eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:32
bursa terminalden hangi otobüsler stadın oraya gider? yardımcı olursanız sevinirim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:33
tamamdır abicim gelişmeleri burdan bakarım bide bu imzandaki ESES nası kırmızı oluo sölersen ii olcak
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:36
Bursa Atatürk stadı altıparmakta bulunuyor terminalden altıparmağa giden tüm otobuslerle ulasabilirsin
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan darknESS

bursa terminalden hangi otobüsler stadın oraya gider? yardımcı olursanız sevinirim.

96 numara tam stadyumun önünden geçer sarı belediye otobüsleri ama binmeden önce bukart almayı unutma şimdiden hayırlı yolculuklar
BursaESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:45
Sanıyorum herkes kendi imkanlarıyla gidecek gibi.Daha vakit var Milli maçtan sonra organizasyonlar başlar işallah.Olmazsada bir şekilde gideceğiz.Unhappy
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:50
Alıntı yapılan OIdCiTy

tamamdır abicim gelişmeleri burdan bakarım bide bu imzandaki ESES nası kırmızı oluo sölersen ii olcak

profilinden,imzanın altında BBcodes'i tıkla oradan,Font Colours,[ COLOR=RED]Red Yazı tipi[/COLOR ]

istersen hazırını al kopyala yapıştır imzana burdan [ B]Bursa[ COLOR=RED ]ESES[ /COLOR ][/B ] yapıştırdıktan sonra parantez boşluklarını sil
BursaESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:50
teşekkürler yardımlarınız için...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:54
saol yardımın için
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 15:57
Alıntı yapılan darknESS

teşekkürler yardımlarınız için...

Alıntı yapılan OIdCiTy

saol yardımın için

önemli değil arkadaşlar herşey eskişehirspor ve eskişehirspor sevdalısı dostlarımız için
BursaESES
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 16:11
Alıntı yapılan eses şahin

Sanıyorum herkes kendi imkanlarıyla gidecek gibi.Daha vakit var Milli maçtan sonra organizasyonlar başlar işallah.Olmazsada bir şekilde gideceğiz.Unhappy
şahin abi ben sensiz gitmem telefonum var sende aynı otobüsteyiz unutma.eğer organizasyon olursa beni yazarmısın.ben okulda pek msn açamıyorum.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır