eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim-Taraftar Grupları İlişkisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 01:21
bu işler böledir yönetim verirse parayı bileti kombineyi iyidir herseyın ustu kapatılır ama en ufak ters tepkıde hemen yonetımın acıkları solenır ya bosverın hem bunları satılmıs taraftarlar ıste olay ortada
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 03:49
bu yıllardan beri olan birşey ve yıllardan beridir tartışılır. yok bu başkan gruplara para yediriyo o yüzden birşey demiyorlar yok bu başkan arpalarını kesti o yüzden kızgınlar. ne yazıkki doğrudurda bunlar. fener taraftarı artık son kademeyi yaşıyor mesela. artık onlarda taraftar grubu tribünce diye birşey kalmıyacak. maddi durumu iyi insanların pazar eğlencesi olacaklar, maç 3-0 olduktan sonra o insanlar trafiğe girmemek için erkenden stadtan çıkıcak fakat buna karşı güçlü bir mali yapıları ve yıldızları olacak. işte burda seçim bize kalıyor. taraftar grupları yönetimle olan yakın ilişkilerinden onların yaptıklarını eleştirmeyecek yada eleştrienleri susturacaksa sonumuz fener tribünlri gibi olur. yarın öbür gün kızılcıklıda vip olur bi kale arkası yaparlar siz buraya geçin diye. öenmli olna gruplar kendi görüşlerini yansıtsınlar, en fazla 1 sene kızılcıklı&nefer açıkta takılır sonra yeni başkan gelir onları eski yerlerine alır falan ama yönetim bilsinki grupların bir görüşü vardır ve bu ikili ilişkilerle değiştirilemez.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 11:35
OLÜMÜNE_ESES nickli arkadaşım gerçekten ölümünemi yoksa traştan mı eseslisin ben o açıklamayı KOCAELİ MAÇI VE YILMAZ VURAL başlığı 6.sayfada açıkladım diğer sorularınada bürom herkese açık gel orda açıklama yaoayım bazı gerçekleri bilmeden forumda yazmakla kulaktan dolma şeylerle sırf can sıkıntını gidermek için burda yazıyosun ama ne yazıkki hiç birşey bilmiyorsun istersen telefondan arayabilirsin GSM.05374177434
26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 12:05
Alıntı yapılan EsEs

OLÜMÜNE_ESES nickli arkadaşım gerçekten ölümünemi yoksa traştan mı eseslisin ben o açıklamayı KOCAELİ MAÇI VE YILMAZ VURAL başlığı 6.sayfada açıkladım diğer sorularınada bürom herkese açık gel orda açıklama yaoayım bazı gerçekleri bilmeden forumda yazmakla kulaktan dolma şeylerle sırf can sıkıntını gidermek için burda yazıyosun ama ne yazıkki hiç birşey bilmiyorsun istersen telefondan arayabilirsin GSM.05374177434
yavuz bey burda telefon numarası vererek sov yapmayın,diyeceklerinizi herkesin içinde soyleyinki herkes bilsin ne oldugunu!
bu taraftar kac haftadır bilet fiyatları yuzunden stadyumda olamıyo olmaktan şikayetci..bu konuda ''bizim'' dernegimiz olarak yonetimle bi konusmanız oldumu?
bu konusma olduysa ne sekilde konustunuz??
insanlar burda zıvanadan cıkmışken,bi yaptırım içine girip,yonetimi karsınıza almanız gerekirken..bulundugunuz konumdan olmamak adına sessizce bekliyomusunuz??
bu soruların cevabını telefonda degil..burda herkesin onunde verin lutfen.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 12:27
Bu klüpte herşey kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklardan sonra sonuca bağlandığı ve taraftarın önüne sunulduğu için gerçekten de hiç bir şey bilmiyoruz.

Öğrenmek için büroya gelmek zorunda mıyız? Adabıyla, sadece büroya gelen ya da telefonla arayanları değil de, tüm taraftarı bilgilendirecek/bilinçlendirecek bir açıklama yapmak çok mu zor?

Zorsa neden zor? Kim/nasıl zorlaştırıyor bu işi?

Kolaysa neden böyle bir açıklama yapılmıyor da herşey üstü kapalı laflarla geçiştiriliyor?
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 12:42
Ben 2. ligteki 3.ligteki esesimi özledim.O zamanki taraftarımı özledim.Yönetime sözünü geçirebilen gerektiğinde yönetimi hatalarından döndürebilen güçlü ESKİŞEHİRSPOR taraftarını çok özledim.

Onu geri istiyorum geri döndürebilecek biri var mı?
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 13:07
Maalesef hepimiz özledik 2.ligdeki 3.ligdeki taraftar profilimizi ama neden olduğu da açık o zaman ki rant döngüsü az olduğu için gerçek eses sevdalıları ile omuz omuza idik ..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 13:20
Eskişehirspor taraftar grupları Nefer grubu hariç başkanın piyonu durumundadır maalesef. Eskişehirspor taraftarı tükenme noktasına gelmiştir. Maddiyat için Eskişehirspor'un başında olan amigolar yüzünden daha kötü durumlarada düşecektir. Kendimizi kandırmayalım. Yazacaklarım belki tepki alacak ama durum boyledir. Amigoların Gültekin olayındaki tavrının nedenini hepimiz bilmiyor muyuz? Bu kadar küçüldük işte biz. Herkes Eskişehirspor'u çıkarları için kullanmaya başlamıştır. Olan yine gerçek Eskişehirspor taraftarına olmaktsdır. Gelecek adına çok karamsarım.

Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 13:29
keşke 80 lerde yaşasaydım.
kahrolsun endüstriyel futbol.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
eskişehirli26 Liste gör
Yeni Yazar

raşit sara
  Alıntı eskişehirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 13:30
Alıntı yapılan EsEs

başkandan kaç adet kombine aldınız sayın yavuz orhan?
durun ben söyleyim 20 adet.Bunları kimlere verdiniz?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,265 saniyede hazırlanmıştır