eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BandoESES

Cevapla Cevapla Sayfa  123 335>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BandoESES
    Tarih: 29/Ağu/2008 saat 14:45
Son iki sezondur bazı maçlara çıkan bandomuz, bu sezon da kaldığı yerden devam ediyor.
Süperlig'te evimizde oynayacağımız ilk maç olan Hacettepe maçında açık tribünün ortasında  Altes'in sol üstünde görev alacaktır. Taraftarlar olarak hep beraber vereceğimiz destekle evimizdeki ilkmaçta 3 puanı almak dileğiyle...

Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 14:51

Tabiki zor bu işi yapmak ama üye sayısını arttırma sansları varmı? Bir de şunun söyleyecem takımımız atağa başladığında (NBA maçlarındaki gibi) Hucum borusu çalabilirler mi?

dat diri dat dat   dat diri dat dat LOL (rahmetli Kemal SUNAL 'dan)
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
vardium Liste gör
Yazar

Volkan Vardar
  Alıntı vardium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 14:56
Yine bu bando'muydu bilmiyorum ama 12 sene önce 1. ligde Kocaeli maçında Saffet Sancaklı ceza sahasında kendini yere atıp penaltı beklemişti, hakem vermeyince de yatmaya devam etmişti. Tam bu sırada bando cenaze marşını çalmaya başlayıp bizleri gülmekten öldürmüştü :-D

Edit : Şimdi gördüm son iki sezondur yazıyormuş. Sanırım aynı bando değil, ama olsun...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 15:01
Bu sene Bando-ESES umarım her maç tribünlerdeki yerimizi alır tek bir ağızdan tezahurat yapılabilmesi için gereken tempoyu verir ve sesin boğulmasını önleyerek tek sesi yakalamış oluruz...

Ve yine özellikle Uğur arkadaşımızın büyük gayretler sarf ederek  oluşturduğu bu bandomuz için kendisini bir kere daha kutlar...Bu enstürüman sayısının artamasını da tüm taraftarlar olarak inşallah hep beraber sağlamış oluruz....

Teşekkürler Uğur66...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 16:48
ugur bey esese yapılan her katkıyı takdir ediyorum ama sizinki bir başka güzel. çok güzel bir boşluğu dolduruyorsunuz, iyi ki varsınız.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 17:21

Sadece taraftarı çoşturmak, tempo vermekle değil, görsel olarak ta tribünlerimize renk katan bir faaliyeti gerçekleştiren bandomuzun üyelerine teşekkür ederim.

Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 17:25
Bu konuda ne kadar özveriyle çalıştığını cebinden ne paralar harcadığını ve ne kadar vakit ayırdığını en iyi bilenlerdenim...teşekkürler Uğur abi....
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
kesser Liste gör
Yazar

Halim
  Alıntı kesser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 19:22
Alıntı yapılan vardium

Yine bu bando'muydu bilmiyorum ama 12 sene önce 1. ligde Kocaeli maçında Saffet Sancaklı ceza sahasında kendini yere atıp penaltı beklemişti, hakem vermeyince de yatmaya devam etmişti. Tam bu sırada bando cenaze marşını çalmaya başlayıp bizleri gülmekten öldürmüştü :-D

Edit : Şimdi gördüm son iki sezondur yazıyormuş. Sanırım aynı bando değil, ama olsun...
LOLLOLLOL  cok iyi bi hikayeymis cok güldüm.. cok yaratıcı ClapClap
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 20:22
Bando Es Es'in yeniden dönmesi gerçekten çok sevindim bu sene inş bütün maçlara gelirler yanımızda olurlarHug
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2008 saat 20:52

bando-ESES' i kurmak için haftalarını hatta aylarını harcayarak,hem zamanını hamde bu işin maddi külfeti ile didinip duran uğur abime gönülden teşekkür ediyorum.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 335>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır