
ah bee ersin neden birgün önceden yazmazsınız buraya bugun akşama kadar gidebilmek için imkan aradım bulamadım KKŞleriyle gitmeyi düşündüm dolmuş araçları gidemedim üniden kalkıcak araççta çok erken oldugu için gidemedim 5 te işten çıktım  şimdi içim yanıyo gidemedim die
BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2012 saat 00:35
İki basamak altınızdaydım. Harikaydınız, tebrikler...Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 19:17
Alıntı yapılan celaluslu26

Arkadaşlar merhaba
Uzun süreden beri foruma giremiyorum bunun en önemli sebebi son bir aydan beri çok yogun olmam ve bulunduğumuz konutta yaklaşık 15 günden beride internetin kopuk olması.
  Uzun düre düşündüm nasıl başlayacağım, nasıl yazacağım , nerden başlayacağım diye inanolun benim için bu satırları yazmak çok zor.Neden derseniz benim için bu coğrafya son 4 yılıımda yani 2005 den beri hayatıma anlam kazandırdı.Benim yaşam biçimim olan ESES e daha çok yaklaştım ,internet ve bu forumla daha doğrusu siz değerli arkadaşlarımla tanıştım yılların eses açlığını sizlerle gidrmeye çalıştım büyük tesadüf eses te 2005 ten sonra atağa kalkarak hakettiği yere dönü bunu hep beraber gerçekleştirdik.
 Lafı fazla uzatmak istemiyorum TAYİNİM IĞDIR a çıktı arkadaşlar malesef sizden yani bu coğrafyadan biraz uzaklaşıyorum bu benim için gerçekten zor olacak.Tek  tek yaşadıklarımızı yazmak istemiyorum ama hayatım boyunca unutamayacağım güzellikleri burada yazmam mümkün değil.Öncelikle
Hüsnü abiyi
ayhan abiyi
selahittin abiyi
denizi
çakır ibrahim i
serhat ı
ufuğu
bahadır ı
metin i
Engin ütgm i
ercan ı
Bora yı
ergün ü
M aliyi
erdal hocayı
mesut u
kurtuluşu
 tanımakla çok mutlu oldum ismini hatırlayamadığım arkadaşlar bana kızmasınlar çünki çok duygu yüklüyüm beni tanıyan arkadaşlar haklarını helal etsinler benden yana helal olsun.

YÜREĞİME ATEŞ DÜŞTÜ YANDI KÖZ OLDU
DİLE GELDİ

ESES KİKİ ESKİESKİ ES
OLDUCry

Arkadaşlar bu yazımı yaklaşık 3 yıl önce binbir zorlukla yazmıştım bana esesli dostlarımdan ayrılmak çok koymuştu.Tayinim  IĞDIR a çıkmıştı.Çok şükür 3 yılı kazasız belasız tamamladık dün itibarı ile tayinim SAKARYA merkeze çıktı.Ayrılığımız fazla sürmedi Temmuz ayının sonu gibi İnşallah sakaryadayım SKŞ yeniden canlandırıp deplasman organisazyonlarına tekrar  başlamayı  sabırsızlıkla çekiyorum.Herkese selamlar.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2012 saat 23:31
O zaman ekibi toplayalım abi Smile 
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 14:01
Alıntı yapılan tatarinho

En kısa sürede ekibi toplayalım senide bekliyoruz denizciğim.Wink
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
yassax Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2012 saat 21:36
Alıntı yapılan tatarinho

Denizim biliyosun benim bir ayağımda Adapazarında zaten,ararsanız katılırım her zaman
http://halilunalistifa.com
Yukarı
serhat_kepirli Liste gör
Yazar

serhat özkaya
Yer: KOCAELİ
  Alıntı serhat_kepirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2012 saat 20:12
SAKARYAYA EN YAKIN BENİM.EKİP TOPLANSIN BEYLER ;)
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 126>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır