eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gruplar arasında iletişim

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Gruplar arasında iletişim
    Tarih: 02/Eyl/2008 saat 23:34
        Bir kısım arkadaşımız ellerinden geldiği kadar diğer Gurbet gruplarının kutularını da izlemektedir.Ulaşmak istediğimiz, uzakta gibi duran bir nokta tüm Gurbet gruplarının ve Tribün gruplarının birlik ve dayanışma içinde bulunmalarıdır.Bu dilek gerçekleşmeyecek bir düşünce değildir.İnanmak,konuşmak ve her fırsatta biraraya gelmek yeterlidir.Gurbetteki gruplar kendi içlerinde karınca kararınca etkinlikler yapıyorlar.Belki bizim zaman zaman yapmak istediğmiz gibi biraraya gelmeyi de tasarlıyorlar.Bu gruplar arasında dialogları arttırmak ve iletişim sağlamak Gelecekde ulaşmak istediğimiz amaca hizmet edecektir.
      " BKŞ kendisi ne kadar etkinlik yapıyor da bir de gruplararası iletişim arıyor?" şeklinde düşünmek de mümkündür.Ama yapmak isteyip de yapamadıklarını inkar etmeyen BKŞ yapabildiklerini de unutmamıştır.Ve her fırsatta bir adım ileri atmanın çabası içindedir.Bu görüşler ışığında Cuma günü İzmir Eses grubundan bir arkadaşımıza kısa bir ziyaret yapacağım.Bu sembolik ziyaret ile hem onların son durumu hakkında bilgi alacağım.Hem de BKŞ hakkında bilgi vereceğim.
       Başlıktaki konu ile ilgili görüşlerinizi yazmanızı rica ederim.
Ateş Ülker
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2008 saat 00:27
bir izmir ESES üyesi olarak bu fikrinizi sonuna kadar destekliyorum ve bu konuda elimden geldigi kadar aktif olmaya hazırım. gurbetteki oluşumlarımız ve eskişehirdeki taraftar gruplarımız arasında bir birlik olmalı her zaman. her ne kadar şehrimizden uzakta olsak gurbette şehrimizin degerlerini yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. bu davada yanlız olmadıgımızı hissetmek bizi dahada güçlendirecektir.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2008 saat 08:13
Küçük gruplar olarak yada münferit olarak maçlara gidilmekte organizasyonlar sürekli yapılmakta.Topluca yapıldığında tadı damağımızda kalıyor.İşte Ankara-ESES in yaptığı vefa gecesi Ayder in yaptığı vefa gecesi B ligindeyken gerçekleştirilen tren organizasyonu.Dahada iyilerini hep birlikte yapabiliriz.Bizler iletişime organizasyonlara varız.Selam ve saygılarımla.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2008 saat 21:08
Alıntı yapılan ashanye

Bizler iletişime, organizasyonlara varız..

Biz, birinci çoğul kişi zamiri, içinde Hüsnü hep var, ölene kadar, ölümüne ESES..

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 15:12
Biz de her türlü organizasyona varızTongue
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
CaKaBo Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet
  Alıntı CaKaBo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 17:14

Bizde varız...

SeVGi eYLeM GeReKTiRiR
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 11:42
        Cuma günü Tayfun beyle buluştum.Bu sembolik buluşmada ağırlıklı olarak başlıktaki konu görüşüldü.Gurbet gruplarının birkaç hafta sonra Eskişehir'deki bir maçtan önce birer temsilci göndererek Eskişehir'de buluşmalarını önerdim.Tayfun bey soğuk günlere kalmamak koşulu ile önerimin uygun olduğunu ifade etti.26 Ekim günü Galatasaray maçından 2 saat önce tüm Gurbet gruplarından birer temsilcinin Hacı Baba çay bahçesinde buluşmalarını öneriyorum.Bu tamamen sembolik bir buluşma olacaktır.Herhangi bir gündem maddesi yoktur.Kısa bir konuşma ve hatır sormadan sonra toplantı dağılacaktır.Trakya,BKŞ,İzmit,Sakarya,Bursa,İzmir,Bodrum ve Marmaris'ten en az birer katılımcının bu toplantıya gelmelerinin çok hoş olacağını düşünüyorum.Tabii bir kişiden fazla gelmesi de mümkündür.Derneklerimiz de birer temsilci gönderirlerse ve Tribün gruplarının öncüleri de gelirse çok daha güzel olur.Bu grupların isimleri bir kartona yazılarak bir hatıra fotografı da çekilebilir.
         Önerimin diğer gruplara iletilmesini rica ederim.Yanıtlarınızı bekliyorum.

Ateş Ülker
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 12:32
Alıntı yapılan AtesUlker

Cuma günü Tayfun beyle buluştum.Bu sembolik buluşmada ağırlıklı olarak başlıktaki konu görüşüldü.Gurbet gruplarının birkaç hafta sonra Eskişehir'deki bir maçtan önce birer temsilci göndererek Eskişehir'de buluşmalarını önerdim.Tayfun bey soğuk günlere kalmamak koşulu ile önerimin uygun olduğunu ifade etti.26 Ekim günü Galatasaray maçından 2 saat önce tüm Gurbet gruplarından birer temsilcinin Hacı Baba çay bahçesinde buluşmalarını öneriyorum.Bu tamamen sembolik bir buluşma olacaktır.Herhangi bir gündem maddesi yoktur.Kısa bir konuşma ve hatır sormadan sonra toplantı dağılacaktır.Trakya,BKŞ,İzmit,Sakarya,Bursa,İzmir,Bodrum ve Marmaris'ten en az birer katılımcının bu toplantıya gelmelerinin çok hoş olacağını düşünüyorum.Tabii bir kişiden fazla gelmesi de mümkündür.Derneklerimiz de birer temsilci gönderirlerse ve Tribün gruplarının öncüleri de gelirse çok daha güzel olur.Bu grupların isimleri bir kartona yazılarak bir hatıra fotografı da çekilebilir.
         Önerimin diğer gruplara iletilmesini rica ederim.Yanıtlarınızı bekliyorum.

Varmı o tarihte Eskişehirde olan ?
Karadeniz ESES
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2008 saat 12:34
Pardon yaaa yanlış sayfaya oldu KaradenizESES sayfasına olacaktı
Karadeniz ESES
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 14:00
        Arkadaşlar,
        İlgili bölümde Bursa maçı için toplu gidiş olup olmayacağını konuşmaya başladık.Ama gördüğüm kadarı ile ilgi gösterenlerin sayısı da azdır.Maç gün ve saatinin Federasyonun web sayfasında açıklanmamış olması da ilgiyi azaltmaktadır.
         O konu ilgili bölümde devam ederken bu bölümde 26 Ekim günü yapmayı düşündüğümüz etkinliği konuşalım.Galatasaray maçının olduğu gün maçın başlamasına 2 saat 26 dakika kala,Derneklerin Başkan veya temsilcileri,tribün gruplarının lider veya temsilcileri ile Gurbet gruplarının temsilcilerini  biraraya getirecek bir buluşma planlıyoruz.Her gruptan birer kişinin katılması şimdilik yeterlidir.Tabii birden fazla kişi de gelebilir.Katılanlar bu forumda Eskan ismiyle yazan arkadaşımıza adını yazdırıp isterse hemen ayrılabilecektir.Buluşmanın yaklaşık 20-30 dakika sürmesi, 2 saat kala herkes maça gitmek isteyeceğinden uygundur.Tamamen sembolik bir buluşmadır.Benimsendiği takdirde 3 ay sonra tekrarlanması düşünülmektedir.Konu hakkında BKŞ dışında İzmir,İzmit,Marmaris ve Bodrum'a bilgi verilmiştir.Tekirdağ,Sakarya,Bursa ve Ankara'ya da anlatılacaktır.Bu gruplarla sık görüşenlerin bilgi vermesini rica ederim.
Ateş Ülker
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır