eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayserispor:1-Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  123 61>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses26eses Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Malta
Online Durum: Offline
  Alıntı eses26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kayserispor:1-Eskişehirspor: 0
    Tarih: 05/Eki/2008 saat 20:33
nerden dinlicez macı
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!
Yukarı
Anadolu Liste gör
Yeni Yazar

sercan
Yer: es-es
  Alıntı Anadolu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 16:41
forvete nokta lazım!!!
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 19:46

Cevabı verildi...

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 19:42
Alıntı yapılan hüsnü

Kafanı yorma, bizimle kimse başa çıkamaz....
 Smile

Adamlar, Taraftarlık kavramını bilmiyorlar.O yüzden söylediklerine takılmayın.Buraya gelip gittikten sonra ağız değiştirirler(!).

Ve bir not :Bizimle kimse başa çıkamazWink
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 19:19
[QUOTE=nefret26]biraz önce sinirden küplere bindim bı haber daha okuddum Kayserispor teknikdrektörü taraftarımız hakkında kötü şeyler söylemiş ...[/QUOTE]

Kafanı yorma, bizimle kimse başa çıkamaz....

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 19:10
Başka forumlardan buraya mesaj ve link aktarmayınız...

Mod.
:) :) :) :)
Yukarı
Anatolian_Legend Liste gör
Yazar

mert tansel
Yer: Canada
  Alıntı Anatolian_Legend Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 18:49
Alıntı yapılan balci

Öncelikle şunu belirteyim ki Rıza Çalımbay'ın transferine en baştan muhalifim. Bence yanlış seçimdir ve ayrı bir tartışma konusudur. Özgür'ün anlamsızca oynatılmaması ve Vucko gibi bir beceriksizin anlamsızca ısrarla oynatılması Rıza Çalımbay'ı eleştirdiğim konulardır.

Ancak, yiğidi öldürüp hakkını vermemek olmaz. Gençlerbirliği maçı hariç (tam bir faciaydı) takımımız bu sene hiçbir maçta kötü futbol oynamadı. Kalan 4 maçın tamamında kesin üstün olan, pozitif futbol oynayan takım biziz.

Takım bireysel beceriksizliklerden çok kolay gol yiyiyor, bireysel beceriksizliklerden çok kolay golleri atamıyor. Hacettepe maçının görüntüleri hala internette. İlk devre 5-0 bitebilirdi.

Kayseri maçını da bugün tesadüfen ve yanımda futboldan anlayan 3 kişi ile birlikte NTV Spor'da seyrettim. Hepimizin ortak görüşü yazık olmuş Eskişehirspor'a şeklindeydi. Gol de dahil Kayseri'nin net pozisyonu yok. Bizim net pozisyonların yanısıra hakemin yediği net bir penaltımız var. Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay da pozisyon net penaltı dediler. Zaten bu Koray Gencerler malum İnegöl maçımızın hakemi. Asla dürüst olduğuna inanmıyorum. Bizi sevmiyor bu adam.

Dolayısı ile Rıza Hoca bu kadar eleştiriyi hak etmiyor. Geçen sene Ordu'da 86 da penaltı kaçırıp dönüp kendi kalemize gol atmamız, Antalya maçında 90+3'te aleyhimize verilen yalan penaltı ve benzeri olağanüstü şanssızlıklar, bu sene de yakamızı bırakmıyor.

Şimdi destek zamanıdır. Hocamıza ve topçularımıza sahip çıkalım. Çıkalım ki Taklacı Yılmaz Vural'ı kurtarıcı diye takımının başına getirip 12 sene önce düştüğümüz hatalara düşen Kocaeli'den farkımız olsun.

Bize yakışan, sarılalım diye bir sürü yılanın beklediği o denize takımımızın düşmesine izin vermemektir.

Bu bilinç, bu olgunluk, bu basiret, gücünü şanlı tarihimizden alan efsane taraftarımızda vardır.

+1 katılıyorumClap
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 18:38

Artık Rıza Hocaya bu kadar agır eleştiriler yapmayalım destek verelim tamam bazı hataları var her teknik adamda oluyor ama bazı gercekler var ki futbolcuların kacırdıgı pozisyonlar ve atamadıkları goller Rıza hoca girip atmıcak o gollerı onlar atcak... bide pek dile getiren olmadı Kayserispor teknik direktörü Tolunay hoca mactan sonra kolay mac oldu gıbılerınden hıc pozısyon vermedık takımım güzel oynadı gibi laflar etti. bi teknik direktör olarak gördüğü buysa hiç bişey demiyorum ben okadarda iyi oynadıklarını görmedim bi çok pozisyona girdik ve cömertce harcadık bir pozisyon penaltı.. Yediğimiz golse savunmadaki oyuncumuzun hatasından onlar için beleş bi gol oldu o gol olmasaydı biz pozisyonları degerlendirseydik böle olmıcaktı sonuç.. Böyle sacmalık görmedım ben ya Bülent hoca bile etkili oynamalarına ragmen cok zor oldu puan almak dedı... macı ızlemeyen yorumu gören baska bısey sancak ulasıp bu lafları Tolunay Hocaya sölemek isterdim ama ulasamıyoruz malesef... artık bizde bütün bunlara karsı destek verelim takıma hıc bır zaman eksık etmedıgımız destegımızı Rıza hocamıza da gösterelım Rıza hoca gıderse daha kotu olur takımın halı dikkat edelım.

:) :) :) :)
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 17:34
Her şey çok güzel olacak.Yeterki biraz sabır gösterelim.fg nin bizden ne farkı var.Ben bu ligi fb nin üzerinde bitireceğimize inanıyorum.Tongue
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 14:53
    Hükümet düşer ES ES düşmez.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır