eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Artık Sırat Köprüsündeyiz...

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Artık Sırat Köprüsündeyiz...
    Tarih: 15/Eyl/2008 saat 23:27

Aklında, yüreğinde, hayatının içinde Eskişehirspor'u taşıyan değerli gönüldaşlar... Üç haftada aldığımız iki beraberlik ve bir mağlubiyetin ardından cefakâr taraftarımızın bakışını ifade eden yorumlarını okudum. Doğal olarak üç haftada alınan iki puanın yarattığı moralsizlik hat safhada... Değerli gönüldaşlar, yorum ve eleştirilerin neredeyse tamamına katılıyorum ama bir şeyi hatırlatmak ve unutmamamız gerektiği için yeni bir başlık altında yazıyorum...

12 yıl aradan sonra 1. Lig'deyiz. Ve ligin üçüncü haftasında olağanüstü bir moralsizlikle "Ligde kalabiliriz" gibi umutsuzluklarımızı dile getiriyoruz. Değerli gönüldaşlar, biz sırat köprüsünün üzerindeyiz artık ve güçlü durmadığımız taktirde de sonuç belli... Geldiğimiz yere gideriz. Her şeyimizle elbet de yanlışları dile getirip, doğruyu arayarak yürümeliyiz ama inancımızı bir an olsun kaybetmeden bu kavgayı yere düşeceğimizi aklımıza getirmeden sürdürmek zorundayız.

Çok değil 3 ay önce Güvensoy, bir ay kadar önce ilk defa çıkan dergimizin kapağında Ünal'a ilişkin eleştirilerde bulundum. And olsun ki; aynı hissiyat ve düşünceleri taşımama rağmen şu aşamada bunun önemi yok diyorum artık. Biz nihai sonuçta hep beraberiz ve bu kavgada yapmamız gereken de önce inanmak akabinde direncimizi sonuna kadar ortaya koymaktır. Evet eksikler var... Hatalar var ama ne olursa olsun bu lig sona erdiğinde biz şu an olduğumuz yerin Rabbin izniyle yukarısında olacağız. Çünkü olmak zorundayız. Lütfen inancımızı kaybetmeyelim. Biz bu SIRAT'ı GEÇECEĞİZ!!! Omuz omuza, yürek yüreğe...
EStanbul'dan tüm gönüldaşlarımı kucaklıyorum...
Saygıyla, sevgiyle...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 21:12
Sezon sonunda eses'in konumunu altıncılık olarak görüyorum.Aha da çizdim------.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
HSNYZR_26 Liste gör
Yazar

HaSaN YüZeR
Yer: Turkey
  Alıntı HSNYZR_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 21:57
Alıntı yapılan kesdal

Sezon sonunda eses'in konumunun altıncılık olarak görüyorum.Aha da çizdim------.

Bu ilk sezonumuzda sondan altıncılığa bile razıyım, yeter ki düşmeyip kendimizi bu lige kabul ettirelim. İlk sezonda başarı büyük mutluluk verir ama ben yinede öyle ya da böyle SIRAT KÖPRÜSÜNÜ geçmekten yanayım. Başarı sonraki sezon gelsin ama ES-ES bu ligden gitmesin. Zor geldik artık hiç gitmeyelim.  Bu ligin bize, bizim bu lige ihtiyacımız var.
Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 22:14
Benim takıma güvenim şuan itibariyle hiç sarsılmadı lig başında nasılsa aynen öyleyim ben gerçekten güveniyorum kadromuzun gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. İnşallah yüzümüzü kara çıkarmayacaklar. Kimse karamsarlığa kapılmasın arkadaşlar daha ne gördük ki?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 22:41
Göreceksiniz Kayseri ve Kocaeli maçlarını alarak çıkışa geçeceğiz.Unutmayın Her Karanlık Gecenin ardında mutlaka Aydınlık Sabah vardır.Karanlığı sadece Yarasalar sever.ESES Taraftarı ise yarasa değildir.Birlik ve beraberlik içinde oldukça aşamayacağımız engel yoktur.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 23:08
Omuz omuza... Sonuna kadar...
Doğu'dan Batı'ya; Kuzey'den Güney'e Eskişehir'e kadar...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM!
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 23:12
6. lık falan hayalden başka bir şey değil. kadromuz çok iyi değil. mücadele edersek. koşarsak kazanabiliriz. taraftar da destek verirse....
   bence 4 haftada ibb beraberliği normal, sivas beraberliği normal, hatta gençlerbirliği mağlubiyeti de normal. yalnız hacettepe ye 2 puan bırakmamalıydık. o maçı kazanmalıydık
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 23:15

önümüzde almamız gereken en önemli maç kocaeli maçı. kayseri yi yenersek çok iyi olur tabi. benim de bir sürpriz yapıp yenebileceğimize ilişk,n bir ümidim var ama gerçekçi olalım. kayseri ligin en güçlü takımlarından biri. yenilirsek de normal karşılamak lazım. ama ondan sonra içerde oynayacağımız kocaeli maçını mutlaka almak lazım

Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 23:15
ligin ilk yarısında en az 23 puan almamız şart. lig sonunda da en az 38-40 puan aralığı süper ligde kalmamızı sağlar.

Kocaeli-Antalya-Denizli-İbb-Ankaraspor-Ankaragücü-Hacettepe maçlarında lig sonunda iç ve dış sahada en az 30 puan toplamamız gerek, diğerlerinden alacağımız 1 yada 3 puan ligde kalmamızı sağlamlaştırır.

Rakiplerimiz bu sene Kocaeli-Antalya-Denizli-İbb dir. Diğer takımlar lige çok iyi başladılar, ilk sene süper ligde tutunabilirsek bence başarılı olmuş sayılırız.

Ayrıca daha 4 ncü hafta sonunda ligin sonu ile başı arasında uçurum oluştu (9 puan = 3 galibiyet)

2001 yılından 2008 e kadar puan istatistiklerine göre 40 puan lig sonunda hemen hemen eşik olacak, altında kalanda bankasyaya yolcu olacak
Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 23:22
Bu performansla gidersek ilk yarıda kalan maçlardan 15 puan toplarız, eldeki 3 puanla birlikte toplam 18 puanla ilk yaryı kapatırsak, ligin sonu zor görünür
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır