eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayserispor:1-Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 61>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:21
ısrarla rıza hocaya destek olmaya çağırıyorum ve istifasını isteyenleride kınıyorum. rızayı gönderip kimi getireceksiniz okadar kolaymı sanıyorsunuz bu işleri bi mehmet çakırı bile alamadık burda bedavadan atıp tutmak kolay. yapılabilecek tek şey devre arasına kadar değil sezon sonuna kadar destek tam destek. 17 yaşındaki çocuk bile necmi olmuş muhalefet yapıyor süper tv izlemeyin takımı destekleyin.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:25
umutsuzluğa kapılmayın arkadaslar daha yenı kurulan bir takımız zamana ihtiyacımız var.ancak içeride oynadıgımız maçlarda 10 galibiyet cıkaramazsak üzülerek söylüyorum düşeriz.Bu galibiyetlerede artık kocaeli maçıyla başlamalıyız.Onlarda henüz 3 puanla tanışamadı ama onlar tamamen yanlış işler yaptılar bizden daha kötüler.tecrübe diye süper ligin en yaşlı kadrosunu kurmuşlar.Bu macı kazanamazsak hangisini kazanacagız diye strese girmeye gerek yok. Bu seyirci Sivassporu ilk 30 dk aptal etti .Yılmaz Vural akıllı adamdır muhakkak bir şey düşünür ama takımda artık kendine güvenmeli.Futbolcular kendinizin yeteneklerinizin farkına varın inisiyatif alın.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:27
arkadaşlar, abiler, kardeşler... sinirler yıprandı, moraler bozuk; bir de elimize dilimize biraz hakim ollaım. bize düşen görev taraftarlık, bunu kimsenin kimseye hatırlatması haddine değil ama buna mecbur bıraktırmayın insanı... yönetim yönetsin, teknik direktör direktörlüğünü yapsın, biz de eleştiri sınırını aşmadan taraftarlığımızı yapalım...! sabredelim, başka eses yok, hepimiz üzgünüz ama umarım sabrın sonu selamet olacak... arife gününde hepinize selamlar....
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:40
Alıntı yapılan esesesin

Alıntı yapılan sinanesk26

bu ligde cıkırtılacak en iyi kadro ıvesa ersin pafa yolladıgımız sezgin nadareviç vucko defans bu dörtlü önlerinde emre toraman ve birol solda serkan sagda serder tek forvet lovrek youla biraz orta sahaya yönelik hızlı olşdugunda top taşır ve arkalarınada doga veya poljak  en iyi kadro bu olur
     Arkadaşım çok haklısın bu Rıza hoca anlamıyor.Oysa bu kadroyla çıksak büyük ihtimal Kayseriyi 5-0 yenerdik.Neyse zararın neresinden dönsek kardır.İnşallah bu Rıza hoca şu yazıyı okur da Kocaeli maçını kazanırız.Yoksa halimiz harap.Kazanamazsa yeni gelen hocaya anlatırız artık.Bi tane de futbolu bilen teknik adam gelmedi 15 yıldır Eskişehire

kayseri güçlü, sivas güçlü, hacettepe feneri yendi, gençler köklü takım, laflarını  söyleyenlere soruyorum. Bu takım ligde kimi yenecek??

bu kadar saçma mazeret olurmu ? bir saymaya başlasak ligde takım kalmaz... Yok 4 ezikler güçlü, yok ankaragücü köklü, gaziantep iyi kadro, kasyeri güçlü, kocaeli deneyimli...yahu bunun sonu varmı ???
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
  Alıntı ercu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:51
Alıntı yapılan tutku26

Bence bu kadroyu elimizde tutalım seneye Bank Asyada iş yapar

kardeş hangi takımın taraftarısın sen. bak bu takım buraya kolay gelmedi 34 maç oynadı olmadı birde istanbulda 2 maç yaptı. sen değilsin bu takımın bu şekilde muhasebesini yapacak.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:52
Alıntı yapılan darling eses

ne iş yapıyosun sen maaş vercekmiş 40 ytl diye deplasmana gidemez 25 ytl diye maça giremez ama hoca getirip maaş verir akkıllı olun insanları germeyin rıza hocayıda yıpratıcı şeyler yazmayın artık saygı lütfen.

Biraz sakin olup düşünsen,Rıza hocaya yaşına bakmadan "Rıza" diye hitap edenleri,25 ytl için maça gelmeyip radyo başından hermaç hocayı eleştirenleri,hoca gönderip hoca getirmeyi çok kolay bişey sananları ince bir dille eleştirdiğimi anlardın.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:57

arkadaslar Rıza hoca hatalı kadro oluturuyo hatalı değişiklikler yapıyor diyelim... peki maçı izlediyseniz futbolcuların %100  luk gol pozisyonlarını cömertce harcadığını kimse görmüyomu burda Rıza hoca sahaya mı girsin napsın?  6 haftadır bulduğumuz gol pozisyonlarını atamıyoruz... 6 mac da da bu pozisyonları gördük hepimiz kim gelse forvete atamıyor bu soruna çözüm bulmak lazım Rıza hoca en ii kadroyu cıkarsın oyuncu atamadıktan sonra ne yapabılır (Rıza Hocanın hatası yok demıyorum )

:) :) :) :)
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 15:04
Alıntı yapılan mehmet26eses

Rıza gitsin,tazminatınıda biz veririz,yeni hocada buluruz,maaşınıda veririz...

Öncelikle şunu sorayım. Çoğul konuşmuşsun. Siz kimsiniz? Herkesin adına yorum yapamazsınız. Tazminatı biz veririz yeni hocanın maaşını biz veririz demişsiniz paranız çok galiba. Yeni hoca buluruz demişsiniz. Hadi bulun bakalım yeni hoca. Yeni hoca dediğiniz Güvenç Kurtar mı Hikmet Karaman mı? Yoksa Werner Lorant mı?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 15:05
Alıntı yapılan mehmet26eses

Alıntı yapılan darling eses

ne iş yapıyosun sen maaş vercekmiş 40 ytl diye deplasmana gidemez 25 ytl diye maça giremez ama hoca getirip maaş verir akkıllı olun insanları germeyin rıza hocayıda yıpratıcı şeyler yazmayın artık saygı lütfen.

Biraz sakin olup düşünsen,Rıza hocaya yaşına bakmadan "Rıza" diye hitap edenleri,25 ytl için maça gelmeyip radyo başından hermaç hocayı eleştirenleri,hoca gönderip hoca getirmeyi çok kolay bişey sananları ince bir dille eleştirdiğimi anlardın.
kusura bakma sinirler gerildiği için böyle bir tepki verdim hatalıyım özür dilerim.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 15:08

Aslında bayram arefesinde büyük umutlarla gitmiştik Kayseriye. Bizi umutlandıran faktörler;  Sivas ve Diyarbakır kupa maçlarındaki pozitif futbol, Kayseri'nin de lige iyi bir başlangıç yapamaması ve rakibimizde çok önemli eksikler olmasıydı. İlk büyük şaşkınlığı futbolcular sahaya çıktığında yaşadık. Geride kalan haftalarda takımın en iyi oyuncusu olarak göze çarpan ve dripling ile sahaya dikine kat edebilen yegane oyuncumuz Özgür Öcal kesik yemişti. Bunun mantıklı tek açıklaması geçen hafta zamansız şekilde oyundan alındıktan sonra tribünlerle bir sürtüşme yaşayan Rıza’nın gereksiz güç gösterisine girişmesiydi. Aklınca bu takımda kadroyu ben yaparım, kimse benim işime karışamaz demek istedi taraftara.

Takım klasik 4-4-2 dizilişinden ziyade 4-2-3-1 dizilişiyle oynamayı tercih etti. Orta sahayı güvene alan bu dizilişte eğer forvetiniz dağıtıcı, kendi pozisyonunu yaratabilen ve fizik gücü üstün bir oyuncu değilse pozisyona girmeniz çok kolay olmaz. 3 ofansif orta sahanın sağında tercih edilen genelde savunma özellikleriyle tanıdığımız Koray ve sahaya kaptan olarak çıkan  sağ bekimiz Serkan; Rıza’nın bu hafta şapkasından çıkardığı tavşanlar olarak göze çarptı. Defansın solunda başlayan Murat Önür, defansın ortasındaki Nadareviç ve Sezgin ve onlarında önünde Bülent’in yanında Vucko klasik defans düzenimizdi zaten. Her ne kadar 2 dmf ile oynamak hücum yönümüzü sınırlasa da deplasmanda yapılabilecek en mantıklı hamle buydu. Takımda bir nevi  10 numara gibi oynayan Poljak yine hayal kırıklığı idi. Çok kolay çalım atan ve bileklerine hakim bu oyuncunun neden dikine değil de enlemesine oynadığını haftalardır bir türlü çözemedim. Solda Youla ise bence sahanın en kötüsü idi, tek bir tane çalım bile atamadı. Yukarıda saydığım nedenlerden dolayı da Lovrek doğru dürüst pozisyona bile giremedi. 2.yarıya 2 oyuncu değişikliği ile başladık. Murat Önür ve Koray yerini Özgür ile Tayfuna bıraktı. Sol beke Serkan, sağ beke Özgür geçerken 4-3-3’e dönen oyun sisteminde Tayfun’un sağına Youla soluna Lovrek yerleşti. İyice çorbaya dönen oyun sistemimizde rakibin geriye yaslanmasıyla göstermelik bir baskı kurduğumuz da yadsınamaz.  Hakkını yememek lazım Tayfun şişirilen tüm topları indirdi ama o topları kaleye vuracak olan Lovrek ve Youla o sırada köşe bayrak direğinin dibinde pinekliyorlardı, onlara da hak veriyorum, oyun içinde 80 defa sistem değişirse ister istemez futbolcunun da kafası karışıyor. Penaltı pozisyonu bize uzak tarafta oldu ama tvden penaltı oldugu bariz bellydi. Burda penaltıyı çalmayan hakemden ziyade her ikili mücadelede yere yıkılan tabiri caizse halı saha topçusu gibi oynayan yetersiz fizikli Lovrek de kusurludur. Kaleye atılan 2 şutumuz var benim hatırladığım, ikisi de Serkan'a ait ama 2si de kaleyi tutmadı. Forvetlerimiz şut çekme konusunda neden bu kadar çekinik anlamış değilim henüz.

Kayseri’ye gelince… Maçın başında öne geçtikten sonra oyunu genelde kendi yer alanında kabul ettiler PSG maçını düşünerek. Çok eksiklerine rağmen özelikle 22 numaralı oyuncuları ve defansın ortasındaki stoperleri mükemmele yakın bir oyun çıkardı. Ama golü attıktan sonra sürekli vakit geçirme çabaları, yere düşen oyuncunun 2 saat yerde kıvranması ve sonra bişey olmamış gibi koşarak saha kenarına gelmesi ve bunlara ilaveten hakemin de bu hareketlere fazla müsamaha göstermesi tribünde bizleri çılgına çevirdi. Ayrıca Agohawa isimli golü atan oyuncunun kendisi hariç sahada bulunan diğer 21 oyuncunun da futboldan ekmek yediğini unutmaması lazım.

Tribünde yaklaşık 100 kişi idik. Elimizden geldiğince takıma destek olduk. Maç bitiminde yenilgiye rağmen oyuncuları yanımıza kadar çağırdık. Kayseri tribünleri de kale arkasında bağıran bir grup dışında oldukça sessizdi. Es es es ki ki ki tezahüratımıza kontra olarak yaptıkları es es es ki ki ki allah kahretsin sizi tezahüratı gülmekten yerlere yatmamıza sebep oldu. Maçın hakkı beraberlikti keşke bir puan ile dönebilseydik…

KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır