eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kocaeli Maçı Ve Yılmaz Vural

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
Online Durum: Offline
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2008 saat 23:42
darnkess yazdıklarının altına imza atıyorum .sonuna kadar haklsısın.hatta sana maçı yanyana izlemeyi teklif ediyorum
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2008 saat 23:43
yılmaz vural kimseyi tahrik edemez. anca çıkar abuk subuk takımına bağırır. geri dönerkende el kol yapar. 12 sene alt liglerde sürünen ESES taraftarı bunun baş sorumlusunu bulmuşken dalga geçmicekse çok değişmişiz. allah allah saldır la yada şinanayla taraftar olunmaz. tekrarlıyorum küfretmeyelim ama gruplar yılmaz hocayla dalga geçebilceğimiz birkaç şey hazırlasınlar. takımların ısınma döneminde, gol attıktan sonra tepkimizi göstericek.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2008 saat 23:54
Komisyoncu Yılmaz nerelerdesin,
Bizler 12 senedir bu stadtayız,
Aldığın paraları repomu yaptın?
Yoksa gidip eteklere mi verdin?
Lay la lay la lay la lay la lay la lay la la...............
Ben söylerken uydurdum,bir de siz deneyin...
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 00:05
         Küme düştükten sonra taraftarın size tepkisi ne oldu?
Antalyaspor taraftarlarının çok terbiyesizce bir tavrı oldu. Benim ağzımdan Fenerbahçe’yle ilgili söylemler çıktığı için kızmışlar. Kulübe ben yokken gelmişler. Bana sarı lacivertli bir etek giydirmek istemişler. Güya ben demişim ki, ” Bu takım düşerse etek giyerim. “ O sarı lacivertli eteği getirip ”Giy bu eteği, sözünü tut“ dediler.

Röportajın devamı için;
 http://www.haber7.com/haber/20070624/Bana-etek-giydirmeye-kalktilar.php

Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 00:10
Hepimiz Anti Yılmazcıyız. darknESSin dediği gibi imalı şekillerde tepkimizi göstermeliyiz. 12 sene alt liglerde süründürmenin bedeli çok ağır olmalı.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 00:11
yılmaz vurAL AL AL! :)
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 00:14
Alıntı yapılan esme_deli26

Komisyoncu Yılmaz nerelerdesin,
Bizler 12 senedir bu stadtayız,
Aldığın paraları repomu yaptın?
Yoksa gidip eteklere mi verdin?
Lay la lay la lay la lay la lay la lay la la...............
Ben söylerken uydurdum,bir de siz deneyin...

Gerçektende güzel olmuş tebrik ederim....Sözler harika..Tam Yılmazlık..İnsallah daha güzel ve etkili şeylerde çıakrtırsınız, Pazara kadar bunun gibi tezahüratlardan 2 tane yapsak yeter..Pankart yapılırsa iyi olur yapılmazsa da önemli değil..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 00:25
Alıntı yapılan EsEs

Tüm eskişehirspor taraftarlarını bu hafta sonu oynayacağımız kocaeli maçında sağduyuya davet ediyorum.Arkadaşlar kocaeli taraftarı ile aramızda hiç bir problem yoktur ve hepsi arkadaşımız ve dostlarımızdır.Fakat 1995-96 sezonunda yılmaz vural ile problemlerimiz var ve bazı taraftarlarımız bunu hala sürdürmektedirler yani işin özü esestaraftarının yılmaz vurala karşı antipatisi var.bu maçtada yılmaz vural bunun farkında olacağından taraftarı tahrik etmek için hareketler yapacaktır lütfen tüm taraftarlar tahriklere kapılmayıp 90 dakika takımı destekleyipsahadan galip ayrılmak isteyen futbolcu arkadaşlara destek olalım kesinlikle küfür ve benzeri hareketlerden kaçınalım yapmak isteyenlerede lütfen müsade etmiyelim allah muhafaza sahamızın kapanması şu sıkıntılı dönemde gs ve fb maçlarının seyircisiz oynamamız maddi sıkıntı içinde olan yönetimi hasılattan takımımızıda 12.adam muhteşem taraftarından yoksun bırakır.Lütfen arkadaşlar kocaeli maçı ile birlikte bundan sonraki maçlarda sadece takımızı destekleyelim birde bazı tezahüratlarda hakemi ve rakip takımı baskı altında bırakıcak tezahüratları yapalım (küfürsüz tezahürat) eskişehirsporumuza güveniyorum ve tümö maçlarında destekliyoruz.
26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN                 GSM.05374177434
yukarıda boldladığım kısımlarda bazı çelişkiler var gibi geldi bana. ayrıca yılmaz vural bizi tahrik etmeye kalkarsa gözlemci görür ve ceza almayız bknz: şükrü bodurun taraftarı arasında oturması. haaa gs ve fb maçları için düşündüklerimse apayrı. evet o maçlarda bilet fiyatları kopucak, burda tantana kopucak falan ama bu sene genel halimiz tepkisizlik gene tepki çıkmicak. benim derdim o maçlarda değil gerçi çünkü nasıl olsa parası olan gidicek ama genede yılmaz vurala karşı küfretmeyelim. taraftar grupları esprili yada kızgınlıklarını belli eden tezarühatlar hazırlasınlar ve mümkünse bunu açıkla karşılıklı yapsınlar ki bu koay bişi olursa açıktaki katılımı izlesinler, mümkünse yılmazı tribünleri gaza getirme yolunda kullanıp maç düdüğü ile beraber takıma dönelim ama bu maç yılmazı boş geçmek ve geçmişteki 12 seneye nefret duymak ters düşer.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 01:22
Dernek başkanlarına bakıyorumda GG konusunda sessiz , stad konusunda sessiz , bilet konusunda sessiz yönetime tam destek yani . Arada bir de bizim isteklerimize derneğinize adını verdiğiniz taraftarın isteklerine kulak verseniz hoş olmaz mı kuruluş amacınız bu değil mi ? Ünye 3.ligde stadına tadilat yapıyor sahaya 0 kale arkası olan stadda maç izliyor Bursa 25'e kapalıya giriyor 11'e kale arkasına giriyor biz 25'e açık 50'ye kapalıya giriyoruz ama sizde tüm bu garip durumlara tepki yok . Yanlış mı düşünüyorum . Derneklerin amacı taraftarın isteklerini yönetime iletmektir .
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 01:35
ne olursa olsun sadece takımımıza tezahurat yapalım korfes zaten belasını bulmus ugrasmayalım lutfen
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır