eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 14:52

görüşleriniz için çok teşekkür ederim.bu yapmaya çalıştıklarım sadece birlik ve beraberliği sağlamak için ve yılmadan usanmadan devam edeceğim çünkü ben eskişehirli ve eskişehirsporlu olmanın ayrıcılığını yaşıyorum ve yaşatmaya çalışıyorum

BursaESES
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 14:57
Alıntı yapılan Baba

MARMARA'NIN ŞİMŞEKLERİ (BKŞ+TKŞ+KKŞ+SAKŞ) olarak gerçekleştirilmesi planlanan Bursa maçı organizasyonunda; Bursa'nın göbeğinde Heykel'de Bursalı yaşlı teyzelere, amcalara ve bayanlara 100 karanfil uzatmayı öneriyorum. "Bıçakla değil, çiçekle geleceğiz!" düşüncesiyle atacağımız bu adımı, Bursa'nın ulusal da yayın yapan Olay Tv, gazetesi, AA, DHA ve CHA'ya yapacağımız davetle taşıyabiliriz. Bursa'da uzun zaman önce yaşanan gerginliğin artık iki kentin taraftarları arasında dostluğa dönüştüğünün duyurum ve gösterimi olacak hareketin, bize yakışacak belki bir ilk(daha önce yapıldı mı bilmiyorum) olacağı kanaatindeyim.

sevgili alper abicim medya işini ben ayarlamaya çalışacağım.ve dünde bursa trübün liderleriyle görüşmelrimizde olumlu  ve çok güzel süprizlerimiz olacak herşey bu iki güzel komşu kentin dostane bir şekilde anılması için yapılacak.
BursaESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 15:31
Sevgili Tayfun işin medya ayağına siz girmeyin, Olay TV'nin o cici haber spikeri Gülşah, benim zaten kardeşim.. Ajansları da ben hallederim. Dediğim gibi ama; maç cumartesi olursa gelir olaya bizzat onur duyarak katılırım, pazar olursa gelemem(çalışıyorum).
Ancak, MARMARA'nın ŞİMŞEKLERİ saat kaçta Heykel'de olacaksa buradan 100 karanfili teslim eder, Heykel'de de basının orada olması için emek sarfederim. Bu önemli bir adımdır ve girişim sadece Bursa'ya özgü olmamalıdır; biz kimine seçkin kimine kopuk davranacak taraftar değiliz. Uygulama Bursa'da inşallah hayata geçer; aynı şekilde Kocaeli'nde de yapılmalıdır. Açıkçası Bursa ES ES kardeşliğini gönülden istememe rağmen, bu jestin hiç kimse tarafından da yanaşma tarzı algılanmamasının BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR taraftarının en temel düşüncesi ve hassasiyeti olduğuna inanıyorum.
Biz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ ve üç büzük dışında İpsala'dan Şemdinli'ye ANADOLUYUZ...
EStanbul'dan sevgilerle
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 16:46
çookkkkkkkk güzel bir düşünce  yaaa varyaaa  helal olsun yaa bırakın olay tv butun kanallar gelir çeker  yaaa  
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 16:57
tamamdır güzel abicim ben sadece yardımımız olurmu diye söylemiştim ama senin ayağının bir ucu zaten bursadaymış hem olay tv de çalışan bir hemşerimiz olması ve öğrenmemizde iyi oldu.diğer sarf ettiğin kelimelerede aynen katılıyorum biz eskişehirliyiz ve eskişehirliliğimizi her zaman her yerde böyle güzel davranışlarla göstermeliyiz.inşallah tarih uyarda tanışma fırsatımızda olur
BursaESES
Yukarı
kertem Liste gör
Yeni Yazar

kadir
Yer: bursa
  Alıntı kertem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 17:06
herkese selamlar,
bende eskişehirli biri olarak bursa inegöl de yaşayan ve çalışşan biriyim
BURSAESES hakkında bilgi alabilirmiyim
organizasyon,toplantı vs düzebleniyormu ve katılabilirmiyiz
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 17:17
Alıntı yapılan kertem

herkese selamlar,
bende eskişehirli biri olarak bursa inegöl de yaşayan ve çalışşan biriyim
BURSAESES hakkında bilgi alabilirmiyim
organizasyon,toplantı vs düzebleniyormu ve katılabilirmiyiz

ilk olarak hoşgeldin kardeşim
evet bu oluşumumuz zaten 10 kişilik bir çekirdek kadromuzla her zaman vardı.biz bunu bursa geneline yaymak ve bütünlüğü sağlamak için son zamanlarda  büyük uğraş içindeyiz senin ve senin gibi bursa ve çevre ilçelerde yaşayan arkadaşlarımızda bu güzide forumuzda birlik olmaya davet ediyoruz.biz içerideki her maçta eskişehirdeyiz ve gidebildiğimiz diğer yakın deplasmanlara aile ortamında gayet güzel ve seviyeli organizasyonlar yapmaya çalışıyoruz.bu tür organizasyonlarımızda sizleride aramızda görmekten gayet mutlu oluruz
BursaESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 17:31
Alıntı yapılan tayfun26

tamamdır güzel abicim ben sadece yardımımız olurmu diye söylemiştim ama senin ayağının bir ucu zaten bursadaymış hem olay tv de çalışan bir hemşerimiz olması ve öğrenmemizde iyi oldu.diğer sarf ettiğin kelimelerede aynen katılıyorum biz eskişehirliyiz ve eskişehirliliğimizi her zaman her yerde böyle güzel davranışlarla göstermeliyiz.inşallah tarih uyarda tanışma fırsatımızda olur

İnşallah kucaklaşmak kısmet olur Tayfunum, varlığınızı bilmek hepimize güç veriyor.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 18:01
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan tayfun26

İnşallah kucaklaşmak kısmet olur Tayfunum, varlığınızı bilmek hepimize güç veriyor.

eğer siz gelemesenizde diğer arkadaşlarla irtibatı koparmayalım her konuda burda yardım etmeye çalışalım
BursaESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 18:08

Özeline cebimi yazdım Tayfun, inşallah o gün geldiğinde en güzelini orada olsam da olmasam da yapacağız tabii Marmara'nın Şimşekleri olarak...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır