eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 20:48

Yanlış hatırlamıyorsam hacettepe maçından 1 saat önce falan forumda birisi açığın yan tarafındaki demirleri genişletip girenler var diyordu.Bu ceza o yüzden olmasın ?

Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 20:48
gerçekten yazık ya boş yere 30.000 ytl ceza ödemek çok kötü. bundan sonra yönetim inşallah tedbirini alır.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 20:53
Alıntı yapılan kadirgulen

geçen sene de konuşulmuştu ama bir kez daha sorayım istiyorum ama tam olarak bir cevap çıkmamıştı ortaya. federasyon içeri biletsiz taraftar alındığını nasıl anlıyor?

Ayrıntılı anlatmıştım ama demek ki kafana yatmamış benim anlattıklarımLOL 
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 20:58
merdivenler dolu değildi ki?
hatta gayet nizami idi. hiç kimse merdivene oturmuyordu. zaten tribün o kadar da dolu değildi. anlamakta güçlük çekmiyorum. federasyon yapar böyle arada  sırada. bu işin temyizi felen yok mu? gerçi bu işin peşinden koşacak insanlarda lazım. federasyon temsilcimiz yoğundur. şimdi fenerbahçe lige çok iyi başlayamadı. ona bi çözüm arıyodur.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 21:01
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan kadirgulen

geçen sene de konuşulmuştu ama bir kez daha sorayım istiyorum ama tam olarak bir cevap çıkmamıştı ortaya. federasyon içeri biletsiz taraftar alındığını nasıl anlıyor?

Ayrıntılı anlatmıştım ama demek ki kafana yatmamış benim anlattıklarımLOL 

Abi hangi konuya yazmıştın.Mümkünse linkini verebilir misin?
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 21:19
Bakarsınız parayı GüGü aslanlar gibi çıkartıp verir.Smile
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
mustydes Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı mustydes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 21:20
Hiç bişey koymadı da hala biletsiz seyirci alıyolar ya içeri bu kadar insanı aptal yerine koyuyolar ya o çileden çıkarıyo beni.Ne bu ya paran yoksa girme maça.Ben bank asyadayken(biletler 10-15 ytl iken) bütün maçlara biletli girdim.Ama süper lig başladı cebimde param yok ve ilk maçada sırf bu yüzden giremedim.Ben bilmiyomuyum biletsiz girmeyi.Herkesin mutlaka bi güvenlik tanıdığı vardır benimde var.Ama param yokken çok istememe rağmen gidemedim hacettepe maçına.Bi tarafta herşey es-es için deyip son parasıyla maça giren insanlar diğer tarafta haksızlık nedir bilmeyen cebinde parası olsa bile beleşi adet edinmiş yobazlar.Bunda yönetiminde büyük katkısı var,millet 25 lirayla 3,4 maça gidiyo.Şampiyon yapmayla da yönetim olunmuyo.Madem kulübün o kadar paraya ihtiyacı var otur düşün ne yapabilirim bu kulübe  gelir sağlamak için diye.Bu yükü kısa yoldan taraftarın üstüne bindirmek ne kadar mantıksızsa sizin yönetim olarak başarıyı sağlayabilmenizde bi o kadar abesle iştigal.
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 21:20

ya federasyon nerden anlıyo biletsiz seyirci girdigini

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 21:21
Alıntı yapılan Fnd_26

merdiven boşlukları konusunda çok haklılar açığın karşıdan çekilen fotoğrafına bi bakın isterseniz sonra konuşun nasıl merdiven boşlukları

Bende senin gibi fotograflara dikkatli bakmıştım. ilk haftaki cezalardan sonra bizede ceza geleceğini söylemiştim. yönetimin alacağı tedbir belli güvenlik.

Bende diğer arkadaşlar gibi yönetimin haberi olmadan taraftarın maça biletsiz girebileceğine inanmıyorum.

Yazık 0 1200 taraftarın verdiği paraya
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 21:24

yazık günah ya valla billa yazık günah 30.000 ytl ceza geldi offf :(:(

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır