eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ne kadar puan, O kadar Para

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Ne kadar puan, O kadar Para
    Tarih: 08/Eki/2008 saat 21:17

Türkiye Süper liginde bu sezon Federasyon tarafından ilk kez,Takımların büyüklüğüne,şanına şöhretine,taraftarına,şehrine bakılmaksızın oluşturulan para havuzundan verilecek pay aldıkları puanlar nisbetinde olacak.Önceki uygulamada üç-dört  büyükler hikayesi vardı.

Hal böyle iken görülüyorki,süper lige renk geldi,her takımın her takımı yenebileceği,hezimete uğratabileceği mücadelelere şahit oluyoruz.
 Eskişehirsporumuzun maddiyat konusunda ferahlaması konusunda hepimiz burada sürekli kafa yorup,çareler araştırıp öneriler sunduk.İşte fırsat.NE KADAR PUAN,O KADAR PARA.
  Elbetteki Es-Esimizin formasındaki kırmızı-siyah aşkımız tartışılmaz.Stadyumlar ful çekse,3 saat yağmurda ıslanıp,karda ayazda titreyip tezahuratlarla takımı ateşlemeye çalışmak müthiş bir durum olsada boş tribünlere oynayıp rakibini yenen puanlarla beraber paralarıda kapacak.

Şimdi biz bu Muhteşem taraftarımızla,şehir atmosferimizle puan ve para konusunda bir çok takımdan daha avantajlı sayılmazmıyız.Başlangıçta Es-Esimiz ligde tutunsun,düşmeyelim diye düşünerek hata ettiğimin farkına vardım.Niye tutunacakmış.İlk ona oynasın kardeşim diyorum artık.Çünkü yeni uygulama gereği alınacak puanlarla kazanılacak paralar gelecek sezon daha güçlü bir Eskişehirspor meydana getirmezmi.

O halde haydi çıtayı dahada yükseltelim.Desteğimizi dahada katmerleştirelim.Es-Esimize dahada bağlanalım.Daha çok destek verelim.Köstek olmaya çalışanlara fırsat vermeyelim.

Hadi Es-Es hadi...Haydi Es-Es liler haydi............................

Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 21:23
Buna başta başkan köstek oluyor. Seyircini karşına alacağına arkana al. Bakalım o zaman neler oluyor. Herkes görsün.
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 21:26
esesreha kardeşim.Oysa ne kadar çok avantajlarımız ve puanlar alma potansiyelimiz var değilmi?Un,şeker,irmik,ateş,yağ hepsi varda ortada henüz helva yok.İşte bende ona yanıyorum ya.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 21:38
Alıntı yapılan winterwind

Türkiye Süper liginde bu sezon Federasyon tarafından ilk kez,Takımların büyüklüğüne,şanına şöhretine,taraftarına,şehrine bakılmaksızın oluşturulan para havuzundan verilecek pay aldıkları puanlar nisbetinde olacak.Önceki uygulamada üç-dört  büyükler hikayesi vardı.

Hal böyle iken görülüyorki,süper lige renk geldi,her takımın her takımı yenebileceği,hezimete uğratabileceği mücadelelere şahit oluyoruz.
 Eskişehirsporumuzun maddiyat konusunda ferahlaması konusunda hepimiz burada sürekli kafa yorup,çareler araştırıp öneriler sunduk.İşte fırsat.NE KADAR PUAN,O KADAR PARA.
  Elbetteki Es-Esimizin formasındaki kırmızı-siyah aşkımız tartışılmaz.Stadyumlar ful çekse,3 saat yağmurda ıslanıp,karda ayazda titreyip tezahuratlarla takımı ateşlemeye çalışmak müthiş bir durum olsada boş tribünlere oynayıp rakibini yenen puanlarla beraber paralarıda kapacak.

Şimdi biz bu Muhteşem taraftarımızla,şehir atmosferimizle puan ve para konusunda bir çok takımdan daha avantajlı sayılmazmıyız.Başlangıçta Es-Esimiz ligde tutunsun,düşmeyelim diye düşünerek hata ettiğimin farkına vardım.Niye tutunacakmış.İlk ona oynasın kardeşim diyorum artık.Çünkü yeni uygulama gereği alınacak puanlarla kazanılacak paralar gelecek sezon daha güçlü bir Eskişehirspor meydana getirmezmi.

O halde haydi çıtayı dahada yükseltelim.Desteğimizi dahada katmerleştirelim.Es-Esimize dahada bağlanalım.Daha çok destek verelim.Köstek olmaya çalışanlara fırsat vermeyelim.

Hadi Es-Es hadi...Haydi Es-Es liler haydi............................

Taraftar herzaman destek oluyor zaten destegin en büyüğünü yönetim verecek yani taraftarına 25ytl değil 15 ytl ye maç izletecek işte ozman o türbünlerde bakalım boş yer kalacakmı.. Hadi yönetim duy feryatlarımızı yap taraftar için büyüklüğünü göster dosta düşmana alemin kralının türbünün ne kadar büyük taraftar olduğunu desinler ki eskişehirde türbünler yıkılyor stad hınca hınç desinlerki sende prim yap kendine...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 21:44
Alıntı yapılan winterwind

esesreha kardeşim.Oysa ne kadar çok avantajlarımız ve puanlar alma potansiyelimiz var değilmi?Un,şeker,irmik,ateş,yağ hepsi varda ortada henüz helva yok.İşte bende ona yanıyorum ya.
Sezon başı kongre dahil yönetimin geldiği günden beri olumlu yaptığı hiçbirşeyi malesef görmedim. Sebebi bizim sevgimizi ve bağlılığımızı kullanıp pirim yapmak. Sırtımızdan geçinmek. Hiçbir şehirde görülmeyen bütünlüğü bozmak için bir yönetim gelseydi ancak bunları yapardı.
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 22:16
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 22:45
yok abi ya ne dersen boş bu yönetimden bize hayır yok...... bizim işimşz bu sene zor ......  hiç bi maçta bağırmayan açık tribün körfeze küfür eder vs. bu tribünler eskiden böylemiydi peahhhhhhhhhhh.....
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 22:56
Ne yani şimdi  dört takım pastadan aslan payını almıyacak mı diyorsunuz?Bir yanlışınız var,gibi geliyor.İnşallah doğrudur ama sanmıyorum.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 23:08
Winterwind haber kaynağını söyleyebilir misiniz?
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
esmesutes Liste gör
Yeni Yazar

mesut
Yer: Turkey
  Alıntı esmesutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 23:12
Alıntı yapılan kesdal

Winterwind haber kaynağını söyleyebilir misiniz?

bu günkü gazetelerin çoğunda yazıyordu
TEK DİLEĞİM ALLAHTAN SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır