eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

1965liler Derneği 123bin öğrenciye forma Kampnyası

Cevapla Cevapla Sayfa  123 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
1965liler Liste gör
Yazar

Eskişehir 1965liler Derneği
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı 1965liler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 1965liler Derneği 123bin öğrenciye forma Kampnyası
    Tarih: 10/Eki/2008 saat 18:47
Çalışmaları sezon başından beri devam eden İlköğretim Öğrencilerine Eskişehirspor forması Kampanyamızı bugün Yavuz Selim İlköğretim Okulu ile başlatmış olduk.

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan çalışmalar sonucunda seçilen Yavuz Selim İlköğretim okulunda toplam 650 öğrenciye Eskişehir forması dağıtıldı.

123bin öğrenciye birden forma dağıtmak, bir kişiyi ya da bir kuruluşu maddi olarak çok zorlayacağı için, ilk adımı bizler başlattık, diğer okullar için ise "her bir okula bir sponsor" şeklinde sponsor arayışımız, bunun yanında kampanyanın devamı için gerekli tüm organizasyon ve sevkiyat çalışmamız devam edecektir.

Bu konuda bizleri geri çevirmeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Ceylan'a, Başkanımız Halil Ünal'a, Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay'a, futbolcularımız Serdar, Vucko ve Serkan'a, gazeteci arkadaşlarımıza ve okul müdürümüze teşekkür ederiz.

Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 18:50
Gerçekten çok güzel anlardı, fotograflardan cok belli olmuyor ama öğrenciler surekli olarak ESES tezahuratlari yapiyorlardi. Hele bir de futbolcularimiz ve başkanımız gelecek dediğimizde bir çığlık ve alkış koptu ki inanilmaz :) Tüyler ürperten dakikalar yaşadık açıkçası. Emeği geçen herkese tesekkürler.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 18:53
Emeği geçen herkeze çok teşekkürler. Umarım böyle çalışmalar deam eder.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 18:57
1965 liler derneğini bu çalışmadan dolayı tebrik ediyorum. BÜYÜK BAŞKAN ın o minik yavrulara forma giydirirken gösterdiği hassasiyeti keşke babalarıyla maça geleçek olan çoçuklarada gösterebilseydi. Ama orada basın var poz verecek. Forma giydirmekle olmuyor bu işler başkan ağaç yaş iken eğilirmiş. Bunu hiçbir zaman aklından çıkartma. Tabi senin için bir önemi varsa. 
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 18:58
Süper ya resimlere baktıkca çok duygulandım tüylerim diken diken Süpesiniz ne diyebilirim yaaa
DSİ Es Es
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 19:00
Çok güzel bir proje..
Liselere de dağıtılacak mı acabaSmile
KoreoESES
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 19:05
Gurbetteki Eskişehirlileri tespit edip onlarada forma gönderseler daha iyi olur bence.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 19:06
devamı da gelsin. çok güzel. eses sevgisi çocukların kalbinde yeşersin.çocukların da ileride unutamayacağı bir gün olmuş.emeği geçenlere teşekkürler
Yukarı
MeHmEteses Liste gör
Yazar

mehmet donat
  Alıntı MeHmEteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 19:13
çok güzel bir proje bu emeği geçenlere sonsuz teşekkürler sponsor bulunarak inşallah devamı gelir. Clap
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2008 saat 19:14
Abi süper bişey bu ya gerçekten emeği geçen kim varsa sonuna kadar Allah razı olsun.
İşte böyle yaparak Eskişehirsporluluğu aşılamak lazım cocuklara.
Şimdi en azından 100 tane minik kazandırdık Eskişehirsporumuza.
Bütün okullarda en kısa sürede EsEs formasız kimse kalmaması dileğiyle..
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır