eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayserispor:1-Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 61>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:04
Bu Bank Asya sevdasını anlamış değilim.Kayseri'nin ne kadar güçlü olduğundan bahsetmeye gerek yok herhalde.Bugün bunu söyleyenler yarın Fener-Galatasaray maçlarında napacaklar merak ediyorum.Direk yönetimi istifaya davet ederler herhalde.Lütfen arkadaşlar aramıza sızanlara rağmen birlik olalım Kocaeli maçında tribünden takıma tam destek verelim.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:11
Alıntı yapılan sinanesk26

bu ligde cıkırtılacak en iyi kadro ıvesa ersin pafa yolladıgımız sezgin nadareviç vucko defans bu dörtlü önlerinde emre toraman ve birol solda serkan sagda serder tek forvet lovrek youla biraz orta sahaya yönelik hızlı olşdugunda top taşır ve arkalarınada doga veya poljak  en iyi kadro bu olur
     Arkadaşım çok haklısın bu Rıza hoca anlamıyor.Oysa bu kadroyla çıksak büyük ihtimal Kayseriyi 5-0 yenerdik.Neyse zararın neresinden dönsek kardır.İnşallah bu Rıza hoca şu yazıyı okur da Kocaeli maçını kazanırız.Yoksa halimiz harap.Kazanamazsa yeni gelen hocaya anlatırız artık.Bi tane de futbolu bilen teknik adam gelmedi 15 yıldır Eskişehire
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:14
Alıntı yapılan sinanesk26

bu ligde cıkırtılacak en iyi kadro ıvesa ersin pafa yolladıgımız sezgin nadareviç vucko defans bu dörtlü önlerinde emre toraman ve birol solda serkan sagda serder tek forvet lovrek youla biraz orta sahaya yönelik hızlı olşdugunda top taşır ve arkalarınada doga veya poljak  en iyi kadro bu olur
sevgili sinan kardeşim ben 38 yaşındayım bundan iyi kadro görmedim ..zaten rıza hoca hiçbirşeyi görmüyor.o kadar yazıyorsun bir zahmet gelipte senin şu yazdıgın kadroyu göremiyor.veya diğer arkadaşlarınkini...iyiki varsınız iyiki sizler teknik direktörsünüz yaklaşık 54552126854456 çeşit kadro kurdunuz hala rıza hocanın gözüne giremediniz ..sizleri eskişehirsporun başında teknik direktör olarak görmeyi çok arzuluyoruz..baksanıza daha 17 yasındasınız kadro kurabiliyorsunuz özel bir yetenek olmalı..ben ise 38 yasındayım deplasman maçları dahil hiçbir maçı kaçırmam bir kadro bile kuramıyorum..biraz yeteneksizim ama sizler maşallah doğuştan yeteneksiniz..hadi bir kadro daha kurarmısın.. şimdiden merak ettim
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:18
Ben böyle bir gol görmedim hayatımda.Adamın top göğsüne çarpıyor ve tıngır mıngır köşeden gol oluyor anlaşılacak bir şey değil.Böyle basit goller yimemeliyiz.Neyse biraz daha gol çalışması yapmalıyız.Bu takımda 10 numara eksikliği var.Bu hafta muhakkak maçı almalıyız
ESES1965
Yukarı
exu Liste gör
Yazar

Tuna
Yer: İstanbul
  Alıntı exu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:21

Arkadaşlar o gitsin bu gitsin demekle hiç birşey olmaz...Önemli olan istikrardır. Eminim bu teknik kadroyla 2-3 yıl gidersek ilk 5'e oynarız...Rıza hoca'ya laf ediliyor oyunculara laf ediliyor. Yok beceriksizler yok futbolu bilmiyorlar diye...Bence çok yanlış...Sivas'a bakın kayseriye bakın...bunları iyi takım yapan ne biraz düşünün. Her iki takım da uzun yıllardır aynı kadroyla çalışıyor her yıl dünya kadar adam alıp dünya kadar adam satmıyor. Önemli olan istikrarlı olmaktır.Bu çok temel bir gerçek. Bunu lütfen yadsımayın. Biz takıma destek olur, bu yıl düşmezsek, seneye veya devre arasında bir iki takviyeyle lige daha sıkı tutunuruz. Onadan sonraki yıllar da gelsin başarılar diyorum...İnanın bu hayal değil...

Bir çocuğu Eskişehirden çıkartabilirsiniz, ama Eskişehir sevgisini o çocuktan asla söküp alamazsınız. You can take the boy out of Eskişehir but you can't take Eskişehir out of the boy.
Yukarı
bulutsuzluk Liste gör
Yazar

Talha
  Alıntı bulutsuzluk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:36
Takım ilk yarı fazla iyi değildi. İkinci yarıda Tayfun ve Özgür'ün girmesi ve skorun da etkisiyle baskı kurmaya başladık. Ancak Lovrek'in pozisyonu hariç, net bir gol pozisyonumuz yoktu. Ceza sahasına giriyoruz fakat kaleye topu gönderemeden topu rakibe teslim ediyoruz.

İkinci yarıda Lovrek sol, Youla da sağ çizgiye yapıştı adeta. Tayfun'a atılan topların tamamına yakınını Tayfun rakiplerine üstünlük sağlayarak yere indirmeye çalıştı, ancak Lovrek ve Youla'nın çizgiye yapışık olmaları, orta sahamızın da (özellikle bu topları alması gereken Poljak'ın) forvet hattına uzak kalması nedeniyle bu topların çoğunu kullanamadık.

Burdan da anlaşılıyor ki; takımdaki en büyük problem forvetle orta sahamızın kopukluğu ve lider oyuncu eksikliği.

Bu taktik anlayışla deplasmanlardan puan alamayız. Deplasman maçlarında tek forvete dönerek daha etkili olabiliriz. Kanatlardan tek forvete atılacak toplarla etkili olmaya çalışmalıyız. İçerdeki maçlarda iki forvetle devam edebiliriz.

Lovrek'in pozisyonu bizim bulunduğumuz tribünden net bir şekilde penaltı olarak göründü. Lovrek gelen topa vurmak için tek ayağını kaldırdı, rakip Lovrek'i itince zaten tek ayak üstünde olan Lovrek dengesini kaybedip yere düştü. Kendini atmış diyen arkadaşlara duyrulur. Televizyondan o kadar net görünmüyor. Ayrıca Maraton programında da net penaltı olduğu söylendi dün gece.

Bir parantez de Ivesa'ya açalım. Bir pozisyonda neredeyse orta sahaya kadar çıkarak zamanlamasıyla önemli bir pozisyonu engelledi. Hava toplarında da iyiydi. Ayrıca değajlarını görerek attı ve %70-80 çizgideki Youla, Lovrek ve Koray'la buluşturdu. Artık topları da olumlu kullanmaya başladı. Gayet yerinde bir transfer.

Sonuç olarak takımın mücadele azmi iyi. Devre arasında saha içinde liderlik yapabilecek bir oyuncu alınırsa bu takım lige tutunur. Umudu kesmemek lazım. 
Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:36
rıza istifa etse ne olacak ? ne değişecek ? bu takıma teknik patonluğa kim gelecek ?
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 13:45
Çok ağıe eleştirileri kınıyorum.Zira yenidiğimiz veya yenemeyip berabere kaldığımız takımlar çok iyi takımlardı bunu gözardı etmemek gerekir.Bizim sorunumuz takımın tam adapte olamayışı ve iyi bir 10 numara eksikliği.Bunuda ara dönemde telafi edebiliriz.Biraz sabır diyorum.
ESES1965
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:03
Alıntı yapılan eseskorel

rıza istifa etse ne olacak ? ne değişecek ? bu takıma teknik patonluğa kim gelecek ?

sinanesk26 gelir teknik direktörlüğe... 17 yaşındaki bu gencecik kardeşimiz en doğru 11 i bile tespit etmiş. Dünkü takımda kimin iyi kimin kötü kimin vasat oynadığını bile bilmemesine, hatta ilk 11e aldığı Serkan Özdemir i ilk kez oynadığı dünkü maçta izlememiş olmasına rağmen bu kadroyu oluşturabilmiş olması ayrıca takdire şayan. Bravo Sinan.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 14:08
Şu arife günü abidik gübüdik mesajlar atıp insanın canını daha fazla sıkmayın arkadaşlar...
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır