eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Forma Reklamı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 14:24
Bize biz gerek.Öz değerlerimiz,şehrimizin med-ı iftiharı ETİ ve SARAR varken Eskişehiri sanayi kenti yapan maharetlii işadamlarımız varken başkalarına ihtiyaç yok.
 Zaten Gsm  ve diğer şirketlerin, süper ligin çiçeği burnundaki takımlarına yanaşmaları o takımlara ve camialarına olan sempatisinden değil servetlerini katlama hırsıdır.
 Para kazanacaksa eğer;  Bu şehrin insanlarına ekmek veren ETİ ve SARAR  vee ES-ES kazansın.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 14:29
Kendi şehrimizin markasının forma reklamını almasını isteriz ancak işin maddi yönüne de bakmak durumundayız. Kaldı ki; süper ligde reklam daha verimli olsa gerek. Dolayısıyla kim en iyi teklifi sunarsa, o alsın reklamı. Bana göre bu konuda duygusal olmak yersiz.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 15:52
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan es_emre26

korfez.org forumda gördüm Türkcell körfeze teklif götürmüş;

Kocaelispor Başkanı Serhan Gürkan, yeni sezon için Turkcell#8217;in forma, saha içi, antrenman sahası ve skor tabelası reklamı karşılığında 500 bin YTL teklif ettiğini açıkladı. Başkan teklifi reddetmiş zaten çok düşük bir rakam süper lig için Sivasspor 1.7 M alıyormuş bizim de en az o kadar almamız gerekir

Bizim Eti 1. ligdeyken 400.000 YTL veriyordu. Turkcell Kocaelispor ile bize hemen hemen aynı teklifi yapacaktır ki Eti'de Süper Lig'e çıktığımız için teklifi arttıracaktır. Ben hala Eti diyorum.

Turkcell bize sadece forma reklamı için 600.000 Ytl teklif etti...
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
Kermit Liste gör
Yazar

Ömer Faruk Atılgan
  Alıntı Kermit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 15:59
Es Es'ime dünya markası ETİ çok yakışıyor.Kanatlı Ailesi bunu gözardı etmeyecektir.
DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANA
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 16:08

bu yıl 600.000 ytl teklif edilmiş olabilir başarı durumuma göre ertesi yıl dah yüksek bir rakam olacaktır 600.000 ytlyi bir başlangıçtır tabiiki öncelik bu şehrin markalarındadır

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 19:45
Akşam başkanın açıklamasında forma reklamı Turkcell olacak herhalde yanlış anlamadımsa .Kim çok para verirse onun olmalı reklam para lazım para..
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 19:54
Alıntı yapılan sivri74

Akşam başkanın açıklamasında forma reklamı Turkcell olacak herhalde yanlış anlamadımsa .Kim çok para verirse onun olmalı reklam para lazım para..

başkan türkcell 1 trilyon önerdi  fakat bizde ahtı vefa vardır.bize zor günlerde sahip çıkan kanatlı aillesinin  yani etinin bizde her zaman önceliği vardır.50-100 aşağı yukarı farketmez.1 trilyona yakın verirlerse etiye verecez dedi.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 20:02
Öncelikle kendi değerlerimize sahip çıkacağız, kendi değerlerimizde kendi değerlerine sahip çıkacak tabiki ;)
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 20:19
formamıza en çok "eti" reklamı yakışıyor. etinin takımımıza yapacağı en büyük jest, diğerlerine oranla yüksek meblağlı bir reklam teklifidir... umarım böyle olur, hem takımımız hem de şehrimizin vedar-ı iftiharı eti karlı çıkar...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
umuthalaza Liste gör
Yazar

Umut
  Alıntı umuthalaza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 20:22
sonuna kadar şehrimizin markası olan ETİ olmalı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır