eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-Gençlerbirliği Deplasman Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  123 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES-Gençlerbirliği Deplasman Org.
    Tarih: 02/Eyl/2008 saat 11:49
14 Eylül günü, saat :20:00'de oynanacak olan Gençlerbirliği-Eskişehirspor maçı için otobüs ayarlanacaktır. Ramazan olması nedeniyle, iftar stadyumda açılacak gözüküyor.
Geçen İstanbul deplasman org.'na katılanlara öncelik verilecektir. Ramazan olması nedeniyle katılım sayısı değişebilir. Daha önce gelenler gelmeyebilir. Konuyla ilgili görüş ve önerilerinizi buraya yazabilirsiniz. Gelmek isteyen arkadaşlarda geçen olduğu gibi www.unieses.org 'a kaydolabilirler.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 13:14

Murat Hocam Beni Unutma.Listene mutlaka yaz.Ben kaydolacaktım ama Üniversitenin formuna giremedim. İstanbul deplasmanında olduğu gibi beni kaydediverin Şimdiden teşekkürler.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 13:20
Alıntı yapılan MuratHoca

14 Eylül günü, saat :20:00'de oynanacak olan Gençlerbirliği-Eskişehirspor maçı için otobüs ayarlanacaktır. Ramazan olması nedeniyle, iftar stadyumda açılacak gözüküyor.
Geçen İstanbul deplasman org.'na katılanlara öncelik verilecektir. Ramazan olması nedeniyle katılım sayısı değişebilir. Daha önce gelenler gelmeyebilir. Konuyla ilgili görüş ve önerilerinizi buraya yazabilirsiniz. Gelmek isteyen arkadaşlarda geçen olduğu gibi www.unieses.org 'a kaydolabilirler.

murat abi bende arkadaşla gelmek istiyoruzda nasıl bir organizasyon olcak nereye gelmemiz lazım ismimizi nereye yazdırmamız lazım ne kadar para vercez bunları söglersen daha iyi olur..
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 13:28
 ÜniESES ile birlikte İstanbula hayırlısınla güzel bir şekilde gidip gelmiştik hocam ama bu sefer pazar günü sınavım olması nedeniyle büyük bir ihtimalle gidemeyeceğim gibi Unhappy ama organizasyon saatine göre belki gelme imkanım da olabilir Confused
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 14:43
Çift televizyon olmazsa ben gelmem hocam LOL
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 14:45
Alıntı yapılan Özgür

Sen yeterki gel Özgür, Televizyonu hallederiz.
Şahin abi seni de listeye yazıyorum.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 14:47
Alıntı yapılan Özgür

Semih Hocam korku filmi arıyormuş.Big%20smile
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 14:53
Valla Şahin Abi biz arkada filmi göremedik,ama seslerden anladığımız kadarıyla baya korkunç bir filmdi...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 15:49
hakkımda spekülasyon yapmayın Big%20smile bu sefer süper filimler seçeceğim hehehe, maçı boş ver hocam senin filimleri izleyelim diyeceksiniz.LOL
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2008 saat 11:44
Otobüs konusunda fiyatlarda biraz netleşme var. En az 15 ytl olacak...
Gelmek isteyenler www.unieses.org 'da ismini yazdırsın. 46 KİŞİ'lik bir kapasite vardır. PERŞEMBE ÖĞLENE KADAR  netleştirelim. Otobüs dolmazsa organizasyonu iptal edeceğim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır