eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kocaeli Maçı Ve Yılmaz Vural

Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kocaeli Maçı Ve Yılmaz Vural
    Tarih: 09/Eki/2008 saat 19:49
Oley oley oley oley ooooo bizim için Es-Es'e de gol. -----> Körfezliler böyle söylediklerini belirtiyolar.

Oley oley oley oley ooooo bizim için Es-Es'e de koy. -----> Bizimkilerde böyle duyduklarını iddia ediyolar.

Olay tam bir muamma.

Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 19:48
dediler tabi esesde koy diyincede ben kendi kendimi nsl kardes külüb dedim
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 19:39

[/QUOTE]

"koyacaz eses koyacaz" gibi bir tezahurat asla olmadı...

[/QUOTE]

nasıl olmadı ya hatta onlar söyledikten sonra açık tribun birden ayağa kalktı ve aynı tezahüratla onlara karşılık verdi.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 18:57
Alıntı yapılan esesozgur

.En iyisi SAKARYA yine hani derler ya ...... dostum olacağına  delikanlı düşmanım olsun!!!Adamlar baştan beri düşman hiç amaçlarında sapmadılar.

Sakaryada yaşadığım için nadiren de maçlarına gidiyorum... bizi sevmedikleri doğru... ama bizle maçı olduğu zamanlar haricinde bize kötü bir söz söylediklerini duymadım... Ayrıca Sakaryanın taraftarlarından biri olan Aykut kardeşimiz kaza sonucu vefat edince Tatangalar artık kimseyle düşman olmadıklarına dair bir açıklama yaptılar... hatta herkesi kendi tribünlerine tuttukları kulübün formasıyla çağırdılar.. bir kaç arkadaşımızda ESES formasıyla gitti maca... ortam böyle yumuşamışken bence biz ipleri gerdik... kendimize zorla düşman yarattık... boluyu yenmişiz süper lige cıkmısız... Esnaf sarayı önündeki kutlamalarda Sakaryaya koro halinde sövenler... bunu gibi daha neler neler gördüm... biliyorum Sakaryada melek değil ama gecmişteki olayları hepimiz biliyoruz... uzatmaya.... milleti zorla düşman yapmaya ne gerek var...Futboldaki dostluk-düşmanlıkla ilgili düşüncelerimi  ayrıntılı olarak 1 syf önce yazmıştım... lütfen bırakalım bu boş işleri... ESESi daha iyi nasıl destekleyebiliriz... kafamızı bunlara yoralım... 2 yıl önce yaptığımız karton şov halen konuşuluyor... böyle organizasyonlarla adımızı duyuralım... stadı doldurarak... 90 dk. bağırarak rakibi sindirelim... yıllar önce 1 puanla buradan dönenin kar saydığı bir kulüp nasıl olabiliriz onu düşünelim... boşverin başkalarını....
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 18:52
saldır körfez saldır körfez eses e de koy diye 14. dk dan itibaren başladılar
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 18:43
Alıntı yapılan esesozgur

http://www.kostad.org/ bu adrese girerseniz eğer bütün cevapları ekran da görebilirsiniz.
Adamlar 15 dakika sustu 15.dakikada koyacaz es es koyayacaz es es diye tezahürata başlamadı mı? açık çıldırdı haliyle sonra körfez kümeye diye bağrılmış ben açığın ortasındaydım hiç öyle toplu bir şekilde bağrıldığını duymadım.Neyse bir kardeş takım daha kaybetmişiz ( Bu arada kardeş takım ne ya ) Kardeşlik deplasmanlara gidince rahat rahat çarşıda gezmekmidir yoksa tribunde plaka numaralarında birbirlerine (biraz ağır olacak ama) yalakalık yapmakmıdır.Gol yiyince üzülmüyormusun gol atınca sevinmiyormusun kardeş kardeşi yendiğinde sevinirmi?Eee nerde kaldı kardeşlik o zaman Sonuçta bir rekabetin içindesin.Körfez bizi kardeşlikten silmiş eee nolmuş sildiyse yani Birde sitelerinde yorumlar da demişler ki siz kendinizi ne zannediyorsunuz ,körfez bu sene süper ligte seyirci rekoru kırmış,biz çok arayacaksınız yalvarcaksınız barışmak için bilmem ne.Yavrum biz o rekorları 3.lig te kırdık zaten.ÇÜNKÜ BİZ ESKİŞEHİR TARAFTARIYIZ gerekirse yalnız kalırız ama kimseye yalvarmayız.En iyisi SAKARYA yine hani derler ya ...... dostum olacağına  delikanlı düşmanım olsun!!!Adamlar baştan beri düşman hiç amaçlarında sapmadılar.
şimdi belki bu yazdıklarıma karşı çıkanlar olacak onlardan ricam en başta verdiğim int.adresine girip yorumları okusunlar ondan sonra cevap yazsınlar.Kardeş miş peeeh

"koyacaz eses koyacaz" gibi bir tezahurat asla olmadı...

Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 18:31
kocaelililer sitelerinde ESEs ile ilgili ne varsa kilitlediler... bunun bir nedeni de gerilimin daha da artmaması... bence biz de bu konuyu kapatıp önümüze bakalım... yöneticimiz heralde bu konuyla ilgili bir tedbir alacaktır... kardeş takım olayını zaten oldum olası saçma buluyorum... Zaten Hepimiz kardeş değil miyiz bu ülkede? oynananlar bir spor müsabakasıdır ve hiç birimizin canından, şerefinden önemli de değildir... bütün bunları ESES ile yatıp ESES ile kalkan bir insan olarak yazıyorum... ESESli olmak tabiki bambaşkadır... bana pendik maçındaki, bolu finalindeki veya sağanak yağmurda ESES diye haykırışımızın hazzını dünyada hiç bir şey tattıramaz... ESESli olmak apayrı bir duygu... ama Takımımıza ve başkalarına zarar vermeden desteklemeliyiz... Çünkü doğrusu budur... Şehitlerin ruhlarının uçuştuğu, bölücülüğün kol gezdiği bir ülkede daha da fazla bölücülüğe gerek yok... bence sporda düşmanlığa yer yok... zaten sporun ruhunda da bu yok... Sporda sadece rakipler vardır... o kadar... mücadelede maç içerisinde olur biter... dışarıda yapılan kavgaları, bazıları yaralamaya kadar giden olayları, küfürleri, otobüs taşlamaları lütfen kimse ESES için yaptık demesin... kendini kandırır... ne yazık ki bazı insanlar içindeki canavarı beslemek için ESESimizi kullanıyor...
ESESi seven insan öncelikle kulübüne maddi veya manevi zarar getirmemk için bu tip olaylara girmez...başkalarıyla uğraşmak yerine sadece takımını destekler
ESESi seven insan zaten Eskişehir aşığı insandır, medenidir,  misafirperverdir, duruşuyla herkese örnektir...
Benim bildiğim Eskişehirlilik ruhu budur...
sonuç olarak sporda dostluk vardır ama düşmanlığa yer yoktur... Kocaeli de Bizim Rakibimizdir... Kendilerine başarılar diliyoruz... Bence biz işimize bakalım... bu konuyu uzatıp ortamı daha da germeyelim...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 18:16
http://www.kostad.org/ bu adrese girerseniz eğer bütün cevapları ekran da görebilirsiniz.
Adamlar 15 dakika sustu 15.dakikada koyacaz es es koyayacaz es es diye tezahürata başlamadı mı? açık çıldırdı haliyle sonra körfez kümeye diye bağrılmış ben açığın ortasındaydım hiç öyle toplu bir şekilde bağrıldığını duymadım.Neyse bir kardeş takım daha kaybetmişiz ( Bu arada kardeş takım ne ya ) Kardeşlik deplasmanlara gidince rahat rahat çarşıda gezmekmidir yoksa tribunde plaka numaralarında birbirlerine (biraz ağır olacak ama) yalakalık yapmakmıdır.Gol yiyince üzülmüyormusun gol atınca sevinmiyormusun kardeş kardeşi yendiğinde sevinirmi?Eee nerde kaldı kardeşlik o zaman Sonuçta bir rekabetin içindesin.Körfez bizi kardeşlikten silmiş eee nolmuş sildiyse yani Birde sitelerinde yorumlar da demişler ki siz kendinizi ne zannediyorsunuz ,körfez bu sene süper ligte seyirci rekoru kırmış,biz çok arayacaksınız yalvarcaksınız barışmak için bilmem ne.Yavrum biz o rekorları 3.lig te kırdık zaten.ÇÜNKÜ BİZ ESKİŞEHİR TARAFTARIYIZ gerekirse yalnız kalırız ama kimseye yalvarmayız.En iyisi SAKARYA yine hani derler ya ...... dostum olacağına  delikanlı düşmanım olsun!!!Adamlar baştan beri düşman hiç amaçlarında sapmadılar.
şimdi belki bu yazdıklarıma karşı çıkanlar olacak onlardan ricam en başta verdiğim int.adresine girip yorumları okusunlar ondan sonra cevap yazsınlar.Kardeş miş peeeh
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 17:26
Şahin abi ve Murat kardeşim öncelikle şunu bilmenizi istiyorum ben  her takımın internet sayfasını gezmiyorum.Bugün sabah radyodan duydum kızılcıklı grubu madem önceden biliyordu neden forumda yazmadı tüm ESES taraftarını bilgilendirmedi evet benim bile haberim yok maçtan sonra körfezli arkadaşlar beni aradılar ben  birkaç kişinin yaptığını tüm Eskişehirspor taraftarına mal etmemelerini söyledim daha sonra kendileri böyle bir karar almışlar bizimde ne olur bizimle dost olun diye yalvaracak halimiz yok çiçek verme konusuna gelince haberim yoktu demekki ÖTO taraftarla birlikte değil kendileri birşeyler yapmaya çalışıyorlar maçtan önce Yasin kardeşimi gördüm bana hiç kocaelispor taraftarına çiçek verileceğini söylemedi haberim olsa Mustafa Akgöreni- Murat Diriyi de yanımıza alır hep birlikte çiçeğimizi verirdik buda tüm taraftarın gözüne hoş gelirdi. Demekki arkadaşlar radyolarda yeni duymuşlarki sabah 8.30 da söylediler kızılcıklı grubundan abidine daimiye ben haber verdim sizde diğer arkadaşlara söyleyin haberleri olsun dedim.
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 12:19
hangi radyo acaba bu açıklamayı yapan çok enteresannn
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır