eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirEses G.Birliği Maçı Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: İzmirEses G.Birliği Maçı Org.
    Tarih: 07/Eyl/2008 saat 23:58

ben(serhan) ve emrah gençlerbirliği deplasmanına gideceğiz...bizden başka da gidecekler vardır.buradan yeterli sayıya ulaşıp bir otobüs kaldırabileceğimize inanıyorum.izmireses olarak süperligdeki ilk  deplasman organizasyonumuz olur inşallah..katılımın yüksek olması dileğiyle..saygılar

1-Serhan
2-Emrah
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
b.ali Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Manisa
  Alıntı b.ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2008 saat 18:05
1-Serhan
2-Emrah
3-Barış Ali (Manisadan)
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2008 saat 11:03
kardesım gelmeyı cok isterdım eskişehirden yenı geldım ve evdekı şişeleri haccettepe macına harcadım bu sefer benı macur görun umarım bıdahakı sefere nice deplasmanlar gıttek dılegıyle...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2008 saat 12:41
1-Serhan
2-Emrah
3-Barış Ali (Manisadan)
4-Halil
5.Bahadır
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 03:46
ben eskişehirden geçiyorum ankaraya maçta görüşmek üzere.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 11:21
alper sende içerdekı macı izlemeye gelmıyon deplasmana gıdıyon helal sana kardesımbıze deplasmanda adam lazım :) haccettepe macında senı goremeyınce uzuldum şaşırdım valla dedım vardır bı sebebı halıl baskanla tatısmıstır fılan dedım kendı kendıme:P bu arada OKULU BITIRDIM ARTIK.....
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
b.ali Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Manisa
  Alıntı b.ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 11:51

Beyler sayımız 5 de kalacaksa arabayla gidelim , baksanıza İzmirden topu topu 5 kişi ilgi gösteriyor maça.

Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 12:17
izmirde cok buyuk bı kopukluk var buyuklerden toparlayıcı gorevı ustlen olmadıgı için durum böyle abi umarım kısa zamanda bu durum son bulur.. üni ögrencılerı de daha gelmedıklerı için katılım az örnekköy genclerını sorarsan enson play off ara gıderken otobusde bazı istenyen olaylar olmus ve bu olaydan babam zaralı cıktı maca gıtmedıgı halde onun içindır.bu olay benımde canımı sıktıgı için ve 2. hafta macına gıttıgımız ıcın maddı önden gelemıyoruz gıdecek arkadaslara ve abılerıme hayırlı yolculuklar.. 
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
ESBASKAN Liste gör
Yazar

SERHAT
Yer: Turkey
  Alıntı ESBASKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 13:30

Bende bu yil misafir izmir'liyim.

Cep tel numaralarım sizde var. Gerektiginde temas kurabiliyoruz zaten.

Ancak bu Pazartesi sabah Gaziemir'de olmam gerekiyor. Sabah yetisip, yetisemeyecegim belli olmadigindan, bu deplasmana sanirim gelemeyecegim.

Artik Yuva'da ve diger deplasmanlarda görüsmek uzere...
Eskişehir'e Aşık Olanlardan Birisi

Eskişehir, Türkiye'nin en romantik şehridir.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 18:46
Alıntı yapılan s.ULUĞ

alper sende içerdekı macı izlemeye gelmıyon deplasmana gıdıyon helal sana kardesımbıze deplasmanda adam lazım :) haccettepe macında senı goremeyınce uzuldum şaşırdım valla dedım vardır bı sebebı halıl baskanla tatısmıstır fılan dedım kendı kendıme:P bu arada OKULU BITIRDIM ARTIK.....
halil başkan yanlış yaptı çektim resti ya sen ya ben dedimLOL
vaay demek okul bitti sülo allah bizede nasip etsin o günleri.
bu arada izmirdeki kopukluk gerçekten çok üzücü. lig b de oldugumuz zamanlar bile 25-30 kişilik toplantılar yapıyorduk şimdi süper ligdeyiz kimseden ses soluk çıkmıyor. abilerimizden biri sorumluluk alıp yeniden grubumuzu toplamalı bu durum izmir-ESESe hiç yakışmıyor.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır