eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-Bursa Org. - Migros Polatkan/09:00

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES-Bursa Org. - Migros Polatkan/09:00
    Tarih: 12/Eki/2008 saat 17:39
YER: POLATKAN MİGROS
TOPLANMA: saat 08:45-09:00
KESİN HAREKET: 09:15

Sevgili arkadaşlar ünieses, cumartesi günü oynanacak bursaspor maçına organizasyon gerçekleştirecektir. ücreti ve otobüsün markası çarşamba günü yapılacak olan eskişehirsporlular kulübünü toplantısında üyelerimizce karar verilecektir. fiyat belli olmamakla beraber gelmek isteyenler üniess.org a şimdiden isimlerini yazdırabilirler.

benim şahsi olarak gönlümden geçen bu deplasmana 403 marka otobüs ile gitmemizdir. 304 ve 403 fiyatı alıcak ve karar hep beraber verilecektir. 

şahin abi ben seni ekledim bile Wink dedim ama ÖTÖ başlığında mesajları yeni görüdm. bir okuyayım şunları ona göre bu başlığa devam edeyim.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 18:33
sevgili yasin, murat hoca konudan biraz bahsetmişti. birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesinden yanayım bende ve konunun emniyet boyutunda da çok haklısın. bu bölünmüşlüğe son vermek çok güzel olacaktır ama  özellikle aşağıdaki mesajını da gördükten sonra şahsi bazı açıklamalarım olacak:

""abi araç içinde halledilir bunlar.sigara içenide var alkol alanıda var aramızda..ö.t.o'yuz yada ünieses'iz diye ot gibi yaşayacak diiliz yaWink.tabiki kimseye rahatsızlık vermek yok,sigara içmeyen çok ise yarım saatte bir mola verilir arabada içmeyiz..ayrıca kendini dağıtmadıktan sonra normal ölçüde alkolde alınabilir..""

ünieses olarak öncelikle birlik ve beraberlik için atılacak mantıklı adımların her zaman yanında oluruz. sonuçta hepimiz farklı kulvarlarda Eskişehirspor için meselenin bir uçundan tutmuş, bir şeyleri gerçekleştirmeye çalışan gönüllü insanlarız.

tüm üyelerimiz adına konuşamam ama genel eğilimi bildiğim için gönül rahatlığı ile yazabiliyorum. 

1. bizim araçımızda kesinlikle ve kesinlikle içki ve sigara olmayacaktır. mesele içmesini bilmek veya bilmemek, ot olmak veya olmamak meselesi değildir. eğer içki ve sigara içmeyen ot oluyorsa ben baş otum o zaman Smile ne kast ettiğini bildiğim için nükteli yaklaşıyorum konuya ama bu konuda tavrımız net.

2. bedava otobüs konusuna gelince. biz kendi otobüsümüzü kendimiz ayarlar ve ücretini de kendimiz karşılarız. çünkü otobüsün belli kalitede olması gerektiğini, külüstür otobüslerle bu işin olmayacağını, olmaması gerektiğini düşünüyorum. tabii ki maliyet konusu ortaya çıkacaktır. ama ismail abininde dediği gibi o zaman maddi gücü olanlar bizi tercih edebilecektir. öyle de olmalıdır. öğrenci arkadaşlarmızdan deplasmana gelmek isteyipte bizim fiyatımızı karşılayamayacak olan olursa onları ETD otobüslerine seve seve yönlendiririz. 

3. otobüsümüzün hareket saati ve yeri konusunda seninde önceki sayfalarda belirtiğin sebeplerle ETD ile ortak hareket edebiliriz. güzel de olur. fakat ücreti ve organizasyon işi bizim tarafımzdan yapılmaya devam edecektir.

4. bizim organizsyonlarda herkesin koltuğu bellidir ve ayakta hiç kimse seyahet edemez. organizasyona kayıt sırası o kişinin koltuk numarası olmaktadır. aksi bir uygulamaya gitmeyiz.

5. en önemlisi bizim deplasman yapma amaçlarımızdan birisi esesimize destek olmanın yanında bu yolculuklar sırasında üyelerimiz  arasındaki dostluk ve arkadaşlık duygularını geliştirmektir. onun için dışarıdan, tanımadığımız, huyunu suyunu bilmediğimiz, referansı olamayan arkadaşlarımızı seninde tahmin edebileceğin sebeplerle pek tercih etmiyoruz.

özet olarak, otobüs ücretleri tarafımızdan karşılanmaya, otobüsümüzde içki ve sigara içilmemeye, ayakta yolcu alınmamaya devam edilecek ve organizasyon takibi ünieses.org sitesinden yapılacaktır. fakat birlikte hareket etme ve kaç otobüs gidiliyor vb. bilgiler, ETD ile paylaşılacak ve aramızda iletişim daha da arttırılacaktır. 

evet yasin olayın özü budur ama ben genel eğilimleri yazdım. bu konuları çarşamba günü yapacağımız Eskişehirsporlular Kulubü toplantısında üyelerimiz ile de tartışır, nihai bir karar alınırsa sana ve forum üyelerine buradan bildiririz.

bu şartlar altında üniesesin bursa deplasman organizasyonu, şimdilik eskisi gibi kendi sitesinden ayrı olarak sürdürülmektedir.
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 21:36
sonuçta bir buçukluk saatlik yol  ha en lüks otobüs ile gitmişiz ha 304 ile gitmişiz bence fazladan masrafa gerek yok
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 21:57
salı günü yapacağımız toplantıda bunların tamamını konuşur bir karara bağlarız.benim bazı söylediklerim yanlış anlaşılmasın.ortak hareket edeceğimiz noktalarda mutlak surette hassas yaklaşmamız gereken durumlar söz konusudur.
ben ö.t.o'yuz yada ünieses'iz diye ot değiliz derken tabiki alkol almayanlara yada sigara içmeyenlere bu tip bir yakıştırma yapmadım o işin biraz latifesidir.görüyorum ki madem ö.t.o ve ünieses otobüsü bunlar sigara da,alkol de olmamalı deniliyor.gerek konu üzerinde gerekse özleden atılan mesajlar bu yönde.e madem öyle bizede bu şekilde davranmak düşüyor,ne sigara içmediğimiz için,nede alkol almadığımız için ölmeyiz.otobüslerimizin standardı buysa bizlerde buna göre hareket ederiz.hakan abinin ö.t.o konusunda dediği gibi bazı şeylerin makul seviyesi bulunamayabiliyor.nese bunları salı günü yapacağımız toplantıda daha detaylı konuşuruz orda görüşmek dileğiyle.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 23:51
bencede alkol alınmaması lazım.kendımden bılıyorum bu lanetın azı olmuyor:)
otobusunde eskı otobus olmamasına bence dıkkat edılmelı.en azından bu otobusler saglam olmalı.gecen seneden cok buyuk bı ders aldım bu konuda(kocaelı deplasmanında 3 otobusten 2 sı yolda kaldı sadece bızımkı gıdebıldı onuda bı ben bıde otobustekıler bılır)
DK
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 12:27
     Semih bey unieses sayfasında bilgisayarım hata verdi birkaç kez denedim.Benim geleceğim kesin illa ki.Arkadaşalrdan da kaç kişi geleceğini yarın yazarım.Muhtemeler yine en az 6-7 kişi oluruz.Sayfaya eklerim.Tertemiz ve sorunsuz organizasyonlarınız için bir kez daha teşekkür ederim...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 19:14
site arada hatalar veriyor, siz bana sayıyı bildirin listeye ekleyeyim. ama üye olmayı deneyin ara ara derim.
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 19:43
semih abi nasilsin ben omer organizasyona katilmak isterdim fakat rusyadayim biliosun size kazasiz belasiz yolculuklar  allah yolunuzu acik etsin selamlar gese prof voleybol takimiyla diskoda karsilastik sarhos kafayla eses cektim beraber dans ettik grodna ile eslesmisler grubta insallah yenilirsiniz dedim beraber cok guzel vakit gecirdik haftaya bizimle maciniz isinimizin cok zor oldugunu soyledi bende ataturkte yenilmeyiz dedim sabrinin kankasiymis konustugum kisi bu maci konusmuslar daha once cok zorlanicaklarini soyledi eskisehirde derbi olarak goruyormus maci ve bize sempatisi olan bi kisiydi butun camiaya tessekkurlerini iletmemi soyledi nete giremiyorum abi fazla kendinize iyi bakin...
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2008 saat 12:01
Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

semih abi nasilsin ben omer organizasyona katilmak isterdim fakat rusyadayim biliosun size kazasiz belasiz yolculuklar  allah yolunuzu acik etsin selamlar gese prof voleybol takimiyla diskoda karsilastik sarhos kafayla eses cektim beraber dans ettik grodna ile eslesmisler grubta insallah yenilirsiniz dedim beraber cok guzel vakit gecirdik haftaya bizimle maciniz isinimizin cok zor oldugunu soyledi bende ataturkte yenilmeyiz dedim sabrinin kankasiymis konustugum kisi bu maci konusmuslar daha once cok zorlanicaklarini soyledi eskisehirde derbi olarak goruyormus maci ve bize sempatisi olan bi kisiydi butun camiaya tessekkurlerini iletmemi soyledi nete giremiyorum abi fazla kendinize iyi bakin...
Ömerim Rusya'ya bir gittin bizleri unuttun.Bursa maçına gidiyoruz.Sensiz tadı olmaz atla gel.......LOL
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2008 saat 17:06
arkadaşlar bugün yaptığımız toplantı ile bursaya 403 ile gitmeye karar verdik. bu fiyata birazda olsa yansıdı. fiyatımız 15 YTL oldu. fiyat bekleyenlere duyurulur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır